Aktywne filtry

Cena

  • 219,00 zł - 494,00 zł

    -

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Kompleksowe realizacje

WKŁADY DO POJEMNIKÓW GN

Poznaj naszą szeroką gamę wkładów do pojemników! Jeśli szukasz profesjonalnych rozwiązań do przechowywania i transportu żywności, to jesteś we właściwym miejscu. Nasze akcesoria do pojemników GN są dostępne w rozmiarach GN 1/1 i GN 1/2, i oferują niezrównaną jakość oraz funkcjonalność, które spełnią Twoje oczekiwania.

Jednym z najważniejszych atutów naszych produktów jest ich innowacyjny design, który umożliwia dłuższe utrzymanie zimna. Nasze wkłady chłodzące są idealne do przechowywania produktów w odpowiedniej temperaturze, co pozwala na dłuższe zachowanie świeżości i jakości żywności. Dzięki nim nie musisz się martwić o jakość swoich potraw podczas przechowywania czy transportu.

Kolejną niezwykle istotną cechą naszych wkładów do GN'ów jest ich dość niska waga, co ułatwia przenoszenie i manipulowanie nimi. Waga jednego z naszych produktów wynosi zaledwie 3.9 kg, co sprawia, że jest on łatwy do obsługi, nawet przy pełnym obciążeniu. Dla tych, którzy potrzebują mniejszego rozmiaru, oferujemy także wkłady do pojemników GN 1/2, które ważą jedynie 1.75 kg, a ich wymiary pozwalają na wygodne przechowywanie w mniejszych pojemnikach.

Nie tylko funkcjonalność, ale także jakość naszych produktów jest niezrównana. Nasze produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak stal nierdzewna, co gwarantuje trwałość i długotrwałe użytkowanie. Dzięki temu możesz być pewien, że nasze produkty spełnią Twoje oczekiwania pod względem jakości i niezawodności.

Chcemy, abyś poczuł się pewnie w swoim wyborze i wiedział, że nasze produkty są dokładnie tym, czego potrzebujesz. Oferowane przez nas wkłady są nie tylko praktyczne, ale także niezwykle funkcjonalne. Dzięki nim będziesz mógł efektywnie zarządzać przechowywaniem i transportem żywności, co zaoszczędzi czas i pieniądze.

Jeśli wciąż masz wątpliwości lub pytania, nasz dział obsługi klienta jest gotowy, aby Ci pomóc. Możesz skontaktować się z nami e-mailowo lub telefonicznie, a nasi doświadczeni sprzedawcy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i wyjaśnią wszelkie wątpliwości.

Aktywne filtry

Pokazano 1-2 z 2 pozycji