Aktywne filtry

Cena

  • 82,00 zł - 52 959,00 zł

    -

Filtr producentów

Waga (kg)

Szerokość (mm)

Wysokość (mm)

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

piec inox

ZGRZEWARKI

Zgrzewarki i pakowarki do tacek

Zgrzewanie i pakowanie żywności na tackach:

  • Możliwość skorzystania z tacek o różnych rozmiarach
  • Łatwy transport przygotowanej żywności
  • Bezpieczne i łatwe w obsłudze
  • Urządzenia do zgrzewania lub pakowania próżniowego

Z pewnością zdajesz sobie sprawę, że transport niektórych produktów nie jest łatwy. Z jednej strony mogą one ulec zabrudzeniu poprzez kontakt z innymi przedmiotami. Z drugiej – to one mogą zanieczyścić inne rzeczy w torbach klientów. Dzięki zgrzewaniu i pakowaniu na tackach można uniknąć takich sytuacji. Owoce, warzywa, pieczywo, sery, wędliny, mięsa czy ciasta łatwo będzie oddzielić od innych produktów. A wszystko to dzięki zgrzewarkom i pakowarkom do tacek, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Czym są zgrzewarki gastronomiczne?

Kategoria pakowarek to nie tylko urządzenia komorowe i listwowe. Czasami konieczne jest zapakowanie produktów żywnościowych na tackach. W takim przypadku skorzystać należy ze zgrzewarki do tacek. Zapewniają one szczelne zamknięcie, co pozwala zachować standardy związane z rygorystycznymi procedurami HACCP. Proces zamknięcia odbywa się poprzez zgrzewanie plastikowej folii na górze tacki. Znacząco ułatwia to transport tak przygotowanej żywności. Można w ten sposób zapakować owoce, warzywa, pieczywo, sery, wędliny, mięsa, ciasta, ale też inne produkty na tackach lub bez użycia tacek. Sprzęt taki przydaje się w zakładach produkujących i konfekcjonujących produkty, sklepach spożywczych, restauracjach, cukierniach i kawiarniach prowadzących sprzedaż „na wynos”. Zgrzewarki różnią się maksymalną szerokością folii, której można w nich używać. Sam proces zgrzewania jest wyjątkowo krótki a jego integracja z jednoczesnym odcinaniem folii pozwala zwiększyć wydajność urządzenia. Osłona listwy termicznej zabezpiecza użytkownika przed przypadkowym dotknięciem elementu zgrzewającego. Zgrzewarki znajdują szerokie zastosowanie w handlu, gastronomii oraz w przemyśle.

Pakowarki próżniowe do tacek

Zgrzewarki szczelnie zamykają jedzenie na tackach. Nie wypompowują jednak powietrza z zamkniętego w ten sposób opakowania. Istnieją też urządzenia, dzięki którym możliwe jest pakowanie próżniowe na tackach. Wszystko to dzięki wbudowanej pompie do usuwania powietrza z wnętrza opakowania. Pakowarki próżniowe do tacek mogą mieć nawet kilka wbudowanych programów pakowania. Możliwość zastosowania tacek o różnych rozmiarach pozwala wybrać odpowiednią wielkość do aktualnie pakowanej potrawy.

Co lepsze – zgrzewanie czy pakowanie próżniowe tacek?

W naszej ofercie znajdują się dwa rodzaje urządzeń. Jedne zgrzewają folię na tackach bez wypompowania powietrza, drugie natomiast działają jak pakowarki próżniowe. Zgrzewana tacka pozwala zamknąć pożywienie w dość szczelnym opakowaniu. Nie wydłuża jednak znacząco jego przydatności do spożycia. Pakowarka próżniowa do tacek daje nam dodatkowo możliwość przedłużenia przydatności produktów spożywczych. Zarówno jedne jak i drugie urządzenia znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Aktywne filtry

Dostępność: 3 tygodnie
Producent: CAS
Kod produktu: FoliaCTP

Folia wieczkowa do CTP (200mb)

Cena podstawowa 100,86 zł Cena 95,82 zł
Netto 77,90 zł bez VAT
  • -5%
  • -5%
Pokazano 1-6 z 6 pozycji