Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

IMBRYKI

Imbryk porcelanowy do herbaty i kawy

Imbryk z porcelany w ofercie naszego sklepu:

         Porcelana biała, écru oraz w mniej tradycyjnej kolorystyce

         Wielość opcji pozwalająca podkreślić unikalny charakter lokalu

         Zróżnicowana oferta rodzajów i kształtów naczyń

         Wersje zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne

Dla wielu ludzi porcja kofeiny w postaci herbaty albo kawy to jeden z ważnych codziennych rytuałów. Dzbanek do kawy i herbaty dodatkowo pozwala budować odpowiednią atmosferę picia ulubionych napojów. Nie powinno się go zatem wybierać w sposób przypadkowy. Jeśli i Ty tak uważasz, znalazłeś się we właściwym miejscu. Znajdziesz u nas zarówno klasyczne białe imbryki oraz dzbanki w kolorze écru, jak i piękną wielokolorową ceramikę. Wybierz naczynie, które najlepiej pasuje do osobowości Twojego lokalu i kup je w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy!

Imbryk porcelanowy w twojej kawiarni

Jeśli chcesz podawać swoim klientom kawę lub herbatę, to doskonale trafiłeś. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres naczyń porcelanowych, przeznaczonych do tego celu. Jednym z ważniejszych z nich jest imbryk z porcelany. Znajdziesz tu naczynia nie tylko w najbardziej tradycyjnej białej kolorystyce, ale także ecru, oraz wielu innych, oryginalnych barwach. Pozwoli to wyposażyć praktycznie każdy lokal gastronomiczny, niezależnie od tego jaki ma wystrój. Ta różnorodność dostępnych opcji sprawi, że wybrana przez ciebie zastawa stołowa może zarówno delikatnie wpisywać się w klimat lokalu, jak też wyraźnie z nim kontrastować, tworzące ciekawe zestawienie. Kolor to jednak nie wszystko, a zróżnicowana oferta kształtów również pomoże ci dobrać odpowiednie naczynia. Jeśli więc szukasz zastawy tradycyjnej do tradycyjnego lokalu albo nowoczesnej do nowoczesnego, z łatwością znajdziesz je w naszym sklepie.

Porcelanowe naczynia do herbaty i kawy

Imbryki z porcelany mogą być uważane za część większego zestawu. Jakie elementy go tworzą? Oczywiście będą to filiżanki i spodki do filiżanek, ale też łyżeczki i inne akcesoria. Wiemy przecież, że nie każdy preferuje czarną kawę lub herbatę. Niektórzy wolą pić je z mlekiem… lub z mlekiem sojowym. Odporność porcelany na uszkodzenia mechaniczne jest niższa niż ma to miejsce w przypadku szkła hartowanego, ale nic nie zastąpi wywoływanego przez nią pozytywnego wrażenia. W przypadku picia herbaty lub kawy z pewnością sprawdzi się zestaw spójnych akcesoriów, do których zaliczyć trzeba również porcelanowy imbryk. Filiżanki oraz dzbanki do kawy i na herbatę możesz dobrać zarówno w wersji tradycyjnej, jak i nowoczesnej. Znajdziesz u nas imbryki vintage, a nawet retro, ale też ich nowoczesne warianty.

Imbryk z pokrywką czy bez?

Dzbanki na gorącą kawę czy herbatę wyposażone są w małe pokrywki. Niewielki otwór imbryka pozwala nalać napoje do środka, ale też później skutecznie umyć dzbanek. Zapobiega także zbyt nagłemu wylaniu się płynów w razie przewrócenia naczynia. Pokrywka pozwala dłużej utrzymać temperaturę herbaty lub kawy. Ten niewielki element imbryka nie jest jednak zbyt dobrze trzymany przez naczynie. Może więc spaść i się potłuc. Na szczęście wielu producentów porcelanowych imbryków zdaje sobie z tego sprawę. Dają Ci możliwość oddzielnego zakupu stłuczonej pokrywki do imbryka. Nie musisz dzięki temu nabywać całego naczynia, a jedynie jego brakujący element.

Imbryk z porcelany

Kiedy podajesz kawę albo herbatę, imbryk znajduje się w centrum uwagi. Zazwyczaj jest bowiem największym z elementów zastawy stołowej. Piękne, porcelanowe naczynie dodatkowo podkreśla unikalny charakter Twojej kawiarni. U nas dostaniesz dzbanki na gorącą kawę czy herbatę w wielu różnych wariantach wielkości. Od malutkich naczyń o pojemności niecałych 300 mililitrów po imbryki, które mieszczą ponad 1,5 litra kawy lub herbaty.

Dostępność: 48h
Producent: Lubiana
Kod produktu: 390208

Imbryk, Hel, V 0.46 l Lubiana 390208

Cena podstawowa 52,89 zł Cena 47,60 zł
Netto 38,70 zł bez VAT
  • -10%
Pokazano 1-12 z 18 pozycji