Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

WÓZKI BEMAROWE

Czy to w ogóle możliwe, żeby nie tylko zachować temperaturę gorących posiłków, ale jednocześnie mieć też możliwość ich przewożenia? Teraz już tak! Do tego celu posłużą Ci wózki jezdne oferowane przez sklep GastroNet24.pl. Jeśli chcesz wiedzieć o nich nieco więcej, zapraszamy Cię do lektury!

Podobnie jak i bemary, również ich odpowiedniki na kółkach dają Ci możliwość korzystania z pojemników w standardzie GastroNorm. Popularne urządzenia z naszej oferty mieszczą jeden, dwa, trzy a nawet cztery pojemniki o rozmiarach 1/1 GN. Temperaturę przechowywanych posiłków można regulować od 30 do 90 stopni Celsjusza, dzięki czemu sprzęt dopasowuje się do warunków które są wymagane dla różnego rodzaju posiłków.

W zależności od Twoich potrzeb możesz wybrać maszynę gastronomiczną o jednej, dwóch, trzech a nawet czterech komorach. W części urządzeń temperaturą wody poszczególnych komór daje się oddzielnie sterować, co pozwala oszczędzać energię. W naszej ofercie znajdziesz bemary wodne, które utrzymują ciepło potraw poprzez przechowywanie pojemników w kąpieli wodnej. Wyposaża się je więc też w zawór spustowy, który pozwala po zakończeniu pracy opróżnić komorę z niepotrzebnej już wody. Tłoczenie komór pozwala z kolei zapobiegać gromadzeniu się brudu, ponieważ dzięki temu ich czyszczenie jest znacznie łatwiejsze.

Wózki bemarowe są zasilane z sieci elektrycznej (230 lub 400 V), dzięki czemu bez trudu podłączysz je w większości pomieszczeń. Charakteryzują się zróżnicowaną mocą, co pozwoli dopasować ich działanie do własnych potrzeb. Ich moc wynosić więc może zarówno tak mało jak 0,7 kW, ale może też osiągać wartość 3,4 kW.

Sprzęty z tej kategorii wykonane są ze stali nierdzewnej, a ich konstrukcja jest spawana. Całość umieszcza się na skrętnych kółkach, dzięki czemu kucharzowi lub kelnerowi łatwo jest manewrować wózkiem w trakcie transportu. Kółka te posiadają stalową obudowę, dzięki czemu są bardzo odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. W niektórych przypadkach są one dodatkowo wyposażone w hamulec. Niektóre modele dla zwiększenia funkcjonalności wyposaża się też na dole w dodatkową półkę lub zamykaną szafkę.

Wózek bemarowy - czy powinieneś się w niego zaopatrzyć?

Jeśli skorzystasz z tego przydatnego urządzenia gastronomicznego, zyskasz:

  1. Możliwość utrzymania temperatury przygotowanych posiłków
  2. Łatwość transportu gotowego do podania jedzenia
  3. Korzystanie z powszechnego standardu GastroNorm
  4. Proste dopasowanie wielkości pojemników, temperatury i innych parametrów

Dlatego już dzisiaj wybierz odpowiedni wózek na swoje potrzeby albo skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Z chęcią pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy. Zapraszamy do kontaktu i do zakupów!

Pokazano 1-12 z 55 pozycji