Aktywne filtry

Filtr producentów

Cena

  • 25,00 zł - 672,00 zł

    -

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Kompleksowe realizacje

PŁYNY DO CZYSZCZENIA PIECA

Zachowanie najwyższej higieny w gastronomii jest absolutną podstawą. Nie jest to łatwe: regularna, intensywna eksploatacja często idzie w parze z pracą na wysokich obrotach i ciągłym brakiem czasu. Aby zadbać o sprzęt wydajnie i skutecznie, warto sięgnąć po odpowiedni środek do czyszczenia pieca. Profesjonalna pielęgnacja pozwoli nie tylko utrzymać czystość, ale także przedłużyć żywotność wyposażenia. Dzięki temu inwestycja będzie opłacalna i długofalowa.

Jaki preparat do czyszczenia pieca wybrać?

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama preparatów przeznaczonych do bieżącego mycia, usuwania trudnych zabrudzeń, nabłyszczania, płukania i ochrony. Znajdziesz tu uniwersalne płyny do mycia grilli, piekarników i pieców wędzarniczych, ale także produkty przystosowane do pielęgnacji określonych urządzeń, np. płyn do czyszczenia pieca konwekcyjnego RATIONAL lub Convotherm. Wybór dedykowanego środka jest często słusznym rozwiązaniem: formuła zoptymalizowana jest pod kątem danego sprzętu.

Systematyczne czyszczenie jest konieczne nie tylko ze względu na higienę i bezpieczeństwo klientów. Odpowiedni płyn do mycia pieca konwekcyjnego pozwala na zachowanie go w doskonałym stanie przez wiele lat. Bezpieczne usuwanie uporczywych zabrudzeń, takich jak przypalony olej, zwęglone resztki jedzenia czy zadymienie, jak również pozbywanie się osadów z kamienia, to recepta na wydłużenie żywotności sprzętu. Dbaj o to na bieżąco, aby uniknąć konieczności ręcznego skrobania lub wymiany pieca.

Specjalistyczny płyn do czyszczenia pieca gastronomicznego

Gastronet24.pl to miejsce, w którym kupisz odpowiedni płyn do czyszczenia pieca. Oferujemy płyny myjące i płuczące, środki do mycia i płukania automatycznego, skoncentrowane preparaty oraz saszetki przeznaczone do niektórych modeli pieców. Nasz asortyment skierowany jest przede wszystkim do właścicieli i menedżerów lokali gastronomicznych, dlatego proponujemy produkty o dużych pojemnościach i w przystępnych cenach. 

Znajdziesz też podręczne spraye w mniejszych butelkach (np. Extreme Booster lub płyn Stalgast). Dzięki nim możesz zadbać o przydomowy grill lub komorę wędzarniczą, płyty grzewcze, patelnie, ruszty i piekarniki. Profesjonalnie, ale w dobrej cenie.

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 27 pozycji