Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

REGAŁY PIEKARNICZE

Regały piekarnicze wolnostojące

Żeby wyroby piekarnicze zachęcały klientów do wypróbowania i zakupu, powinny znajdować się na specjalnych regałach. Nie tylko ułatwią do nich dostęp, ale też sprawią, że będą prezentowały się jeszcze lepiej.

Z tego powodu warto zakupić do swojego lokalu bądź sklep regały piekarnicze, a więc konstrukcje dedykowane. Spełniają one bowiem wszystkie najważniejsze kryteria użytkowe. Zwłaszcza te dostępne w naszym sklepie. Przekonaj się, w jaki sposób możesz z nich skorzystać!

Regał piekarniczy do sklepu, piekarni i lokalu gastronomicznego

W dostępnym katalogu znajdują się konstrukcje wykonane z bardzo mocnego, wytrzymałego drewna w różnych kolorach – dzika gruszka, mahoń, heban etc. Dzięki temu wyróżniają się bardzo przyjemnym dla oka wyglądem, który zachęca do zwrócenia uwagi na oferowane produkty. Zwłaszcza że regały są wyposażane w podświetlane plafony. Do tego dojść mogą opcje dodatkowe w postaci oświetlenia LED oraz przesuwnych zasłon.

Co ważne, proponowane regały piekarnicze w łatwy sposób możesz łączyć w ciągi. Niezależnie więc od wielkości pomieszczenia oraz liczby towarów, bez trudu zadbasz o ich właściwą ekspozycję. Do tego wszystkiego dochodzi bardzo wysoka wytrzymałość mechaniczna regałów. Wpływ na to mają nie tylko zastosowane materiały, ale również sposób ich łączenia.

Nie musisz więc obawiać się, że zakupiony regał piekarniczy w krótkim czasie straci swoje właściwości. Wręcz przeciwnie. To zakup na bardzo długi czas. Niezależnie od tego, czy meble mają znaleźć się w sklepie, piekarni czy restauracji.

Solidne półki znacznie ułatwiają grupowanie poszczególnych produktów. Tym bardziej że z kilku regałów możesz stworzyć całą rozbudowaną witrynę, która pozytywnie wpłynie na sprzedaż przygotowywanych przez Ciebie wypieków – chlebów, bułek, drożdżówek, rogalików i wszystkich innych.

Pokazano 1-12 z 32 pozycji