Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

POJEMNIKI NA RĘCZNIKI PAPIEROWE

Uzupełnienie łazienki o pojemnik na ręczniki papierowe to najprostszy sposób na zapewnienie pracownikom oraz klientom niezbędnych środków czystości, a przy okazji możliwość zadbania o porządek w sanitariatach. Wystarczy wybrać rodzaj podajnika, który będzie spełniał nasze oczekiwania i zamontować go na ścianie, aby zawsze gdy zachodzi taka potrzeba móc w higieniczny sposób skorzystać z jednorazowych ręczników papierowych

Pojemniki na ręczniki papierowe – solidność i kontrola

Pojemniki na papier do rąk w większości modeli dostępnych w naszym sklepie internetowym Gastronet24 wykonany jest z trwałego tworzywa ABS. Jednak dla bardziej wymagających klientów, którzy chcą zapewnić niezawodną ochronę ręczników papierowych, do wyboru są również pojemniki wykonane z solidnej stali nierdzewnej. Z kolei dzięki zaawansowanemu systemowi kontroli ilości ręczników w pojemniku, będziesz zawsze wiedzieć, kiedy należy uzupełnić zapasy, unikając w ten sposób niedogodności wynikających z nieprzewidzianego braku ręczników.

Wielofunkcyjne wykorzystanie

Pojemniki na ręczniki papierowe są wyjątkowo bezpiecznym i bezproblemowym rozwiązaniem służącym do osuszania dłoni. Nadzwyczaj chłonne ręczniki papierowe sprawiają, że cała woda po umyciu rąk zostaje wchłonięta do wnętrza materiału, dzięki czemu nie dochodzi do rozchlapywania wody przez użytkownika urządzenia. Poza tym używanie ręczników papierowych znacznie zmniejsza ryzyko tworzenia się osadów i zacieków z mydła na powierzchniach sanitarnych.

Pojemniki na ręczniki papierowe nie tylko pozwalają zadbać o higienę i czystość w lokalu, ale także służą do wygodnego przechowywania i dostępu do ręczników papierowych. Ich ergonomiczny design linii Merida umożliwia wygodne i intuicyjne korzystanie z zasobnika, a dozownik do ręczników papierowych zapewnia precyzyjną ilość ręczników, co przekłada się na oszczędności i ograniczenie marnowania materiału.

Intuicyjne i bezdotykowe

Oferowany przez Gastronet24 automatyczny podajnik ręczników papierowych to urządzenie działające na zasadzie detekcji ruchu. Dzięki temu goście mogą w bezdotykowy sposób pobrać potrzebną ilość ręczników. Wystarczy zbliżyć dłonie, a czujnik automatycznie aktywuje dozownik na ręczniki papierowe, uwalniając odpowiednią ilość materiału. Wybór takiego rozwiązania zapewnia nie tylko wygodę użytkowania urządzenia, ale także minimalizuje ryzyko namnażania się bakterii, eliminując konieczność dotykania powierzchni urządzenia.

Funkcjonalność i elegancja w jednym

Dla osób ceniących sobie nowoczesne rozwiązania, mamy do zaoferowania wyjątkowy pojemnik natynkowy, wykonany z wysokogatunkowej stali nierdzewnej o grubości 0,8 mm. To nie tylko funkcjonalne urządzenie, ale również elegancki dodatek, który podkreśli profesjonalizm i styl wnętrza łazienki. Nasz pojemnik natynkowy jest wyposażony w metalowy zamek bębenkowy, który jest wspólny dla wszystkich urządzeń linii Merida Stella. To zapewnia maksymalne bezpieczeństwo, uniemożliwiając osobom postronnym dostęp do ręczników papierowych oraz kosza na odpady.

Funkcjonalność pojemnika natynkowego jest niezwykle wszechstronna. W górnej części urządzenia znajduje się pojemnik na ręczniki papierowe składane, o imponującej pojemności do 500 listków. Natomiast w dolnej części umieszczony został wygodny kosz na odpady, wyposażony we wkład o pojemności 23 litrów. Kosz wewnętrzny został specjalnie zaprojektowany z uchwytem, który ułatwia wkładanie i wyciąganie pojemnika, zapewniając wygodę i szybkość obsługi.

Podajnik ręczników papierowych – wybierz właściwe rozwiązania

Podajnik na ręczniki papierowe jest niezwykle istotnym elementem wyposażenia łazienki, tuż po dozowniku do mydła. Warto zauważyć, że podajnik ręczników papierowych stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych suszarek do rąk, które wymagają dostępu do prądu. Jedną z najważniejszych zalet tego typu rozwiązania jest ciągła gotowość do użycia, a do tego estetyczny wygląd. Bez wątpienia podajnik do ręczników papierowych reprezentuje doskonałe połączenie stylu i praktyczności, a łazienka nabiera wyjątkowego charakteru, stając się bardziej luksusowa i zadbana.

Oszczędność czasu i przestrzeni

Podajnik na ręczniki papierowe w rolce to rozwiązanie pozwalające na zaoszczędzenie czasu personelu, który nie musi już tak często uzupełniać ręczników. Dodatkowo jego kompaktowa konstrukcja pozwala zaoszczędzić cenną przestrzeń w łazience czy pomieszczeniu sanitarnym. Dzięki temu urządzeniu możesz być pewien, że ręczniki papierowe będą zawsze czyste i gotowe do użycia dla Twoich klientów.

Odkryj ofertę Gastronet24 i podkreśl profesjonalizm

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą pojemników na ręczniki papierowe, która jest dostępna na stronie internetowej. Dzięki różnorodności wzorów, stylów i rozmiarów, każdy znajdzie idealne rozwiązanie podkreślające charakter swojego biznesu. Niezależnie od tego, czy stawiasz na elegancję, nowoczesność czy klasyczną prostotę, nasze pojemniki będą idealnym dopełnieniem wnętrza. 

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty i spraw, aby obsługa klienta była na najwyższym poziomie dzięki naszym rozwiązaniom, które łączą w sobie solidność, kontrolę i niepowtarzalny styl.

Pokazano 1-12 z 72 pozycji