Aktywne filtry

Filtr producentów

Cena

  • 31,00 zł - 11 417,00 zł

    -

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Kompleksowe realizacje

PŁYNY NABŁYSZCZAJĄCE DO ZMYWAREK

Środki chemiczne na potrzeby nabłyszczania naczyń, stali i drewna

Nabłyszczanie naczyń oraz powierzchni stalowych i drewnianych:

  • Nabłyszczanie i płukanie naczyń i sztućców
  • Do stosowania w części pieców konwekcyjno-parowych
  • Nabłyszczanie powierzchni drewnianych wraz z nadaniem im powłoki ochronnej
  • Polerowanie i nabłyszczanie stali celem opóźnienia pojawienia się brudu

Do nabłyszczania naczyń oraz powierzchni stalowych i drewnianych służy specjalna kategoria środków chemicznych. Bez trudu poradzą one sobie z nabłyszczaniem maszynowym, piecami konwekcyjno-parowymi wyposażonymi w automatyczne systemy myjące oraz powierzchniami stalowymi czy drewnianymi. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wybór chemii z tej kategorii. Zapraszamy do zapoznania się z jego ofertą oraz do zakupów.

Nabłyszczanie naczyń w zmywarkach

Nie wyobrażamy sobie, byśmy mieli codziennie myć i polerować setki naczyń. Z jednej strony proces taki byłby niezwykle czasochłonny. Z drugiej – zajmowałby niezwykle dużo czasu, który Twoi pracownicy mogą poświęcić na czynności, w których nie pomogą im urządzenia gastronomiczne. Z trzeciej zaś, podczas polerowania nie jest trudno o wypadki, w trakcie których część naczyń może ulec stłuczeniu. Mało kto chciałby ryzykować takie konsekwencje. Właśnie dlatego znacznie lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie ze zmywarki, która cały proces nabłyszczania przeprowadzi za Ciebie.

Środki chemiczne do maszynowego nabłyszczania naczyń

Chemia stosowana do nabłyszczania i płukania naczyń może być przeznaczona do naczyń ze stali nierdzewnej, srebra, porcelany, plastiku, sztućców, pojemników z tworzyw sztucznych oraz szkła. Płyny takie mogą mieć odczyny kwaśne lub neutralne. Środki chemiczne podzielić można na te do wody miękkiej, średnio twardej oraz na te, które są w pełni skuteczne nawet w twardej i bardzo twardej wodzie. Zapobiegają powstawaniu zacieków i plam na mytych powierzchniach, redukują kamienny nalot oraz nadają połysk. Powierzchniowo czynne czynniki chemiczne sprawiają, że naczynia i sztućce schną dużo szybciej, bez potrzeby wycierania. Składniki antypieniące ograniczają produkcję piany, dzięki czemu poprawia się efektywność działania zmywarek. Chemia taka może być też przeznaczona do urządzeń gastronomicznych. Jest polecana do stosowania w piecach konwekcyjno-parowych, wyposażonych w automatyczne systemy myjące.

Nabłyszczanie powierzchni stalowych i drewnianych

Nabłyszczanie nie musi dotyczyć tylko procesu, przebiegającego w zmywarkach gastronomicznych. Emulsje na bazie wosków i polimerów służyć mogą do nabłyszczania powierzchni drewnianych uprzednio zaimpregnowanych lakierami. Środki takie są szczególnie zalecane do nabłyszczania parkietów, boazerii oraz schodów drewnianych. Naniesiona w trakcie tego procesu powłoka chroni drewno, a jednocześnie jest trwała i odporna na ścieranie. Charakteryzuje się wysokim stopniem połysku, nie przyjmuje kurzu i brudu oraz nie powoduje poślizgu. Może być stosowana do mycia bieżącego nawet zmatowionych i nielakierowanych powierzchni drewnianych. Mycie, nabłyszczanie i polerowanie stali wymaga innych środków chemicznych. Środki w sprayu nie tylko nabłyszczają powierzchnię stalową, ale też opóźniają proces ponownego osadzania się brudu. Polerowanie czyszczonej powierzchni zapewnia jej ochronę przed odciskami palców.

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 29 pozycji