Aktywne filtry

Filtr producentów

Cena

  • 944,00 zł - 28 232,00 zł

    -

Szerokość (mm)

Wysokość (mm)

Głębokość (mm)

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Kompleksowe realizacje

LODÓWKI NA NAPOJE

Czy lodówka na napoje różni się od standardowych sprzętów?

Przed zakupem specjalistycznych sprzętów warto sprawdzić, czym właściwie różnią się one od ich "cywilnych" kuzynów. Czasami różnica jest tak niewielka, że spokojnie można zadowolić się zakupem standardowego urządzenia. Czy chłodziarka do napojów to tylko wymysł marketingowców? Czy też może jest to maszyna gastronomiczna na którą warto zwrócić uwagę, jeśli chcesz przechowywać piwo lub colę w warunkach chłodniczych? Przyjrzyjmy się bliżej tym sprzętem, by wychwycić najważniejsze różnice. Już na pierwszy rzut oka łatwo zauważyć, że wiele z nich posiada drzwi przeszklone. Jeśli chcesz by Twoi klienci widzieli oferowane przez Ciebie napoje, z pewnością zdecydujesz się na lodówkę której zawartość można z łatwością zobaczyć. Mówi się przecież, że kupujemy oczami – i jest w tym wiele prawdy. Rozwiązanie takie pomoże więc zwiększyć Twoją sprzedaż. Po co w takim razie powstały chłodziarki z drzwiami pełnymi? Je spokojnie możesz umieścić na przykład na zapleczu. Twoi pracownicy wiedzą, co znajduje się w każdej z nich. Nie potrzebują w związku z tym przeszklonych drzwi.

Dodatkowym, zwiększającym atrakcyjność elementem jest oświetlenie wnętrza sprzętu. Dzięki temu tym lepiej można zobaczyć jego zawartość. W wielu maszynach chłodniczych jest ono dostarczane od razu, zaś w wielu innych istnieje możliwość jego dodatkowego podłączenia. Różnicę pomiędzy standardowymi a specjalistycznymi lodówkami stanowią też dostarczane z wyposażeniem ruszty. Te drugie wyposażono w wytrzymałe półki, które pozwalają utrzymać ciężkie butelki lub puszki z napojami. Mała mini lodówka na napoje to jeszcze jeden przykład idealnego dopasowania do wykonywania konkretnych zadań. Jej kompaktowa budowa pozwala ustawić ten konkretny model praktycznie na każdym blacie – również na barze, czyli dokładnie na widoku Twoich klientów.

Urządzenia na napoje często charakteryzuje elegancki, a czasem nawet luksusowy wygląd obudowy. Wiele z nich można pomalować proszkowo na różne kolory z palety RAL, dzięki czemu doskonale wpasują się w klimat Twojego lokalu gastronomicznego. Ponadto w wielu przypadkach cechują się atrakcyjnym wizualnie wnętrzem - na przykład wytłaczaną komorą aluminiową. W niektórych przypadkach istnieje także możliwość umieszczenia Twojego logo lub innej wybranej grafiki na podświetlanym panelu. Innym ciekawym rozwiązaniem są drzwi suwane oraz zamek będący na wyposażeniu niektórych modeli. Pozwala to bezpiecznie umieścić taki sprzęt wśród klientów na sali. Nie ma wtedy potrzeby nadzorowania, czy żaden z nich samodzielnie nie wyjmuje z niego butelek.

Chłodziarka na napoje - którą wybrać?

Większość cech chłodziarek już opisaliśmy, warto jednak poświęcić szczególną uwagę indywidualnym warunkom, w których będzie stało urządzenie. Przed zakupem zastanów się zatem, czy lodówka gastronomiczna na napoje będzie umieszczona na zapleczu, czy też na widoku klientów. Jeśli zaś będzie to ten drugi przypadek, to czy będą oni mieli do nich bezpośredni dostęp. W pierwszym przypadku wybierzesz sprzęt z drzwiami pełnymi, w pozostałych zaś z przeszklonymi. W ostatnim przypadku będzie to również urządzenie z zamkiem. By jeszcze lepiej zachęcić do zakupów, z pewnością wybierzesz też model z oświetleniem wnętrza. Być może zdecydujesz się również na indywidualne dostosowanie do warunków Twojego baru – dobranie koloru lub prezentacja logo na panelu. Jeśli wiesz już, jakiego dokładnie modelu potrzebujesz – zapraszamy Cię do zakupów w naszym sklepie internetowym. Jeśli jednak nie masz jeszcze pewności, którą lodówkę wybrać – skontaktuj się z nami, a wspólnie wybierzemy najlepszą dla Ciebie opcję.

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 102 pozycji