Aktywne filtry

Filtr producentów

Cena

  • 3 434,00 zł - 11 577,00 zł

    -

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Kompleksowe realizacje

SZAFY PRZELOTOWE

Wiesz już, że to czego potrzebujesz to odpowiednia szafa przelotowa gastronomiczna - właśnie dlatego trafiłeś na stronę sklepu GastroNet24.pl. Być może Twoja restauracja lub firma związana z gastronomią potrzebuje w odpowiedni sposób magazynować swoje zapasy żywności. Może też być tak, że w szafie będziesz trzymać zastawę stołową, którą łatwo będzie Ci w ten sposób przekazywać ze zmywalni do kuchni - lub odwrotnie.

Mebel taki może mieć bardzo wiele zastosowań i Twoja pomysłowość może znaleźć też inne możliwości jego wykorzystania w firmie. Wiemy jedno - chcesz zapewnić w niej jeszcze lepszą dystrybucję żywności i akcesoriów kuchennych. Jesteśmy tu po to, by pomóc Ci uporządkować swoją przestrzeń. Meble przelotowe z naszej oferty znacznie ułatwią Ci te zadanie.

Czym charakteryzują się szafy przelotowe?

Podstawową zaletą, która różni tego rodzaju meble to możliwość sięgania po ich zawartość z obu stron. Drzwi dające dostęp do wnętrza są zatem zamontowane zarówno z jednej, jak też z drugiej strony. Wszystkie inne kwestie techniczne to już tylko dodatkowe detale. Jak już dowiedziałeś się wcześniej, mebel taki często łączy kuchnię i zmywalnię. Pozwala to Twoim pracownikom sprawnie podawać czyste naczynia do kuchni, brudne zaś z powrotem do zmywalni. Proces taki znacznie przyspiesza pracę. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego mebla możesz usprawnić mycie naczyń, i dzięki temu posiadać ich mniejszy zapas w Twojej restauracji.

Dodatkową zaletą mebla z tej kategorii jest możliwość wyboru modelu z drzwiami suwanymi lub skrzydłowymi. Każda z tych opcji ma swoje zalety. Sprzęty wyposażone w drzwi skrzydłowe pozwalają na w pełni swobodny dostęp do ich zawartości. Drzwi suwane z kolei doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie przestrzeń jest znacznie ograniczona, co może znacząco utrudniać szerokie otwieranie w drzwiach skrzydłowych.

Wspomnieliśmy też o innych detalach. Warto wymienić tu możliwość zamontowania półek na różne sposoby. Przestawne półki dają szansę dopasowania wnętrza sprzętu do specyfiki lokalu. Przechowujesz naczynia o jednakowych gabarytach? - pozostawisz przestrzeń podzieloną na równe części. Część naczyń jest znacznie większa? - możesz z łatwością podzielić wnętrze na większą i mniejszą część.

Oferowane przez nas meble pochodzą od różnych producentów. Wśród klientów popularna jest między innymi szafa przelotowa Stalgast, a w ofercie GastroNet24.pl znajdziesz też inne poszukiwane przez kupujących marki: Hendi, Edenox czy Rilling. W wielu z naszych modeli istnieje dodatkowo możliwość zamontowania zamka. Pozwala to łatwo chronić je przed niepowołanym dostępem - bez potrzeby przenoszenia ich całej zawartości w bezpieczniejsze miejsce.

Czy szafa przelotowa ze stali nierdzewnej jest potrzebna w Twojej kuchni?

Jeśli chcesz korzystać z profesjonalnych mebli, które starczą Ci na lata... Jeśli chcesz mieć możliwość dostępu do zawartości szafy z obu jej stron i nie korzystać z półśrodków, tylko ze sprzętu który został specjalnie stworzony do takich zastosowań - to nasza odpowiedź brzmi: tak! Mamy świadomość, że przy opcji wdrożenia nowego sprzętu pojawić się może pytanie, czy dane działanie ma sens. Jeśli jednak weźmiesz pod uwagę wszystkie “za” i “przeciw” często okazuje się, że zastosowanie dedykowanego rozwiązania jest znacznie wygodniejsze i w dłuższym terminie tańsze.

Mebel zapewniający sprawny transport naczyń z kuchni do zmywalni i z powrotem przyspiesza pracę. Wiemy z popularnego powiedzenia, że czas to pieniądz - w tym przypadku jest to czas Twoich pracowników. Odpowiedni sprzęt to również ograniczenie ilości tłuczonego szkła i porcelany, które wcześniej wynikało również z wykorzystywania nieodpowiednich narzędzi. Meble przelotowe wykonane są ze stali nierdzewnej - nie pokryją się korozją w wilgotnym środowisku panującym na pograniczu zmywalni i kuchni. Dzięki dostępnym różnorodnym wymiarom z łatwością dopasujesz je też do każdego wnętrza.

Wybierz z naszego sklepu odpowiedni model na potrzeby Twojego lokalu gastronomicznego. Masz jakiekolwiek wątpliwości? - zapytaj o nie naszych doradców klienta. Pomogą Ci wybrać najlepszy mebel przelotowy do Twojej firmy i usprawnić pracę personelu kuchni i zmywalni. Zapraszamy do kontaktu i do zakupów!

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 162 pozycji