Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

WKŁADY DO POJEMNIKÓW GN

Poznaj naszą szeroką gamę wkładów do pojemników! Jeśli szukasz profesjonalnych rozwiązań do przechowywania i transportu żywności, to jesteś we właściwym miejscu. Nasze akcesoria do pojemników GN są dostępne w rozmiarach GN 1/1 i GN 1/2, i oferują niezrównaną jakość oraz funkcjonalność, które spełnią Twoje oczekiwania.

Jednym z najważniejszych atutów naszych produktów jest ich innowacyjny design, który umożliwia dłuższe utrzymanie zimna. Nasze wkłady chłodzące są idealne do przechowywania produktów w odpowiedniej temperaturze, co pozwala na dłuższe zachowanie świeżości i jakości żywności. Dzięki nim nie musisz się martwić o jakość swoich potraw podczas przechowywania czy transportu.

Kolejną niezwykle istotną cechą naszych wkładów do GN'ów jest ich dość niska waga, co ułatwia przenoszenie i manipulowanie nimi. Waga jednego z naszych produktów wynosi zaledwie 3.9 kg, co sprawia, że jest on łatwy do obsługi, nawet przy pełnym obciążeniu. Dla tych, którzy potrzebują mniejszego rozmiaru, oferujemy także wkłady do pojemników GN 1/2, które ważą jedynie 1.75 kg, a ich wymiary pozwalają na wygodne przechowywanie w mniejszych pojemnikach.

Nie tylko funkcjonalność, ale także jakość naszych produktów jest niezrównana. Nasze produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak stal nierdzewna, co gwarantuje trwałość i długotrwałe użytkowanie. Dzięki temu możesz być pewien, że nasze produkty spełnią Twoje oczekiwania pod względem jakości i niezawodności.

Chcemy, abyś poczuł się pewnie w swoim wyborze i wiedział, że nasze produkty są dokładnie tym, czego potrzebujesz. Oferowane przez nas wkłady są nie tylko praktyczne, ale także niezwykle funkcjonalne. Dzięki nim będziesz mógł efektywnie zarządzać przechowywaniem i transportem żywności, co zaoszczędzi czas i pieniądze.

Jeśli wciąż masz wątpliwości lub pytania, nasz dział obsługi klienta jest gotowy, aby Ci pomóc. Możesz skontaktować się z nami e-mailowo lub telefonicznie, a nasi doświadczeni sprzedawcy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i wyjaśnią wszelkie wątpliwości.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji