Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

PŁYNY DO USUWANIA TŁUSZCZU I PRZYPALEŃ

Kuchenne blaty, umywalki, ruszty, piekarniki – wszystkie te przedmioty mają niesamowicie częsty kontakt z substancjami, których oleista struktura jest nierzadko bardzo trudna do usunięcia przy pomocy zwykłych środków czystości. Płyn do usuwania tłuszczu musi charakteryzować się odpowiednim pH, najlepiej wysoko zasadowym, by owe zabrudzenia usuwać skutecznie.

W naszym sklepie znajdziesz nie tylko preparat do usuwania tłuszczu i tłustych zabrudzeń, ale również środek do usuwania, czyszczenia przypalonego tłuszczu. Zapieczony i przypalony tłuszcz trzyma się mocno powierzchni, do których przywarł. Często silne szorowanie nie przynosi oczekiwanych rezultatów, dlatego mamy w ofercie preparaty, które szybko, łatwo i bez nadmiernego wysiłku poradzą sobie z tego typu zanieczyszczeniami.

Preparaty do usuwania zabrudzeń oleistych i przypaleń

Płyn odtłuszczający do przypaleń zmiękcza zapieczony brud, dzięki czemu łatwiej schodzi z oczyszczanej powierzchni. Usunięte przypalenie zostawia jednak za sobą ślad w postaci plamek oleju, śliskiego i o dużej lepkości. Środek odtłuszczający na przypalenia z naszej oferty nie tylko więc rozbija spieczone, tłuste zabrudzenia, ale również neutralizuje lepkość oleju, który po nich pozostaje. Dzięki temu łatwiej zmyć tłuste pozostałości z rusztu, wnętrza piekarnika czy patelni, by po ich myciu nie zostało na ich powierzchni nic tłustego. 

Nie ma nic gorszego niż dotknięcie sztućców, patelni, talerzy, które zostały dokładnie umyte, tylko po to, by przekonać się po ich dotknięciu, że są wciąż tłuste! Preparat na tłuszcz z naszej oferty z pewnością nie zostawi tak przykrych niespodzianek po skończonym myciu.

Płyn do mycia tłustych powierzchni, środek do czyszczenia, usuwania przypaleń, preparaty do czyszczenia gorących urządzeń grillowych, produkty mocno spieniające – to wszystko znajdziesz w naszej ofercie. Dostosuj rodzaj środka do swoich potrzeb, rodzaju zabrudzeń, wybierz odpowiednią jego pojemność (od kilkuset mililitrów do nawet 10 litrów), a z pewnością przekonasz się o ich skuteczności! Prócz czystości zostawiają za sobą także przyjemny zapach!

Pokazano 1-12 z 25 pozycji