Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

WAZONY

Wazony z porcelany

Porcelanowe wazony w ofercie naszej firmy:

         Ich obecność ożywia wnętrze restauracji

         Pojemności od 130 do 270 mililitrów

         Dostępne różnorodne kształty

         Wazony białe oraz écru

Czasami od razu zauważamy, że w wystroju restauracji czegoś brakuje. Nie jesteśmy jednak w stanie ustalić, w czym dokładnie tkwi problem. Jeśli kiedyś zastanawiałeś się, dlaczego stoliki w Twoim lokalu wyglądają mało atrakcyjnie, powinieneś poznać naszą ofertę wazonów z porcelany. Ceramiczny wazon z umieszczonym w nim kwiatkiem znacząco poprawi estetykę i pozwoli Twoim gościom miło spędzić czas przy posiłku. Naczynia z ceramiki towarzyszą nam od tysięcy lat, a kwiaty przybliżają nas do natury. Warto, by umilały Twoim gościom czas spędzony w Twojej restauracji.

Zastawa stołowa z porcelany

Naczynia ceramiczne dają wiele możliwości, jeśli chodzi o wzory wykończenia i zdobienia. Co za tym idzie, można bez trudu dobrać kształt porcelany do swoich potrzeb. Wszystko dzięki temu, że produkcja naczyń ceramicznych daje wiele możliwości nadawania zastawie nietypowych cech. Dotyczy to również koloru ceramiki. W dawnych czasach porcelana była zawsze biała i prześwitująca. Obecnie jednak się to zmieniło i występują ceramiczne naczynia w kolorze białym, écru, ivory i wielu, wielu innych. Czasy produkcji tej specjalnej ceramiki wysokiej jakości na naszym kontynencie sięgają bowiem osiemnastego wieku. W tym okresie zdążyliśmy wprowadzić szereg zmian do oryginalnej, chińskiej receptury.

Wazony z porcelany

Wazony z porcelany to część naszej oferty dla restauracji. Wydawać by się mogło, że skoro nie są one bezpośrednio związane z gastronomią, to nie powinny znaleźć się wśród zastawy stołowej. Z resztą naczyń łączy je jednak zarówno materiał wykonania, jak i przeznaczenie. Wszystkie elementy zastawy stołowej służyć mają bowiem uprzyjemnieniu i ułatwieniu spożywania posiłku. Wazony nie służą co prawda jako naczynie do podawania jedzenia, ale wspólnie z umieszczonymi w nich kwiatami budują miłą atmosferę w lokalu gastronomicznym.

Porcelanowe wazony w różnorodnych kształtach

Wazon musi stanowić tło dla umieszczonych w nim kwiatów, a nie odwrotnie. Dlatego trudno znaleźć by było w naszej ofercie naczynia, których dizajn przytłaczałby bogactwem kształtów i kolorów. Nie jest jednak tak, że stonowane barwy i brak „udziwnień” sprawiają, że wazony z porcelany są nudne. Nie można bowiem powiedzieć, że ponadczasowa klasyka nie ma w sobie „tego czegoś”. Jeśli jednak wolisz wprowadzić chociaż odrobinę odmiany od klasycznych kształtów, możesz się zdecydować na linię nawiązującą do natury. Nieregularna forma i prowokujące linie wazonu z pewnością wprowadzą odrobinę dynamiki do wystroju stolików.

Dostępność: 48h
Producent: Fine Dine
Kod produktu: 799260

Wazonik Bianco 799260 Fine Dine

Cena 43,05 zł
Netto 35,00 zł bez VAT
Pokazano 1-1 z 1 pozycji