Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

PATELNIE GAZOWE

Ekonomiczne gazowe patelnie gastronomiczne

Patelnie gazowe gastronomiczne, które możesz znaleźć w naszej ofercie:

  • Urządzenia o wysokiej wydajności, dzięki czemu przygotujesz wiele porcji jednocześnie
  • Od niewielkich urządzenia zasilanych z butli gazowej po duże patelnie przeznaczone do prac profesjonalnych
  • Gdy chcesz korzystać z niezwykle ekonomicznej metody zasilania patelni gastronomicznej gazem
  • O wysoce praktycznych rozwiązaniach, dzięki którym usuniesz z urządzenia zużyty olej

Zwykła, pracująca na kuchni gastronomicznej patelnia nie wchodzi w grę w przypadku Twojej kuchni, ponieważ codziennie przygotowujesz tą techniką kucharską bardzo wiele potraw? W takim przypadku warto zastanowić się nad wyborem urządzenia, które sprawdzi się przy takich zadaniach znacznie lepiej. Patelnia gazowa jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu, by znaleźć najlepsze urządzenie dla siebie.

Patelnie gastronomiczne - elektryczna czy gazowa?

Podjąłeś już decyzję o zakupie patelni gastronomicznej, cały cas jednak wahasz się pomiędzy dwoma rozwiązaniami. Czy powinieneś zdecydować się na patelnię o zasilaniu elektrycznym, czy może w Twoim przypadku lepsze będzie zasilanie gazowe? Zapoznaj się z poniższymi informacjami, by przekonać się, która z tych opcji lepiej sprawdzi się w Twoim przypadku. Podstawową różnicą pomiędzy tymi dwiema technologiami jest metoda ich podłączenia.

Patelnie gazowe doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie korzystasz z dostępu do instalacji lub butli z gazem. Gazowe patelnie gastronomiczne są urządzeniami niezwykle ekonomicznymi w obsłudze. Jeśli tylko smażysz dużo, a zarazem masz możliwość dostępu do zasilania gazowego - wybór patelni gazowej będzie najlepszym wyborem na potrzeby Twojej kuchni. Nawet w przypadkach, gdy nie masz dostępu do instalacji gazowej, nie zawsze musi być to powodem odrzucenia myśli o zakupie patelni gazowej. Istnieje bowiem możliwość zasilania urządzenia za pomocą butli gazowej. Część z kucharzy preferuje metodę przyrządzania potraw na ogniu. Uważają, że potrawy tak przygotowane są smaczniejsze od tych, które pochodzą z urządzeń elektrycznych.

Patelnie gazowe gastronomiczne i ich funkcje

Gazowe patelnie gastronomiczne dają Ci pewność, że w krótkim czasie przygotujesz wiele smażonych lub duszonych dań. Są to trwałe urządzenia wykonane ze stali nierdzewnej, możesz mieć więc pewność, że będą one spełniały swoją funkcję przez długi okres czasu. Patelnia gastronomiczna to bardzo wydajne urządzenie. Bardzo szybko przygotowuje potrawy, zawsze sprawdzi się więc w warunkach, w których nie zdałyby egzaminu tradycyjne kuchnie i pracujące na nich patelnie.

Dlaczego patelnie gazowe są w stanie przygotować w krótkim czasie tak duże ilości smażonych bądź duszonych dań? Jest to związane przede wszystkim z ich dużą w stosunku do zwykłych patelni pojemnością. Dzięki płynnej regulacji temperatury możemy z kolei mieć pewność, że w wyjątkowo łatwy sposób dobierzemy idealne warunki smażenia tworzonych przez nas potraw.

Patelnie gazowe gastronomiczne - producenci

Posiadamy w sprzedaży wiele patelni gazowych, które pochodzą od renomowanych producentów sprzętu gastronomicznego. Jeśli w Twojej firmie potrzebna jest patelnia gazowa 3 palnikowa, doskonałym rozwiązaniem będzie patelnia gazowa Bartscher. Ta patelnia grillowa w zestawie posiada system zapalający z zapalnikiem piezoelektrycznym. Urządzenie przystosowane jest do pracy z gazem płynnym.

Jeśli w Twoim lokalu najlepiej sprawdzi się patelnia gazowa przechylna, świetnie sprawdzi się w tym przypadku patelnia gazowa Lozamet. Przechył misy następuje w tym przypadku ręcznie, a całość urządzenia zintegrowana jest w ramach stalowej szafy, którą możesz ustawić w linii razem z innymi sprzętami gastronomicznymi. Jeśli zaś potrzebne jest Ci jedynie niewielkie urządzenie z tej kategorii, Twoje wymagania spełnić może patelnia gazowa Hendi. Ta emaliowana patelnia o niewielkich wymiarach sprawdzi się wszędzie tam, gdzie korzystać chcesz jedynie z zasilania butlą gazową.

Patelnie gazowe gastronomiczne - jak wybrać?

Co zrobić, by zapewnić czystość naszej patelni gazowej? Łatwo ją zachować, jeśli mamy możliwość sprawnego usuwania niechcianego oleju z misy patelni. Doskonałym rozwiązaniem w takim przypadku jest patelnia, posiadająca misę uchylną. Misa taka może charakteryzować się przechyłem elektromechanicznym lub ręcznym. Podobnym rozwiązaniem może być tu też zawód spustowy oleju. Dzięki takiemu wyborowi techniki pozbywania się oleju z misy patelni sam możesz zadecydować, które rozwiązanie lepiej sprawdzi się w prowadzonej przez Ciebie firmie.

Przed zakupem patelni gastronomicznej warto rozważyć też jeszcze jedną jej funkcję. Niektóre z tych urządzeń, chociaż nie wszystkie z nich, wyposażone są w praktyczną pokrywę uchylną. Dzięki niej temperatura wewnątrz urządzenia jest rozłożona równomiernie, co ma wpływ na ostateczny efekt smażenia tą metodą. Jeśli w Twoim lokalu będzie to czynnik decydujący o jakości potraw, weź go pod uwagę podczas dokonywania wyboru o zakupie patelni gazowej.

Patelnie gazowe - rewolucja w profesjonalnym gotowaniu!

Kiedy myślimy o gotowaniu na najwyższym poziomie, ważne jest, by każdy element wyposażenia kuchennego był nie tylko funkcjonalny, ale także wydajny. Tu wchodzi na scenę patelnia gazowa, zwłaszcza jej przemysłowa odmiana, której działanie otwiera przed nami nowe horyzonty kulinarne. Podstawą działania patelni gazowej jest bezpośrednie ogrzewanie powierzchni roboczej za pomocą płomienia gazu.

Precyzyjna kontrola nad płomieniem pozwala na błyskawiczne dostosowanie temperatury, co jest nieosiągalne dla wielu innych metod gotowania. W przypadku patelni przemysłowych, które są stworzone z myślą o dużych obciążeniach i ciągłej pracy, mamy do czynienia z wyjątkową wytrzymałością i odpornością na intensywne użytkowanie. Wyobraź sobie płynność działania i szybkość, z jaką potrawy opuszczają Twoją kuchnię - to wszystko dzięki patelniom gazowym. Kiedy zdecydujesz się na tę rewolucyjną zmianę, Twoja kuchnia przekształci się w prawdziwie efektywne centrum kulinarne.

Patelnie gazowe gastronomiczne - gotuj szybko i efektywnie

W świecie gastronomii liczy się każda sekunda. Klienci oczekują smacznych dań podanych w ekspresowym tempie, a Ty potrzebujesz niezawodnych narzędzi, by sprostać tym wymaganiom. Patelnie gazowe gastronomiczne to odpowiedź na te potrzeby. Dzięki nim Twoje dania są przygotowywane w mgnieniu oka, zachowując jednocześnie doskonały smak i aromat.

Patelnie te są projektowane z myślą o profesjonalistach. Ich wyjątkowa konstrukcja zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła, co eliminuje ryzyko przypalania i zapewnia jednolite smażenie. A gdy mówimy o szybkości, nie chodzi tylko o samo smażenie. Patelnie gastronomiczne gazowe, dzięki swojej budowie, szybko się nagrzewają i równie szybko schładzają, co daje Ci pełną kontrolę nad procesem przygotowywania potraw. Wprowadź w swojej kuchni narzędzie, które stanie się sercem Twojego biznesu, a zadowolenie klientów będzie najlepszym świadectwem ich skuteczności.

Patelnia gazowa w profesjonalnej kuchni - postaw na jakość!

W profesjonalnej kuchni nie ma miejsca na kompromisy. Każde narzędzie, każdy sprzęt, musi być na najwyższym poziomie, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających smakoszy. Patelnia gazowa wpisuje się w te oczekiwania jak żadne inne narzędzie. Dlaczego? Ponieważ oferuje szybkość, precyzję oraz niezrównaną jakość smażenia.

Patelnie gazowe to gwarancja równomiernego rozprowadzenia ciepła, dzięki czemu każde danie jest idealnie przygotowane. A jeśli mówimy o patelniach gazowych gastronomicznych, mówimy o sprzęcie stworzonym z myślą o ciągłej, intensywnej pracy, w której liczy się każda sekunda. Wybierając taką patelnię, inwestujesz w niezawodność i długowieczność. W końcu, w dynamicznym środowisku profesjonalnej kuchni, potrzebujesz sprzętu, który nie zawiedzie Cię w kluczowym momencie.

Patelnia gazowa gastronomiczna - z pasją do gotowania

Każdy kucharz wie, że gotowanie to nie tylko umiejętności, ale przede wszystkim pasja. Aby tę pasję przełożyć na doskonałe dania, potrzebne są odpowiednie narzędzia. Patelnia gastronomiczna gazowa to nie tylko sprzęt - to przedłużenie rąk mistrza kuchni, który dzięki niej może w pełni wyrazić swoją kulinarną wizję.

Patelnie gazowe gastronomiczne, dostępne w naszym sklepie, zostały zaprojektowane tak, aby spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających profesjonalistów. Dzięki nim gotowanie staje się prawdziwą sztuką, a każde danie - małym arcydziełem. Pasja, którą wkładasz w swoje potrawy, zasługuje na najlepsze narzędzia. Dlatego warto zainwestować w patelnię, która nie tylko spełni Twoje oczekiwania, ale też stanie się nieodłącznym elementem Twojej profesjonalnej kuchni. Zakochaj się w gotowaniu na nowo!

Pokazano 1-12 z 43 pozycji

Różnice między patelniami gazowymi a elektrycznymi są istotne, a wybór zależy od indywidualnych preferencji oraz dostępu do źródła zasilania. Przede wszystkim model gazowy korzysta z gazu, co oznacza, że wymaga dostępu do instalacji lub butli z gazem. Natomiast patelnie elektryczne działają na prąd elektryczny i są bardziej uniwersalne, ponieważ to źródło zasilania jest dostępne w większości miejsc. Patelnie gazowe są uważane za ekonomiczne, ponieważ gaz jest często tańszym źródłem energii niż prąd elektryczny. Dlatego to rozwiązanie jest bardziej popularne w profesjonalnych kuchniach, gdzie smażone jest dużo potraw.

Bezpieczeństwo jest priorytetem podczas korzystania z patelni gazowych. Dlatego upewnij się, że pomieszczenie, w którym jej używasz, jest dobrze wentylowane. Regularnie sprawdzaj patelnię i przewody gazowe pod kątem ewentualnych wycieków i uszkodzeń. Sprawdzaj również, czy płomień został odpowiednio ustawiony pod patelnią i nie jest zbyt duży. Za duży płomień może prowadzić do rozpryskiwania się oleju lub innych substancji.

Czyszczenie patelni gazowych jest ważne zarówno dla utrzymania ich wydajności, jak i higieny. W pierwszym kroku zawsze należy zaczekać, aż urządzenie ostygnie po użyciu, aby uniknąć poparzeń. Następnie starannie usuń wszelkie resztki jedzenia lub tłuszczu z powierzchni. Możesz użyć do tego papierowego ręcznika lub miękkiej gąbki. Na końcu, do wyczyszczenia całkowitego, użyj miękkiej szczotki do naczyń lub gąbki, aby delikatnie oczyścić powierzchnię patelni.