Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

POJEMNIKI GN 1/3

W ofercie naszego sklepu znajdują się pojemniki GN 1/3, a więc pojemniki o wymiarach 325 mm na 176 mm. GN to skrót oznaczenia GastroNorm, a więc standardowego oznaczenia pojemników, których używa się w branży gastronomicznej.

Zastosowanie GN 1/3

Zastosowanie GN 1/3 jest bardzo różnorodne. Pojemniki GN 1/3 używane są w barach szybkiej obsługi, stołówkach wielu instytucji publicznych i prywatnych, barach mlecznych, bistrach, punktach z kuchnią turecką (kebab) i wielu innych.

Sprzęt z naszej oferty ma różne zastosowania. Pełni rolę naczynia, w którym przechowuje się żywność, może spełniać, w zależności od materiału wykonania, funkcję formy do pieczenia.

W ofercie znajdują się pojedyncze pojemniki GN 1/3, a także zestawy takich pojemników. Oferujemy dwa główne typy tego rodzaju akcesoriów – wykonane ze stali nierdzewnej, a także pojemniki wytworzone z poliwęglanu. Obydwa rodzaje są bardzo wytrzymałe na zużycie, niewrażliwe na wstrząsy czy uderzenia, odporne na stłuczenia, bezpieczne w kontakcie z żywnością i niesamowicie żywotne.

Pojemniki tego typu są używane również w firmach cateringowych, bo umożliwiają szybkie rozstawienie pożywienia, są odporne i nie sprawiają wielkich trudności podczas transportu. Jeden pojemnik można włożyć w drugi, dlatego nie zajmują zbyt dużo miejsca, gdy są odpowiednio ustawione.

Stalowe pojemniki są wykorzystywane częściej w przypadku żywności innej niż dania słodkie, cukiernicze, chociaż nie jest to regułą. Transparentne pojemniki wykonane z poliwęglanu nadają się natomiast do lepszej ekspozycji żywności, zwłaszcza w witrynach ekspozycyjnych. Ich dodatkowym atutem jest fakt, że zachęcają wizualnie gości i klientów punktów gastronomicznych do szybszego kupowania wystawianych dań bądź próbowania tych, których jeszcze nie znają.

Warto mieć w swoim lokalu bądź firmie cateringowej pojemniki GN 1/3 z naszej oferty!

Pokazano 1-12 z 115 pozycji