Aktywne filtry

Cena

  • 11 563,00 zł - 15 936,00 zł

    -

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Kompleksowe realizacje

KRAJALNICE DO CHLEBA

Profesjonalne krajalnice do chleba

Idealnie równe kromki dzięki zastosowaniu krajalnic do pieczywa:

  • Krojenie nawet do kilkuset bochenków w ciągu godziny
  • Wyposażone w półki odkładcze oraz szuflady do zbierania okruchów
  • Krajalnice do chleba przeznaczone do chleba jasnego, tostowego, razowego, a nawet ciężkiego pieczywa ziarnistego
  • Do piekarni, sklepów, punktów gastronomicznych i zakładów zbiorowego żywienia

Wielu klientów preferuje by obsługa sklepu spożywczego lub piekarni nie tylko sprzedała, ale również pokroiła kupowany przez nich chleb. By móc lepiej sprostać wymogom rynku warto zatem posiadać w swojej firmie takie urządzenie. Najlepsze krajalnice bez problemu kroją wszystkie rodzaje pieczywa. Pełną ofertę krajalnic do chleba znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy do zapoznania się z jego ofertą oraz do zakupów.

Gastronomiczne krajalnice do chleba

Możesz być pewien, że twoi klienci nie lubią krojenia chleba. Świeży chleb, a taki przecież jest najsmaczniejszy, kroi się bardzo trudno. Niewprawna ręka może sprawdzić, że spod noża wyjdą niezbyt równe kromki. Możesz pomóc swoim klientom podjąć decyzję o wyborze twojego sklepu lub piekarni, jeśli dostarczysz im ich ulubiony pokrojony chleb. Krajalnice do chleba są w stanie pokroić nawet kilkaset bochenków w ciągu godziny. Pozwoli ci to bez trudu zaopatrzyć nie tylko własną piekarnię. Urządzenia radzą sobie nie tylko z chlebem jasnym, ale również razowym, tostowym czy dużo cięższy pieczywem z ziarnem. Są też niezwykle proste w obsłudze, a wszystko to dzięki wyposażeniu je w półki do odkładania pokrojonego pieczywa oraz szuflady, w których zbierają się okruchy.

Krajalnice do pieczywa

Krojenie chleba przy pomocy zwykłego noża nie należy do najprostszych czynności. Kromki nie są równe, przerywają się, powstają w nich dziury. Trudno później wykorzystać taką kromkę, jeśli mieliśmy ochotę zjeść kanapkę posmarowaną masłem, dżemem czy miodem. Właśnie dlatego na co dzień większość z nas preferuje kromki chleba, które są równo i dokładnie skrojone. Usługę krojenia pieczywa zapewniają nam zazwyczaj piekarnie lub sklepy spożywcze, które wykorzystują krajalnice do chleba. Urządzenie z tej kategorii jest w stanie pokroić na kromki nawet kilkaset bochenków w trakcie godziny. Grubość takiej kromki wynosi zaś od kilku do kilkunastu milimetrów.

Urządzenia do wygodnego krojenia chleba

Krojenie dużych ilości bochenków chleba nie jest czynnością łatwą. Producenci krajalnic do pieczywa postarali się więc, by jak najbardziej ułatwić Twoim pracownikom wykonywanie tego zadania. Dzięki szufladzie do zbierania okruchów nie musisz na bieżąco czyścić przestrzeni pod krajalnicą, a przestrzeń ta zawsze wygląda czysto i estetycznie. Półka odkładcza jest z kolei miejscem, w którym znajduje się pokrojony już bochenek chleba. Taka organizacja procesu krojenia sprawia, że nawet niedoświadczonym pracownikom łatwiej jest zapamiętać potrzebne do wykonania czynności.

Różne krajalnice do chleba

Istnieje możliwość wybrania krajalnicy wolnostojącej lub takiej, którą można umieścić na istniejącym już blacie. Wybór urządzenia zależy od tego, jaką przestrzenią dysponuje firma oraz jak dużej wydajności urządzenia potrzebuje. Krajalnice do chleba o większej wydajności i będące w stanie pokroić również większe bochenki to najczęściej urządzenia wolnostojące, które wymagają wygospodarowania na nie dodatkowej powierzchni. Sprzęty te mogą być przeznaczone jedynie do krojenia prostszych w cięciu rodzajów pieczywa. Mogą jednak być to urządzenia, które są w stanie pokroić chleb jasny, tostowy, razowy, a nawet ciężkie chleby ziarniste. W pełni profesjonalne urządzenia z tej grupy są przeznaczone do pracy ciągłej w piekarniach, ale też w sklepach, punktach gastronomicznych czy zakładach zbiorowego żywienia.

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 24 pozycji