Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

ZMYWALNIA

Zmywanie naczyń w gastronomii

Urządzenia do zmywalni niezbędne w pracy Twojego lokalu gastronomicznego:

  • Zmywarki kapturowe oraz kompaktowe urządzanie podblatowe
  • Zmywarki do garów i pojemników oraz bardzo wydajne sprzęty tunelowe
  • Środki chemiczne używane do zmywarek
  • Baterie zlewozmywakowe i umywalkowe oraz napełniacze

Oferta naszego sklepu internetowego zapewni Ci bezproblemową pracę w zakresie zmywania naczyń i sztućców kuchennych. Nasze urządzenia doskonale spełnią wyznaczone przed nimi zadanie w firmach cateringowych, restauracjach, lokalach typu fast-food i pubach. Dostępna u nas oferta zmywarek, baterii i środków chemicznych z pewnością spełni Twoje oczekiwania, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości pomożemy Ci wybrać sprzęt, który najlepiej sprawdzi się Twojej firmie.

Zmywarki kapturowe i podblatowe

Mało która zmywalnia lokalu gastronomicznego może obyć się bez zmywarki. Zmywarki kapturowe to bardzo wydajne urządzenia, które bardzo ułatwiają pracę obsłudze Twojej firmy. Dają możliwość umycia nawet kilkudziesięciu koszy naczyń w ciągu godziny. Ponad to posiadają dodatkową funkcję wyparzania naczyń. Mogą występować w różnorodnych wariantach – jako zmywarka uniwersalna albo o przeznaczeniu do naczyń, szkła lub sztućców. Rekuperacja pozwala tym urządzeniom na czynienie oszczędności w zakresie zużycia energii elektrycznej.

Zmywarka podblatowa spełniać może te same funkcje, jest jednak mniejsza i dzięki temu łatwiej zmieścić ją na ograniczonej przestrzeni. Jej wydajność również jest mniejsza, w związku z tym świetnie sprawdzi się w mniejszych lokalach gastronomicznych. Tu również można wybrać urządzenia do naczyń szklanych, stołowych, sztućców oraz uniwersalne. Dzięki funkcji wyparzania również w tym przypadku możesz mieć pewność, że naczynia i sztućce będą w pełni czyste. Zmywarki podblatowe mogą być wyposażone w dodatkowe funkcje: dozownik płynu myjącego, pompę spustową albo zmiękczacz.

Zmywarki do garów i pojemników oraz tunelowe

Nie wszystkie naczynia kuchenne dają się umyć w zmywarce podblatowej albo kapturowej. W przypadku garów, tac, pojemników Gastro Norm, sprzętu i przyrządów kuchennych najlepiej skorzystać z przeznaczonych do tego celu urządzeń – zmywarek do garów. Twoja zmywalnia znacznie skorzysta na możliwości wyparzania naczyń za pomocą gorącej wody. Zmywarki do garów mogą dodatkowo wyposażone we wbudowane niestandardowe, specjalne cykle mycia. Wiele z tych urządzeń daje możliwość wybrania opcjonalnych funkcji kupowanej zmywarki. 

Naprawdę duża zmywalnia wymaga zastosowania specjalnego rozwiązania. Jest nim zmywarka tunelowa, która swoją wydajność zawdzięcza systemowi transportu koszy. Można w tym przypadku wybrać urządzenie z przesuwem koszy w lewo, w prawo lub obustronnego. Proces czyszczenia zawartości koszy jest niezwykle skuteczny dzięki cyklom mycia i płukania z wyparzaniem. Cykle te pozwalają dostosowań pracę urządzenia do stopnia zanieczyszczenia naczyń.

Środki chemiczne do zmywarek

Nawet najlepsza zmywarka nie poradzi sobie z wieloma zabrudzeniami bez odpowiedniego zestawu przystosowanych do niej środków chemicznych do mycia i nabłyszczania. Zmywarki kapturowe, podblatowe i tunelowe swoją skuteczność zawdzięczają właśnie dostosowanej do ich użytkowania chemii. Środki takie podzielić można na uniwersalne oraz te do zastosowań specjalnych, przeznaczone na potrzeby naczyń szklanych, naczyń stołowych i filiżanek lub do sztućców.

By pozbyć się zapiekłego, przypalonego tłuszczu i resztek potraw z garów i pojemników częstokroć potrzebować będziesz specjalnych środków chemicznych – je również znajdziesz w odpowiednim dziale naszego sklepu internetowego. Zmywalnia to jednak nie tylko korzystanie z pomocy zmywarki. Część z prac odbywa się ręcznie. Na te potrzeby stworzono różnorodne środki chemiczne do ręcznego mycia i nabłyszczania.

Baterie zlewozmywakowe, umywalkowe oraz napełniacze

Baterie zlewozmywakowe i umywalkowe oraz napełniacze są jednymi z niezbędnych elementów wyposażenia każdej zmywalni. Baterie zlewozmywakowe i umywalkowe mogą być wyposażone w kurki do odkręcania wody lub w bardzo praktyczny włącznik łokciowy, który pozwala uruchomić strumień wody bez użycia rąk. Baterie łokciowe może dodatkowo cechować wbudowany prysznic. Wszystkie te sprzęty mogą być zarówno jednootworowe jak i dwuotoworowe. W drugim z tych przypadków są one  montowane do ściany. Napełniacze mogą z kolei występować w wariancie z wylewką oraz nie być w nią wyposażone.

Pokazano 1-12 z 689 pozycji