Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

KIELISZKI DO JAJEK

Porcelanowe naczynia na jaja

Kieliszki porcelanowe do jajek w ofercie naszego sklepu:

         W kolorze białym lub ivory

         Z dodatkową stopką podwyższającą naczynie

         Zdobienia w postaci żłobień lub kolorowego paska

         Odporność na zadrapania, obtłuczenia i szok termiczny

Postęp techniczny i związane z nim zmiany w technologii wyrobu naczyń sprawiły, że porcelana stała się dużo bardziej dostępna. Dzieje się to z korzyścią dla nas wszystkich, ponieważ wcześniej ta szlachetna ceramika była wyznacznikiem statusu społecznego dostępnym tylko dla elit. Obecnie każdy może skorzystać z porcelanowej zastawy, by stworzyć odpowiednią, przyjemną wizualnie oprawę każdej uroczystości. Czy to całkiem codziennego rodzinnego obiadu, czy dużej uroczystości – szlachetny wygląd porcelany uświetni każdą okazję.

Porcelanowa zastawa stołowa

Zastawa stołowa z porcelany daje wiele możliwości. Różne kształty, kolory czy możliwość zdobienia tej szlachetnej ceramiki zjednały sobie dla niej rzesze wielbicieli. Z możliwości nadawania porcelanie indywidualnych cech chętnie korzystają producenci zastawy stołowej. Dzięki temu przez lata powstało wiele spojrzeń na to, jak mają wyglądać idealne naczynia porcelanowe – a my mamy możliwość wybierania z wielu atrakcyjnych opcji. Opcji, które pomagają stworzyć klimat niejednej restauracji.

Porcelanowe kieliszki do jajek

„Kiedyś to były czasy”, mógłby ktoś powiedzieć. Często jadaliśmy jajka na miękko i korzystaliśmy przy tym z kieliszków do jajek. Część z nas nadal posiada je pewnie w swoich domach. Wśród większości tradycja ta może zaginęła, jednak nadal znajdą się amatorzy tego pysznego śniadania. Producenci porcelanowej zastawy stołowej na szczęście o nich nie zapomnieli i na rynku wciąż są dostępne naczynia z tej kategorii.

Kolory i zdobienia jajeczników

Jajecznik, bo taką nazwę posiada również kieliszek do jajek, nie należy już do najpopularniejszych naczyń gastronomicznych. Producenci zastawy stołowej oferują jednak wystarczającą ilość modeli, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Bez trudu kupisz zatem jajeczniki z białej, gładkiej porcelany. W niektórych modelach jest ona wzbogacona o niebieski pasek dekoracyjny. Dla tych, którzy cenią tradycję, powstały kieliszki z nawiązującymi do kształtów natury wytłoczeniami. Zwolennicy bardziej technicznego dizajnu ucieszą się z kolei z kieliszków do jajek zdobionych regularnymi, poziomymi liniami. Ci zaś, którzy nie są miłośnikami białego koloru, mogą zdecydować się na naczynia w barwie ivory.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji