Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

TERMOPORTY

Przechowywanie i przewożenie posiłków powinno odbywać się w odpowiednich warunkach, tak aby możliwe stało się utrzymanie ich świeżości. Świetnie do tego nadają się więc specjalne urządzenia, przygotowane właśnie do tego celu. Kryteria te spełniają termoporty, które znajdziesz w naszym sklepie.

Co ważne, występują one w wielu odmianach – mowa tu zarówno o modelach typowo stacjonarnych, jak i produktach gwarantujących skuteczny transport żywności. Bez względu na ostateczny wybór, zawsze możesz liczyć na wysoką jakość wykonania, jak również na wydajne, bezproblemowe działanie.

Do czego służy termoport? Jaki sprzęt wybrać?

Proponujemy wysokiej jakości konstrukcje służące do podtrzymywania określonej temperatury posiłków – zarówno wysokiej, jak i niskiej. Termoporty występują w różnych wersjach i konfiguracjach, dzięki czemu z łatwością możesz wybrać produkt, który w Twoim lokalu sprawdzi się najlepiej.

Na co możesz się zdecydować? Między innymi na termoporty gastronomiczne na kółkach, wyróżniające się sporą pojemnością, a także działaniem z użyciem energii elektrycznej. Oferujemy także termosy cateringowe, czyli specjalne pojemniki do transportu żywności. Dobrze przemyślane wnętrze zdecydowanie ułatwia grupowanie poszczególnych produktów. Zyskujesz więc pewność, że nie ulegną one uszkodzeniu. Pozostaną świeże, ciepłe i gotowe do spożycia.

Każdy termoport gastronomiczny wyróżnia się budową przygotowaną z użyciem mocnych materiałów, odpornych na odkształcenia oraz poważniejsze uszkodzenia. Posłużą więc przez bardzo długi czas. Bez względu na to, jak często zamierzasz z nich korzystać. Z pewnością warto o nich pamiętać podczas realizacji większych dostaw, usług cateringowych, a także organizacji rozmaitych przyjęć – wesel, styp, komunii, imprez firmowych i wielu innych.

Dostępność: 48h
Producent: Red Fox
Kod produktu: 00001874

COP 1/1 Termoport Cop GN 1/1 Red Fox

Cena podstawowa 1 290,27 zł Cena 1 096,73 zł
Netto 891,65 zł bez VAT
  • -15%
Pokazano 1-12 z 22 pozycji