Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

AKCESORIA DO SPRZĄTANIA

Ogromny wybór akcesoriów służących do utrzymania czystości

Akcesoria do sprzątania dostępne w naszym sklepie internetowym:

  • Mopy i potrzebne do nich akcesoria
  • Filtry do odkurzaczy i suszarek
  • Pistolety dozujące oraz spryskiwacze
  • Duży wybór szczotek, ścierek i czyścików

Żeby utrzymać należytą czystość w swoim lokalu gastronomicznym, musisz korzystać z odpowiednich akcesoriów do sprzątania. W naszym sklepie znajdziesz wszystko, co jest Ci potrzebne. Mopy, filtry do odkurzaczy i suszarek, spryskiwacze i pistolety dozujące, szczotki, ścierki, czyściki i wiele innych. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą, a z pewnością znajdziesz to, czego szukasz.

Mopy oraz akcesoria do mopów

Mopy i akcesoria do nich to temat rzeka. Po pierwsze – materiały. Końcówki mopów mogą być wykonane z akrylu, mikrofazy, bawełny albo mikrowłókna. Wszystko zależy od tego, do czego chcesz się nimi posłużyć. Drugą kwestią jest jakość mopa – możesz wybrać sprzedawany w paczkach jednorazowy mop economy, albo lepszą wersję wielorazową. Mopy podzielić też można na paskowe, sznurkowe oraz te, które posiadają kieszenie, zakładki albo rzepy i można je umieścić na stelażu. Do mopa należy dobrać odpowiedni trzonek, a często również stelaż. Posiadamy w ofercie zarówno trzonki zwykłe, jak i teleskopowe oraz kije z gwintem przeznaczone do mopów sznurkowych i paskowych. Należałoby również zaopatrzyć się w wiadro do mopa. Może być ono wyposażone dodatkowo w wyciskarkę, co znacząco ułatwi pracę. Można też od razu wybrać mop kompletny albo pełen zestaw, w którym znajdzie się również wiaderko.

Odkurzacze i filtry do odkurzaczy i suszarek

Standardowe odkurzacze niekoniecznie poradzą sobie w pracy w trudnych warunkach kuchennych. Dlatego warto zaopatrzyć się w odkurzacz profesjonalny. Znajdziesz u nas też papierowe filtry do odkurzaczy oraz filtry dokładnego oczyszczania. Co więcej, posiadamy też filtry węglowe do suszarek.

Spryskiwacze i pistolety dozujące

Mycie sprzętów i szyb wymaga czasami zastosowania spryskiwaczy i pistoletów dozujących. Takie akcesoria do sprzątania również znajdziesz w naszym sklepie. Możesz wybrać ręczny spryskiwacz ciśnieniowy albo spryskiwacz pianowy. Posiadamy również w ofercie pompkę dozującą do nakręcenia na kanister. Po umyciu szyb lub sprzętu możesz zaś skorzystać ze ściągaczki do mycia szyb.

Szczotki, ścierki i czyściki

W naszym sklepie możesz się zaopatrzyć w wiele rodzajów szczotek. Do gruntownego czyszczenia możesz wykorzystać szczotki do fug z metalowym lub plastikowym włosiem, do muszli, czyszczenia pieców czy wreszcie szczotki do grilla albo bardziej ogólnie, do stali nierdzewnej. W mniej ekstremalnych warunkach sprawdzą się szczotki do czyszczenia blatów, desek, ekspresów, wężyków, szklanek, rąk czy wreszcie warzyw. Posiadamy też szczotki do zamiatania. Oferowane przez nas czyściki wykonane są ze stali lub melaminy, ścierki zaś z mikrofazy, wiskozy, bawełny albo mikrowłókna.

Dostępność: 4 tygodnie
Producent: Hendi
Kod produktu: 525418

Szczotka do grilla Hendi 525418

Cena podstawowa 14,76 zł Cena 13,42 zł
Netto 10,91 zł bez VAT
  • -9,1%
Pokazano 1-12 z 215 pozycji