Aktywne filtry

Filtr producentów

Cena

  • 5 349,00 zł - 26 288,00 zł

    -

Szerokość (mm)

Wysokość (mm)

Głębokość (mm)

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Kompleksowe realizacje

STOŁY MROŹNICZE

Stoły mroźnicze gastronomiczne

Stoły mroźnicze, które zastosujesz w gastronomii:

  • Nasze stoły mroźnicze gastronomiczne sprawdzą się w każdych warunkach: w restauracji, w pubie, w fast-foodzie
  • Ułatwiające pracę usprawnienia? Zaokrąglone wewnętrzne krawędzie czy zagięte ranty to coś, czym cechuje się wiele z naszych urządzeń mroźniczych
  • Potrzebujesz stołu, przystosowanego do Gastronorm? Mamy go w naszej ofercie
  • Od stołów mroźniczych z agregatem po stoły z opcją chłodzenia centralnego

Przygotowujesz się do otwarcia działalności gastronomicznej, chcesz ją rozszerzyć lub wymienić stare urządzenia mroźnicze? Zapoznaj się z ofertą naszych stołów mroźniczych. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz samodzielnego stołu z agregatem czy też stołów bez niego, znajdziesz je w ofercie naszego sklepu.

Stoły mroźnicze w restauracji, pubie, fast-foodzie

Nasze stoły doskonale nadają się do najróżniejszych rodzajów działalności gastronomicznej. Jeśli prowadzisz taki punkt jak pizzeria, bar, restauracja, pub czy fast food -  znajdziesz w naszym sklepie odpowiedni dla siebie stół mroźniczy. Oferowane przez nas urządzenia mroźnicze są świetnie przystosowane do pracy w typowym dla Polski klimacie, jednak mamy w ofercie również i stoły, które bezproblemowo pracować będą nawet w klimacie tropikalnym

Prowadząc działalność gastronomiczną, możesz potrzebować naszej zamrażarki barowej do butelek. Zamontowane w jej komorze oświetlenie LED sprawi, że alkohole zaprezentują się w niej wyjątkowo atrakcyjnie. Podgrzewana szyba z kolei zapobiegnie szronieniu się przeszklenia drzwi, co z pewnością pomoże klientom dokonywać właściwych i szybkich wyborów. Dzięki wymuszonemu obiegowi powietrza w każdej części zamrażarki barowej temperatura będzie praktycznie jednakowa. Temperatura w jej wnętrzu będzie zaś po otwarciu szybko wracać do pożądanego stanu - a w warunkach barowych otwieranie i zamykanie drzwi będzie mieć przecież miejsce wyjątkowo często.

Stoły mroźnicze gastronomiczne - estetyka i funkcjonalność

Jako blaty robocze stołów mroźniczych najlepiej sprawdzają się blaty ze stali nierdzewnej. Są trwałe i praktyczne. Często wyposażone są one też w zagięty w górę rant, nie jest to jednak powszechnie stosowaną regułą. Ranty blatów są zintegrowane z blatem stołu i mogą być dostępne w różnych wymiarach - od wysokości 40 milimetrów aż po 150 milimetrów.

Komory stołów mroźniczych często posiadają zaokrąglone wewnętrzne krawędzie. Dzięki temu zabiegowi komora jest wyjątkowo łatwa w czyszczeniu - brud nie ma możliwości osadzania się w jej trudno dostępnych miejscach. Również wyposażanie stołów mroźniczych w filtr przeciwpyłkowy służyć ma uproszczeniu czyszczenia urządzenia. Dzięki takiemu filtrowi jesteśmy w stanie zapobiegnąć wnikaniu zanieczyszczeń w głąb skraplacza naszego stołu mroźniczego.

Stoły mroźnicze - standardy i normy

Ze względu na bardzo wymagające warunki pracy, większość obudów stołów mroźniczych wykonanych jest ze stali nierdzewnej. Bardzo często z takiego samego materiału wykonana jest też komora chłodnicza, zdarzają się jednak przypadki, gdy tworzy się ją z anodowanego aluminium. Dobrym standardem jest także dostosowywanie komór stołów mroźniczych do norm Gastronorm - zazwyczaj przystosowuje się je do pojemników gastronomicznych GN 1/1.

W zależności od Twoich potrzeb, możesz wybrać stół mroźniczy z agregatem umiejscowionym na dole lub z boku urządzenia. W szczególnych przypadkach, gdy korzystasz z centralnego chłodzenia, możesz zaś wybrać stół mroźniczy z naszej szerokiej oferty urządzeń, nie posiadających agregatu.

Stoły mroźnicze gastronomiczne - ergonomia

W ofercie posiadamy zarówno stoły dwu-, jak i trzy- czy czterodrzwiowe. Najczęściej wyposażone są one w automatyczny mechanizm zamykający. Te samodomykające się drzwi stołów mroźniczych mają często i tę zaletę, że możesz zablokować je poprzez ustawienie ich pod kątem dziewięćdziesięciu stopni. Jeśli zaś potrzebujesz otworzyć je jeszcze szerzej, wiele z dostępnych w naszym sklepie modeli pozwoli Ci to zrobić do nawet 120 stopni. Jeśli jednak zostawisz drzwi otwarte na zbyt długi okres czasu, powiadomi Cię o tym alarm, w który został wyposażony stół mroźniczy.

Ofertę często dopełnia opcja zintegrowanego z drzwiami ergonomicznego uchwytu, który z jednej strony pomaga w codziennej pracy, z drugiej zaś znacząco ułatwia utrzymywanie stołu mroźniczego w idealnej czystości. Jeśli weźmiemy też pod uwagę możliwość montażu zawiasów drzwi z lewej lub prawej strony, okazuje się, że są to urządzenia mroźnicze o wysokich możliwościach dopasowania ich do własnych, indywidualnych potrzeb.

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 44 pozycji