Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

KRAJALNICE DO WĘDLIN

Profesjonalne krajalnice do wędlin

Sprawne i higieniczne krojenie wędlin na plastry:

  • Z nożem ułożonym prosto lub skośnie
  • Urządzenia ręczne i półautomatyczne
  • Krajalnice z wbudowaną ostrzałką
  • Możliwość dokupienia noża teflonowego do serów

Krojenie wędlin na plastry jest jedną z ważniejszych usług w wielu sklepach spożywczych i mięsnych. Warto dokonać zakupu takiej krajalnicy do wędlin, która poza podstawową czynnością krojenia będzie też urządzeniem prostym i przyjemnym w obsłudze. Szeroki wybór krajalnic do wędlin znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy do zapoznania się z jego ofertą oraz do zakupów.

Dlaczego krajalnice do wędlin są potrzebne?

Ilu klientów, tyle wymagań. Jedni lubią cienkie, drudzy z kolei wolą nieco grubsze plasterki wędliny. Krajalnice do wędlin pozwalają twoim pracownikom tak pokroić produkty żywnościowe, by każdy z klientów był zadowolony. Istnieje w nich regulacja grubości krojonego plastra, co daje możliwość dostosowania się do indywidualnych gustów twoich klientów. Nóż urządzenia może być ułożony prosto lub skośnie. To drugie z ustawień ułatwia docisk krojonego mięsa, dzięki czemu pracownik nie musi wkładać w pracę tak wiele siły fizycznej. Krajalnice do wędlin mają możliwość pracy również z serami. W wielu przypadkach wystarczy dokupienie dodatkowego noża teflonowego i twoje urządzenie staje się krajalnicą uniwersalną. W naszej ofercie znajdziesz zarówno urządzenia ręczne, jak i półautomatyczne.

Gastronomiczne krajalnice do wędlin

Krajalnice do wędlin mogą mieć różną wydajność. To decyduje, czy są one przeznaczone do pracy w małych i średnich czy też w dużych sklepach, supermarketach albo sklepach wielkopowierzchniowych, zakładach gastronomicznych, przemyśle albo cateringu. Urządzenia do krojenia wędlin mogą cechować się nożem ułożonym prosto lub skośnie. Przy wyborze odpowiedniego urządzenia ważny jest wybór wielkości noża krajalnicy oraz to, jakiej średnicy plastry jest ona w stanie kroić. Grubość plastra może być regulowana w różnych zakresach, należy zatem wybrać urządzenie o pożądanych przez klientów sklepu parametrach. Ważną cechą, pozwalającą obniżać koszty prowadzenia sklepu, jest możliwość utrzymaniu ubytków krojonych artykułów na jak najniższym poziomie. Czynnikami, które mogą zadecydować o decyzji zakupowej jest z pewnością też łatwość utrzymania krajalnicy w czystości i bezpieczeństwo obsługującego ją pracownika.

Ręczne i półautomatyczne krajalnice do wędlin

Krajalnice do wędlin podzielić można na urządzenia ręczne oraz półautomatyczne. Wiele z urządzeń półautomatycznych posiada też możliwość pracy w trybie w pełni ręcznym lub automatycznym. Ważną funkcją jest też możliwość liczenia plastrów w trybie automatycznym albo ręcznym. W niektórych urządzeniach półautomatycznych po zrealizowaniu zadanej ilości plastrów krajalnica wyłącza się samoczynnie.

Usprawnienia w krajalnicach do wędlin

Posiadamy w sprzedaży zarówno prostsze modele krajalnic do wędlin, jak i te wzbogacone o dodatkowe funkcje i usprawnienia. Długotrwałą efektywność krojenia zapewnić może urządzeniu wbudowana ostrzałka, która znacznie usprawnia proces prawidłowego ostrzenia. Gwarantuje również utrzymanie perfekcyjnej jakości ostrza w całym okresie jego eksploatacji. Innym ciekawym rozwiązaniem może być możliwość dokupienia do krajalnicy noża teflonowego. Jest on przeznaczony do krojenia serów, dzięki czemu urządzenie może spełniać również tę rolę. Gumowane podstawy krajalnic sprawiają, że urządzenie nie przesuwa się w trakcie pracy. Co za tym idzie – nie ma możliwości przypadkowego zrzucenia lub przesunięcia krajalnicy przez pracownika, co mogłoby skutkować wypadkiem przy pracy. Metalowa osłona krojonego produktu stanowi dodatkowe zabezpieczenie, które chroni Twoich pracowników.

Krajalnica do wędlin gastronomiczna - podstawa profesjonalnej kuchni!

W każdej profesjonalnej kuchni ważne jest, by serwowane potrawy były nie tylko smaczne, ale także prezentowały się estetycznie. Właśnie dlatego tak ważne jest posiadanie sprzętu, który zapewni doskonałą precyzję każdego cięcia. Tu na scenę wchodzi krajalnica do wędlin gastronomiczna! Urządzenie to stało się niekwestionowaną podstawą wyposażenia każdej kuchni, w której liczy się jakość.

Dzięki krajalnicy, wędliny i mięso nabierają jednolitej formy, zachwycając swoim idealnym wyglądem. Ale to nie wszystko! Krajalnice do mięsa to także gwarancja szybkości i efektywności w przygotowaniu dań. Wyobraź sobie, że możesz w mgnieniu oka uzyskać równiutkie plasterki wędlin, które idealnie komponują się na talerzu z innymi składnikami. Krajalnice do wędlin stają się niezastąpionym narzędziem dla każdego, kto pragnie serwować potrawy na najwyższym poziomie.

Krajalnica sklepowa do wędlin - dla tych, którzy cenią sobie doskonałość

Doskonałość. To słowo, które dla wielu jest synonimem sukcesu w biznesie. Jeśli prowadzisz sklep czy delikatesy, wiesz doskonale, jak ważne jest zadowolenie klienta. I tu właśnie z pomocą przychodzi krajalnica sklepowa do wędlin! To nie tylko narzędzie do cięcia. To przede wszystkim gwarancja, że oferujesz swoim klientom produkty najwyższej jakości. Precyzyjne cięcia, idealne plasterki, zachwycające podniebienie smaki - to wszystko dzięki krajalnicom sklepowym.

Doskonałość w krojeniu to podstawa sukcesu w gastronomii. Krajalnice sklepowe to inwestycja, która szybko się zwraca. Zadowoleni klienci wracają po więcej, a Ty cieszysz się rosnącymi zyskami i pewnością, że oferujesz coś naprawdę wyjątkowego.

Wysoka jakość krojenia - krajalnice do wędlin w Twoim biznesie

Kiedy wchodzisz do świata gastronomii, każdy detal ma znaczenie. Chodzi przede wszystkim o smak, ale także o prezentację, o to, jak serwujesz swoje dania. Właśnie dlatego inwestowanie w odpowiedni sprzęt jest kluczem do sukcesu. Krajalnica do wędlin gastronomiczna to nie tylko narzędzie - to obietnica doskonałości w każdym kawałku. Dzięki niej Twoje wędliny będą nie tylko smaczne, ale również estetycznie pokrojone, co niewątpliwie wpłynie na ostateczne wrażenie Twoich gości.

Zastanawiasz się, jak podnieść standardy swojej kuchni? Krajalnica do wędlin to odpowiedź. Wysoka precyzja, łatwość obsługi i niezawodność - to tylko kilka z wielu zalet, które przekonają Cię do jej zakupu. Kiedy dbasz o każdy szczegół, Twoi klienci to dostrzegają. A kiedy oferujesz im najlepsze, wracają po więcej. Wprowadź nową jakość krojenia do swojego biznesu i zaskocz wszystkich!

Nowy wymiar delikatesów dzięki krajalnicom do wędlin

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co sprawia, że niektóre delikatesy są tak wyjątkowe? Odpowiedź jest prosta - to połączenie smaku, jakości i... doskonałego krojenia. Właśnie dlatego, jeśli chcesz wyróżnić się na tle konkurencji, musisz zainwestować w sprzęt, który zapewni Ci perfekcyjne cięcia. Krajalnice do wędlin to narzędzia, które wprowadzą Twoją ofertę na zupełnie nowy poziom.

Każdy plaster wędliny, każdy kawałek mięsa będzie dokładnie taki, jakiego oczekują Twoi klienci - równy, cienki i idealnie pokrojony. To jednak nie wszystko. Wprowadzenie do swojej kuchni czy sklepu krajalnicy do wędlin gastronomicznej to także oszczędność czasu i pieniędzy. Dlaczego? Bo dzięki precyzyjnym cięciom minimalizujesz straty i marnowanie produktów. Zainwestuj w swoją przyszłość, wprowadź nowy wymiar do swoich delikatesów i stań się liderem w swojej branży!

Dostępność: 48h
Producent: Ma-Ga
Kod produktu: 110pCE

Krajalnica do wędlin Ma-Ga 110p CE

Cena podstawowa 4 305,00 zł Cena 3 530,10 zł
Netto 2 870,00 zł bez VAT
  • -18%
Pokazano 1-12 z 42 pozycji

Czyszczenie i konserwacja krajalnicy do wędlin są kluczowe dla jej wydajnej pracy i trwałości. Przed rozpoczęciem czyszczenia, zawsze pamiętaj o wyłączeniu urządzenia i odłączeniu go od źródła zasilania. Ostrożnie zdejmij ostrze krajalnicy, starając się unikać kontaktu z nim. Ten element możesz oczyścić osobno. Skorzystaj do tego z ciepłej wody i delikatnego detergentu do ręcznego mycia. Upewnij się, że krajalnica jest całkowicie sucha przed ponownym jej użyciem. Obecność wody może spowodować rdzewienie i uszkodzenie urządzenia.

Moc krajalnicy do wędlin zależy od jej przeznaczenia, natomiast można przyjąć, że około 200 watów wystarczy do jej sprawnego działania. Jeśli planujesz używać jej do cięcia dużych ilości tych produktów spożywczych, zastanów się nad modelem o większej mocy.

Krajalnica do wędlin jest wszechstronnym urządzeniem, które można wykorzystać do krojenia różnych rodzajów mięsa. Dzięki niej pokroisz różne rodzaje wędlin, szynkę, salami itp. W naszej ofercie posiadamy także specjalny nóż teflonowy, który możesz dokupić osobno i cieszyć się jeszcze lepszymi efektami korzystania z tego urządzenia.