Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

TASAKI

Tasaki gastronomiczne

Poznaj naszą ofertę tasaków z naszego sklepu internetowego:

          Tasaki spełniające normę HACCP

          Kute tasaki ze szlifem

          Tasaki przeznaczone do krojenia sera

          Od 160 aż do ponad 210 milimetrów długości 

Zapoznaj się z oferowanymi przez nas tasakami. Wykonane ze stali nierdzewnej, doskonale sprawdzą się w Twoim lokalu gastronomicznym. Znajdziesz tu między innymi narzędzia, które spełniają normę HACCP. Rozpoznasz je po kolorowych rękojeściach, które stanowią dla kucharzy ważny kod rozpoznawczy. Zaopatrzysz się u nas również w kute tasaki ze szlifem. Ale to nie wszystko, ponieważ posiadamy w swojej ofercie także akcesoria przeznaczone specjalnie do krojenia sera. Oferowane przez nas tasaki mają od 160 aż do ponad 210 milimetrów długości. Poznaj lepiej tę kategorię naszego e-sklepu i wybierz akcesoria dla swojej firmy. Zapraszamy!

Tasak HACCP 

Dostosowanie do systemu HACCP jest bardzo istotne w wielu gałęziach branży gastronomicznej. Ma szczególne znaczenie w przypadku obróbki mechanicznej surowych produktów. Dzięki oznaczeniu kolorystycznemu wiemy dokładnie, do jakich celów w kuchni jest przeznaczony dany przedmiot. Tasaki HACCP są wyposażone w kolorowe uchwyty, co pozwala łatwo zidentyfikować zadanie, które mają wypełniać. W naszej ofercie znajdziesz między innymi sprzęty z uchwytem czerwonym, który przeznaczony jest do cięcia surowego mięsa. Posiadamy też w sprzedaży tasaki o żółtej rączce, które mają za zadanie krojenie surowego drobiu. Oba rodzaje wykonane są z wysokiej jakości stali i wyposażone w antypoślizgową rękojeść. Jej ergonomiczna i higieniczna konstrukcja uniemożliwia gromadzenie się resztek w miejscach łączeń, co dodatkowo wpływa pozytywnie na utrzymanie higieny. 

Kuty tasak ze szlifem 

Ta specjalna kategoria tasaków powstaje w procesie produkcji z kutego pręta stalowego. Podobnie jak w wielu przypadkach akcesoriów gastronomicznych, te tasaki również wyposażono w ergonomiczne rękojeści, które są wykonane w sposób wykluczający gromadzenie się resztek w miejscach łączeń. Dzięki specjalnemu procesowi produkcji i wykonaniu ze stali nierdzewnej ostrza są bardzo ostre, a przy tym również wytrzymałe. 

Tasak vintage do sera

Ser jest dość specyficznym produktem żywnościowym. W trakcie krojenia nie zawsze zachowuje się tak, jak byśmy tego chcieli. Dlatego na przykład powstały specjalne krajalnice do sera. Sprzęty do krojenia wędlin nie były sobie bowiem w stanie poradzić z cięciem serów. Podobnie jest w przypadku noży i tasaków. Potrzebne są specjalne rozwiązania, które ułatwią Ci to trudne zadanie. Tasaki do serów należą do tych dłuższych – mierzą bowiem ponad 21 centymetrów. Grubość ich ostrza wynosi dwa milimetry. W naszej ofercie znajdziesz zarówno sprzęty charakteryzujące się aktualnym wzornictwem, jak też stylizowane na retro tasaki vintage.

Dostępność: 48h
Producent: Hendi
Kod produktu: 843932

Tasak 190 mm 190 mm Hendi 843932

Cena podstawowa 162,36 zł Cena 132,65 zł
Netto 107,84 zł bez VAT
  • -18,3%
Pokazano 1-5 z 5 pozycji