Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

PŁYNY DO POSADZEK

Posadzki, podłogi i inne powierzchnie płaskie w zakładach przemysłowych są różne w zależności od rodzaju zakładu i funkcji, jaką dana posadzka ma w nim spełniać. Właśnie dlatego płyn do mycia posadzek przemysłowych być do nich dostosowany.

W naszym sklepie znajdziesz zarówno uniwersalny płyn do posadzek wykonanych z betonu czy cementowo-polimerowych, jak i płytek antypoślizgowych czy podłóg z gresu. Oferujemy także płyn do mycia podłóg przemysłowych o mikroporowatej strukturze, który wnika głębiej i mocno oczyszcza trudną do mycia powierzchnię.

Płyny do posadzek przemysłowych

Oferta zawiera także środki neutralne i kwasowe – płyn do posadzek przemysłowych musi nierzadko charakteryzować się kwaśnym odczynem pH, aby oczyszczań substancje zalegające na podłożu, z którymi inne środki nie radzą sobie tak dobrze. Oferujemy również płyny o zasadowym odczynie pH do usuwania substancji oleistych oraz ropopochodnych.

Oferta bogata jest w różnorodne produkty o różnych pojemnościach, aby ich objętość dostosować do potrzeb swoich, konkretnego zakładu przemysłowego czy innego obiektu, którego posadzki wymagają konkretnego czyszczenia!

Pokazano 1-12 z 19 pozycji