Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

POJEMNIKI GN 2/4

Szukasz idealnych pojemników do profesjonalnego użycia w swojej kuchni lub lokalu gastronomicznym? Poznaj naszą szeroką gamę pojemników od renomowanych producentów takich jak APS, Cambro, Hendi, Red Fox i Stalgast. Oferujemy różnorodne warianty, w tym pojemniki ze stali nierdzewnej, melaminy i poliwęglanu, aby sprostać różnym potrzebom i wymaganiom.

Najważniejszą zaletą naszych pojemników ze stali nierdzewnej jest ich wszechstronność. Wykonane ze stali nierdzewnej o grubości 0,8 mm, są one nie tylko trwałe, ale także odporne na ekstremalne temperatury od -40°C do 300°C, co czyni je idealnymi do użycia w piecach konwekcyjno-parowych. Dodatkowo, kupiony u nas pojemnik GN 2/4 ze stali nierdzewnej będzie kompatybilny z pokrywami ze stali nierdzewnej lub poliwęglanowymi, dzięki czemu zapewniają kompleksowe rozwiązania do przechowywania i transportu żywności.

Jeśli szukasz pojemników o innych właściwościach, to mamy dla Ciebie także warianty z melaminy. Dostępne w kolorze czarnym lub białym, te pojemniki są doskonałe do sztaplowania, co pozwala na efektywne zarządzanie przestrzenią w kuchni. Choć nie są przeznaczone do użycia w kuchenkach, mogą być myte w zmywarce, co ułatwia ich czyszczenie i pielęgnację.

Innym ciekawym wariantem są pojemniki GN 2/4 z poliwęglanu, które są dostępne w kolorze czarnym lub przeźroczystym. Poliwęglan jest nie tylko nietłukący, ale także nie reaguje z żywnością, minimalizując potencjalne niebezpieczne reakcje chemiczne lub kwasowe. Ponadto, pojemniki z poliwęglanu cechują się gładką wewnętrzną powierzchnią, która zapobiega przywieraniu żywności, co ułatwia zarządzanie zawartością i sprzyja łatwemu zmywaniu.

Nasze pojemniki to nie tylko doskonała jakość, ale także różnorodność opcji, aby sprostać Twoim unikalnym potrzebom. Niezależnie od tego, czy prowadzisz profesjonalną kuchnię w restauracji, cateringu, czy innym miejscu, nasze pojemniki są niezbędnym wyposażeniem do przechowywania, transportu i prezentacji potraw.

Pokazano 1-12 z 18 pozycji