Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

CZĘŚCI DO ZMYWAREK

Części zamienne do maszyn wykorzystywanych w zmywalni

Poznaj części do zmywarek oferowane przez naszą firmę:

         Dozowniki podające płyny myjące i płuczące

         Pompy spustowe oraz te podnoszące ciśnienie

         Tunele suszące narożne i proste

         I wiele, wiele innych

W tej kategorii znajdziesz wszystkie niezbędne Ci części zamienne do zmywarek gastronomicznych. Dozowniki, tunele, pompy, filtry oraz wiele innych akcesoriów i sprzętów w postaci części do zmywarek. Poznaj lepiej tę kategorię oferowanych przez nas towarów renomowanych producentów sprzętu i wybierz potrzebne Ci części zamienne do swoich zmywarek gastronomicznych.

Części do maszyn gastronomicznych do zmywania przemysłowego

Każdy restaurator chce, by jego zmywarka działała sprawnie i nie ulegała awariom. Jest też dla niego jasne, że nie da się zapobiec różnym zdarzeniom, które są w stanie unieruchomić sprzęt. Dzieje się tak nawet wtedy, gdy zawsze przestrzegał terminów przeglądów serwisowych i dbał o ich staranne wykonanie. W większości przypadków jednak nie jest problemem przywrócenie sprawności maszyn gastronomicznych. Części, które będą potrzebne do naprawy, można przecież zamówić w naszej firmie. W przypadku prostej wymiany części eksploatacyjnych, które co jakiś czas i tak trzeba zmieniać można zazwyczaj dokonać tego samodzielnie. Przy awariach dobrze jest jednak zwrócić się do naszego doskonale wyszkolonego zespołu specjalistów od serwisu. Zarówno w jednym jak i drugim przypadku znajdziesz u nas odpowiednie części, by dokonać skutecznej naprawy sprzętu.

Zmywarki gastronomiczne

Zmywarki zapewnią Ci bezproblemową pracę w zakresie zmywania naczyń i sztućców kuchennych. Idealnie spełniają swoją rolę w firmach cateringowych, restauracjach, lokalach typu fast-food czy pubach. Oferta naszych sprzętów obejmuje różne rodzaje zmywarek: kapturowe, kompaktowe urządzanie podblatowe, urządzenia do mycia garów i pojemników, ale także niezwykle wydajne sprzęty tunelowe. Ponad to możemy Ci zaproponować środki chemiczne używane do zmywarek oraz baterie umywalkowe, zlewozmywakowe i napełniacze.

Jakich części do zmywarek gastronomicznych potrzebuję?

W naszym sklepie znajdziesz wiele przydatnych elementów do zmywarek. Zaliczyć można do nich duży wybór dozowników podających płyn do mycia naczyń, w tym wersje z lancą ssącą, sondą i regulacją. Znajdziesz tu oczywiście również dozowniki płynu płuczącego. Posiadamy w ofercie pompy podnoszące ciśnienie oraz pompy spustowe. Z filtrów oferujemy: powierzchniowy do zmywarko wyparzarki oraz wstępny. Sprzedajemy także baseny do namaczania sztućców, zbiorniki ciśnieniowe i tunele suszące – narożny i prosty. Można powiększyć swoje urządzenie dzięki zestawom do podniesienia wysokości roboczej. Do podłączenia maszyn służą zestawy przyłączeniowe. Nie można również zapomnieć o systemie odzysku ciepła, mieszaczu wody, kondensatorze pary i sondzie temperatury. Dostępne są też osłona filtra i antybryzgowa, zwana również przeciwrozbryzgową.

Dostępność: 48h
Producent: CZĘŚCI ZAMIENNE
Kod produktu: 231142

Dozownik płynu myjącego Hendi 231142

Cena podstawowa 404,67 zł Cena 330,62 zł
Netto 268,79 zł bez VAT
  • -18,3%
Pokazano 1-12 z 14 pozycji