Aktywne filtry

Filtr producentów

Cena

  • 359,00 zł - 6 502,00 zł

    -

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Kompleksowe realizacje

WÓZKI KELNERSKIE

Chcesz żeby praca Twoich kelnerów przebiegała szybciej, sprawniej i by było w niej nieco mniej “artystycznego nieładu”? Rozwiązaniem Twoich problemów jest wózek kelnerski! Pozwala on łatwo przewieźć jedzenie, alkohol czy niezbędne akcesoria. Idealnie wpasuje się w pracę restauracji bądź firmy cateringowej, eliminując problem z transportem pomiędzy kuchnią a salą na której przebywają Twoi goście.

Wózek kelnerski 2, 3 półkowy to standard. Tego typu modeli jest w GastroNet24.pl najwięcej. Są to bowiem sprzęty najczęściej wybierane przez klientów. A co jeśli szukasz czegoś wyższego i o większej ilości półek? W naszej ofercie bez trudu znajdziesz również takie modele. Mogą one wtedy mieć 4 albo 5 półek. Inną kwestię stanowi głębokość półki. Najczęściej oferowane są płytkie, czyli takie o niewielkim wgłębieniu dzięki któremu zawartość stolika nie zsunie się w trakcie transportu. Niektóre ze sprzętów posiadają jednak półki głębokie, w których spokojnie można przewozić przedmioty o większej tendencji do przesuwania się.

Poszczególne sprzęty różnią się między sobą materiałem wykonania. Barek na alkohol na kółkach najczęściej może być zrobiony ze stali nierdzewnej lub z tworzywa. I choć w praktycznie każdym przedziale cenowym można znaleźć modele plastikowe, tak wiodącym materiałem jest stal. Dlaczego? Ponieważ stal nierdzewna wykazuje bardzo wysoką trwałość na wiele czynników. Wymienić tu można chociażby wysokie temperatury, działanie kwasów i zasad, uszkodzenia mechaniczne - oraz oczywiście korozję. Wózki stalowe dalej podzielić można jeszcze na modele skręcane oraz spawane.

Specjalną odmianą jest stolik barek na kółkach nowoczesny, zamykany. Wyposaża się go w szafkę z drzwiami suwanymi. Pozwala to zabezpieczyć jego zawartość zarówno przed wypadnięciem jak też zabrudzeniem. Innym ciekawym modelem jest pomocnik kelnerski, w którym można umieścić pojemniki GN. Wózek kelnerski ze stali nierdzewnej, drewniany oraz inne sprzęty z tej kategorii mogą nie posiadać w ogóle uchwytów, mieć dwa uchwyty skierowane ku górze albo jeden z boku, dzięki któremu prowadzenie wózka jest znacznie prostsze.

Wózek cateringowy i na alkohol - niezbędne w restauracji?

Wózek do serwowania pomoże Ci rozwiązać wiele problemów, które pojawiały się w trakcie pracy kelnerów. Jeśli zdecydujesz się na jego zakup, możesz w łatwy sposób:

  1. skrócić czas transportu jedzenia i naczyń
  2. zmniejszyć ilość naczyń rozbitych w trakcie przenoszenia
  3. dobrze zorganizować obsługę dostarczanych posiłków

Z pewnością wiesz już, który stolik kelnerski na kółkach będzie najlepiej pasował do warunków w których prowadzisz swoją restaurację. Masz jednak prawo mieć wątpliwości - w takim przypadku skontaktuj się z nami. Napisz lub zadzwoń, a konsultanci GastroNet24.pl pomogą Ci dobrać odpowiedni sprzęt. Zapraszamy do kontaktu i do składania zamówień!

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 82 pozycji