Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

TRANSPORT I MAGAZYNOWANIE

Transport i magazynowanie w gastronomii

Potrzebne w Twojej działalności sprzęty do transportu i magazynowania:

  • Wózki transportowe w wielu różnych odmianach
  • Regały magazynowe i piekarnicze
  • Pojemniki termoizolacyjne, termosy do kawy i żywności
  • Pojemniki na żywność, także te zgodne z GastroNorm

Możemy Ci zaoferować szeroką gamę sprzętów przeznaczonych do transportu i magazynowania. Sprawdzą się one zarówno w restauracji, lokalu typu fast-food i pubie, jak też w firmie cateringowej. Jesteśmy pewni, że nasza oferta sprzętów z kategorii transport i magazynowanie doskonale wpasuje się w Twoje wymagania, jeśli jednak będziesz miał wątpliwości, który produkt najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie - pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru.

Transport i magazynowanie z pomocą wózków transportowych

Transport za pomocą wózka kelnerskiego w wersji podstawowej lub z dodatkowymi usprawnieniami znacząco ułatwia kelnerom pracę, pozwalając bezpiecznie dostarczać wiele potraw w tym samym czasie. Dostarczający dania kelner wie, że w trakcie przenoszenia z kuchni do stolika potrawy nie rozleją się, a przy tym jest w stanie obsługiwać jednocześnie większą ilość gości. Dodatkowe wyposażenie w pojemniki GastroNorm sprawia, że klient będzie miał możliwość wybrać część produktów bezpośrednio z wózka. Wózki do transportu artykułów sypkich pozwalają z kolei łatwo przewozić te trudne w transporcie produkty. Bez problemu przetransportujesz nimi chociażby cukier lub mąkę.

Wózki transportowe mogą służyć do przewożenia blach piekarniczych, tac, pojemników Gastro Norm lub koszy na naczynia do zmywarki. Wózki przeznaczone do tych celów pozwalają grupować jednakowe rodzaje blach, pojemników czy tac i w łatwy sposób przewozić je do kuchni. Magazynowe wózki do transportu palet dają Ci możliwość skutecznej pracy w przestrzeni magazynowej Twojej firmy. Dają możliwość zważenia ładunków, które umieszczone są na paletach.

Regały do magazynowania

Magazynowanie może odbywać się dzięki systemom regałowym, które tworzą między innymi regały narożne, co pozwala znacznie lepiej wykorzystać dostępną Ci przestrzeń. Regały magazynowe zazwyczaj wykonane są z polipropylenu, aluminium lub są chromowane. Każde z tych rozwiązań będzie mieć swoje wady i zalety, które należy rozważyć przed wybraniem konkretnego rozwiązania. Mogą być stosowane w magazynach, chłodniach, zmywalniach, sklepach, piekarniach, masarniach i innych zakładach przemysłu spożywczego. Regały magazynowe są trwałe i bardzo łatwe w czyszczeniu.

W naszej ofercie znajdziesz również specjalistyczne wolnostojące regały piekarnicze, które można umieścić w przestrzeni sklepowej, by klienci mogli sami wybierać kupowane przez siebie produkty. Regał piekarniczy jest w stanie z łatwością zachować odpowiednie warunki do przechowywania pieczywa, a przy okazji daje się łączyć w ciągi, co pomaga prezentować wiele rodzajów pieczywa jednocześnie.

Termosy gastronomiczne pomagają w transporcie żywności

Pojemniki termoizolacyjne umożliwiają Ci transport zimnych i ciepłych potraw oraz napojów. Jeśli musisz dostarczyć gorącą pizzę, zimne torty lub lody, takie przenośne pojemniki zdadzą egzamin w Twojej firmie. Podobnie będzie w przypadku gorących lub zimnych napojów, które można nie tylko transportować, ale i bezpośrednio nalewać przewożone w nich płyny. Takie pojemniki dają możliwość piętrowania, co zapewnia łatwy transport – po prostu ustawia się jeden pojemnik na drugim.

Termosy do kawy mogą być wyposażone w różne rodzaje wkładów – materiałem ich wykonania może być stal lub szkło. Sprzęty te cechują się różnorodnymi pojemnościami, które dobrać można w zależności od długości wyprawy, na którą są wybierane oraz ilości osób, które będą z niego korzystać. Termosy grzewcze pozwalają znacznie wydłużyć czas, w którym udaje się utrzymać optymalną temperaturę żywności. Korzystają one z zasilania elektrycznego, dlatego utrzymują temperaturę nawet dłużej niż inne sprzęty z tej kategorii.

Transport i magazynowanie z zastosowaniem pojemników gastronomicznych

Nasza oferta to wiele rodzajów pojemników na żywność. Zaliczyć tu można zarówno te, które nie spełniają standardu Gastro Norm jak i te do niego dostosowane. Transport i magazynowanie żywności bez ich pomocy nie byłyby łatwymi czynnościami. Pojemniki do przechowywania znacząco pomogą Ci w magazynowaniu żywności, a w wielu przypadkach także w transportowaniu gotowych potraw.

Pojemniki GastroNorm to produkty wykonane z polipropylenu, poliwęglanu, aluminium lub stali nierdzewnej albo emaliowanej. Zazwyczaj mają standardową budowę. Niektóre z nich wyposażone są w uchwyty lub są perforowane. Bezpieczne magazynowanie żywności w pojemnikach zapewnią Ci stworzone na ich potrzeby pokrywki. W przypadku pojemników Gastro Norm istnieje możliwość dobrania pokrywek z uszczelką, standard ten daje Ci też możliwość wyboru różnorodnych rozmiarów i głębokości pojemnika.

Pokazano 1-12 z 1382 pozycji