Aktywne filtry

Cena

  • 10,00 zł - 10 197,00 zł

    -

Filtr producentów

Wysokość (mm)

Szerokość (mm)

Głębokość (mm)

Długość (mm)

Wymiary (mm)

Waga (kg)

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

piec inox

ELEMENTY SYSTEMÓW MEBLOWYCH

Półki, maskownice i listwy do mebli nierdzewnych

Poznaj elementy systemów meblowych z oferty naszego sklepu internetowego:

         Nierdzewne półki do przesuwania tac

         Maskownice do mebli i urządzeń gastronomicznych

         Listwy do mebli nierdzewnych

         Cokoły, prowadnice, oświetlenie i wiele innych elementów

Potrzebujesz dodatkowych elementów do swoich mebli nierdzewnych? W takim razie świetnie trafiłeś! Znajdziesz tu wiele akcesoriów, dzięki którym poprawisz funkcjonowanie swojego lokalu gastronomicznego. Z pomocą maskownic osłonisz boczne panele urządzeń. Półki do przesuwania tac ułatwią życie Twoich klientów. Wiele innych elementów jak listwy, cokoły, oświetlenie czy prowadnice również usprawni Twoją pracę. Zapraszamy do zapoznania się z tą kategorią oraz do zakupów.

Maskownica do mebli nierdzewnych

Nierdzewne maskownice to panele maskujące do urządzeń gastronomicznych. W naszej ofercie znajdziesz zarówno elementy tylne jak i boczne – prawe i lewe. Tak jak meble, którym towarzyszą, maskownice również są wykonane ze stali nierdzewnej. Najczęściej przeznaczone są do całych linii urządzeń danego producenta. Umożliwiają estetyczne wykończenie boków lub tyłu urządzeń. Niektóre dają możliwość maskowania dwóch zestawionych ze sobą tyłem maszyn gastronomicznych.

Półki do przesuwania tac

Jeśli kiedykolwiek byłeś w barze w którym sam nabierasz sobie wybrane potrawy to doskonale wiesz, czym są półki do przesuwania tac. Montuje się je do innych mebli, a klienci baru nie muszą dzięki nim trzymać tac w rękach i mogą spokojnie zastanowić się nad wyborem jedzenia. Półka do przesuwania tac z naszej oferty może pomieścić 3, 4 albo 6 tac o rozmiarze 1/1 GN.

Elementy mebli nierdzewnych

Dodatkowe elementy do mebli nierdzewnych to wiele bardzo różnych akcesoriów. Łączy je jednak parę rzeczy. Jedną z nich jest przeznaczenie do współpracy z meblami gastronomicznymi. Drugą zaś to, że nie ważne do czego służą, wykonane są ze stali nierdzewnej. Praca w kuchni należy do zajęć, w których ludzie i sprzęty spotykają się z dużą ilością wody. Zarówno w przygotowaniu posiłków, jak i w trakcie zmywania, a nawet w postaci pary wodnej. Jest to też środowisko, w którym nie można sobie pozwolić na rdzewienie sprzętów. Stal nierdzewna jest odporna na ten proces. Nie wpływa też na smak ani skład tworzonych z jej pomocą potraw. Jest odporna na działanie kwasów, zasad i wysokich temperatur. Ponad to cechuje ją duża wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. To wszystko sprawia, że stała się ona standardem w komercyjnej gastronomii.

Aktywne filtry

Dostępność: 4 tygodnie
Producent: Grafen
Kod produktu: A777044

Belka wspornikowa 360cm

Cena 5 927,37 zł
Netto 4 819,00 zł bez VAT
Pokazano 1-12 z 181 pozycji