Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

GRILLE LAWOWE

Czy Twoi klienci wspominają smak grillowanych potraw jeszcze przez długi czas po zakończeniu letniego sezonu na grillowanie? Zaoferuj im potrawy z grilla lawowego, by mogli cieszyć się smakiem takich dań również w czasie chłodniejszych pór roku. Poznaj ofertę naszego sklepu i wybierz idealny grill gazowy lawowy przemysłowy na potrzeby Twojego lokalu gastronomicznego.

Grille lawowe - zalety

Te praktyczne urządzenia są zasilane gazem. Dzięki temu, jeśli są użytkowane regularnie w długim okresie, są wyjątkowo ekonomicznym wyposażeniem gastronomicznym. To, co odróżnia je od pozostałych sprzętów z tej kategorii, to uzupełnienie ich palników kamieniami z lawy. Dzięki nim nie musisz długo czekać na rozgrzanie się urządzenia, ponieważ bardzo szybko przyjmują one ciepło. Grille lawowe elektryczne gastronomiczne to także brak trosk o usuwanie z urządzenia pozostałości w postaci popiołów.

Powierzchnia kamieni lawowych nie jest idealnie gładka. Dzięki takiej porowatej budowie pozwala ograniczać ilość spożywanych przez Twoich klientów tłuszczów - są one absorbowane przez kamienie. Wszyscy wiemy także, że tradycyjne grille mają tendencję do pojawiającego się co jakiś czas otwartego ognia. Grill gazowy z lawą wulkaniczną to sposób na ograniczenie takich sytuacji i całkowite bezpieczeństwo użytkowania.

Producenci grillów lawowych z naszej oferty

Grille lawowe są produkowane przez wiele różnorodnych firm, jednak my z tej szerokiej oferty wybraliśmy jedynie urządzenia, które spełniają najwyższe standardy jakości. Chcemy bowiem, by zakupiony przez Ciebie sprzęt służył długo, nie sprawiając jednocześnie problemów serwisowych. Dlatego też w naszej ofercie znajdziesz m.in. grill lawowy RedFox, który jest świetnym przykładem pojedynczego urządzenia gazowego. Możesz nie tylko regulować jego temperaturę w zakresie od 50 do 300 stopni Celsjusza, ale również zmieniać wysokość jego rusztu. Będąca na wyposażeniu szuflada na tłuszcz pozwala zaś odprowadzić ten zbędny produkt grillowania. Jeśli w swojej działalności planujesz grillować również ryby, istnieje możliwość dokupienia specjalnego rusztu do tego celu.

Grill lawowy gastronomiczny dwupozycyjny to doskonały wybór wszędzie tam, gdzie chciałbyś móc oddzielnie sterować temperaturą każdego z rusztów. Przykładem takiego sprzętu w naszym asortymencie jest grill lawowy RM Gastro. Dzięki temu, że stanowi on zintegrowane ze stalową szafą urządzenie, możesz nie tylko ustawić go w jednej linii z innymi urządzeniami kuchennymi, ale i może on służyć jako dodatkowe miejsce do przechowywania pomocnych w procesie grillowania przedmiotów. Grill lawowy gazowy Lozamet sprawdzi się z kolei wszędzie tam, gdzie kuchnia jest już w pełni zagospodarowana i nie ma w niej miejsca na ustawienie kolejnych stalowych szaf. Jako że jest to urządzenie nadstawne, możesz umieścić je na już istniejących elementach wyposażenia kuchni. Ten typ grilla również posiada dwie niezależne strefy grzewcze, a ponadto cechuje je możliwość ustawienia płomienia oszczędnościowego. Ograniczasz wtedy zużycie gazu do zaledwie 25%.

Grill lawowy - najważniejsze funkcje

Grill lawowy doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebne jest urządzenie gastronomiczne do przygotowania grillowanych potraw. Urządzenia z tej kategorii naszego sklepu cechują się prostotą obsługi i nie nastręczają problemów w ich późniejszym utrzymaniu w czystości. Nic więc dziwnego, że coraz częściej możemy spotkać je w różnego rodzaju lokalach gastronomicznych, poczynając od restauracji, poprzez steak bary, na ofercie gastronomicznej proponowanej chociażby przez stacje benzynowe kończąc. Zakup go na swoje potrzeby, a możesz być pewien, że potrawy z tego urządzenia znajdą stałe miejsce w Twoim menu dzięki uznaniu w opiniach klientów.

Jak podjąć decyzję o wyborze grilla gazowego z lawą wulkaniczną?

Przy wyborze tego typu urządzenia gastronomicznego warto się zastanowić, jak duża część oferty naszego lokalu będzie skierowana do amatorów grillowanych potraw. Od odpowiedzi na to pytanie zależy, czy wybierzemy mniejsze urządzenie, czy też takie, które cechuje się większą sprawnością w przygotowywaniu dań z grilla.

Posiadamy w ofercie zarówno niewielkie, pojedyncze urządzenia, jak i grille z rusztem dwupozycyjnym, które mają możliwość oddzielnego sterowania temperaturą każdego z rusztów. Zastanów się nad własnymi potrzebami i podejmij świadomą decyzję. Zapraszamy!

Grille lawowe - rewolucja w kuchni gastronomicznej!

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie jest źródło tego wyjątkowego smaku, który potrafi zachwycić każdego gościa Twojej restauracji? Odpowiedź brzmi: grille lawowe. Te niezwykłe urządzenia połączyły siłę natury z zaawansowaną technologią, dając efekty przewyższające oczekiwania najbardziej wymagających kucharzy.

Dzięki wykorzystaniu kamieni lawowych, które idealnie rozprowadzają ciepło, każda potrawa przygotowana na grillu staje się mistrzostwem w swojej kategorii. Ale to nie koniec zalet. Grill gazowy z lawą wulkaniczną to gwarancja szybkiego i równomiernego grillowania, bez niepożądanych spadków temperatury. Jest to klucz do uzyskania idealnie chrupiącej skórki i soczystego wnętrza potrawy. W dodatku kamień lawowy do grilla gazowego zapewnia niesamowity aromat, który przenika przez każdy kęs, sprawiając, że danie nabiera charakterystycznego, niepowtarzalnego smaku.

Grill lawowy - tajemnica idealnie upieczonych potraw

Grill lawowy to prawdziwy game changer w świecie profesjonalnej kuchni. Wyobraź sobie doskonałość grillowania, gdzie każdy element potrawy jest idealnie upieczony, niezależnie od tego, gdzie znajduje się na ruszcie. To możliwe dzięki unikatowym właściwościom kamieni lawowych, które równomiernie rozprowadzają ciepło.

Kamień lawowy do grilla gazowego dodatkowo wzbogaca smak potraw o głęboki aromat, który przyciąga i zachwyca. Właściciele restauracji na całym świecie odkrywają zalety grilla lawowego i wprowadzają go do swoich kuchni, aby sprostać rosnącym wymaganiom gości. Bo przecież w gastronomii chodzi nie tylko o to, by nakarmić, ale przede wszystkim, by zachwycić. A grill lawowy to narzędzie, które umożliwia tworzenie prawdziwych kulinarnych dzieł sztuki. Jeśli zastanawiasz się, jak podnieść jakość serwowanych potraw i uczynić je niezapomnianymi - odpowiedź jest prosta: grill lawowy.

Grill gazowy z lawą wulkaniczną: smak, który zapada w pamięć

Każda potrawa serwowana w Twojej restauracji jest wizytówką miejsca, o której goście opowiadają innym i której szukają przy kolejnych wizytach. Jak więc osiągnąć tę doskonałość smaku? Oto sekret: grill gazowy z lawą wulkaniczną. Ten innowacyjny sprzęt łączy w sobie zaawansowaną technologię grillowania na gazie z niezrównaną mocą kamieni lawowych, gwarantując niesamowitą głębokość aromatu i perfekcyjne wykończenie każdego dania.

Dzięki równomiernemu rozprowadzaniu ciepła przez kamienie, każdy kęs jest równie doskonały, bez względu na jego pozycję na ruszcie. Grill na kamienie lawowe to prawdziwa rewolucja w świecie gastronomii, umożliwiająca tworzenie dań, które nie tylko smakują wyśmienicie, ale także robią niezapomniane wrażenie na każdym gościu.

Grille lawowe: inwestycja w najwyższą jakość

Kiedy myślisz o inwestowaniu w sprzęt do Twojej restauracji, chcesz być pewien, że to, co wybierasz, będzie służyło przez lata, jednocześnie zapewniając stały, najwyższy poziom jakości. Grille lawowe to odpowiedź na te oczekiwania. Dzięki wyjątkowej konstrukcji i wykorzystaniu kamieni lawowych grill lawowy staje się nie tylko niezawodnym narzędziem pracy, ale także symbolem perfekcji w kuchni.

Każdy element, od konstrukcji po funkcje, został zaprojektowany z myślą o profesjonalistach, którzy pragną doskonałości w każdym calu. Grille lawowe gwarantują równomierne grillowanie, minimalizując ryzyko przypalenia czy nierównego przyrządzenia potraw. Jednocześnie kamienie lawowe dodają potrawom wyjątkowego, głębokiego aromatu, który jest trudny do osiągnięcia w innych warunkach. Wybierając grille lawowe, inwestujesz w przyszłość Twojego biznesu, dając sobie i swojemu zespołowi narzędzie, które przyniesie sukces na wielu poziomach: od doskonałego smaku po zadowolenie i lojalność gości.

Pokazano 1-12 z 61 pozycji

Nie potrzeba specjalnego miejsca do instalacji grilla lawowego - przed jego wyborem należy jednak wziąć pod uwagę kilka istotnych aspektów, takich jak postawienie urządzenia z dala od materiałów łatwopalnych czy obecność odpowiednich przyłączy. Grill lawowy powinien mieć też zapewnione stabilne podłoże. Jeśli chodzi o ilość dostępnego na postawienie grilla lawowego miejsca, jest ono zależne od wybranego modelu. Niektórzy producenci oferują grille, które są dość małe i kompaktowe, idealne do zagospodarowanej już przestrzeni, natomiast inni proponują urządzenia, które charakteryzują się większym gabarytem. Każdorazowo należy dopasować je do własnych potrzeb.

Grille lawowe pozwalają na uzyskanie wysokiej temperatury w bardzo krótkim czasie. Umożliwia to szybkie i równomierne grillowanie mięsa, ryb i warzyw. Co więcej, regulacja pożądanej temperatury, a także zmiana wysokości rusztu w grillach lawowych jest niezwykle prosta. Na uwagę zasługują również niezależne strefy grzewcze oraz wysokie bezpieczeństwo użytkowania, bez ryzyka pojawienia się otwartego ognia.

Czyszczenie grilla lawowego może wydawać się wyzwaniem, ale jego regularna konserwacja może znacząco ułatwić to zadanie. Przede wszystkim po każdym grillowaniu, gdy urządzenie jeszcze jest ciepłe, użyj szczotki do czyszczenia, aby usunąć resztki jedzenia. Jeśli nie jest to wystarczające, można ją zanurzyć w wodzie z detergentem, a następnie dobrze wyszorować kratkę. Zewnętrzną część grilla można czyścić wilgotną szmatką i delikatnym detergentem. Staraj się unikać silnych środków chemicznych, mogących uszkodzić powierzchnię.