Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

BAR

Wyposażenie baru

Akcesoria i przybory do baru z oferty naszego sklepu internetowego:

         Przygotowanie drinków

         Dystrybucja wody, piwa i bitej śmietany

         Zmywarki do szklanek

         Różnorodne akcesoria barmańskie

Zapraszamy do poznania akcesoriów i sprzętów wykorzystywanych w barze. Ten szeroki asortyment przedmiotów i urządzeń pomoże Ci nie tylko przygotowywać drinki. Rozwiążesz dzięki nim również między innymi problem z dystrybucją wody, również gazowanej. Sprzęty pomogą Ci też w myciu i polerowania szklanek. Poznaj tę bogatą kategorię i zaopatrz swój bar w niezbędne w Twojej pracy akcesoria.

Akcesoria do robienia drinków

Wydawać by się mogło, że przygotowanie idealnych drinków to nic trudnego. A jednak jest to sztuka, którą warto dokładniej zgłębić, by klienci Twojego lokalu byli w pełni zadowoleni. Żeby się to udało, warto lepiej zapoznać się z oferowanymi przez nas miarami, łyżkami i sitami barmańskimi oraz shakerami. Szczególną uwagę należałoby zwrócić na te ostatnie. Ich szeroki wybór oferuje ścieżkę nauki od początkującego barmana po specjalistę, który poza samym przygotowywaniem drinków umie zachwycić klientów efektownymi trikami.

Dystrybutory wody, piwa i bitej śmietany

Dystrybutory dostarczają wody i napojów na potrzeby pracowników i klientów biur, hoteli, restauracji, barów i wielu innych firm z sektora gastronomicznego. Korzystają z wody wodociągowej, która następnie jest filtrowana. Można ją później gazować, chłodzić albo mieszać z dodatkami. Dystrybutory do piwa pozwalają z kolei nalać trzy albo pięć litrów tego złotego napoju i postawić naczynie na stoliku gości. Wtedy to oni zamieniają się w barmanów, którzy serwują piwo sobie lub osobom, które towarzyszą im przy stole. Z kolei syfony do bitej śmietany lub wody sodowej sprawdzą się w każdym barze do przygotowania niewielkich porcji tych produktów.

Zmywarki do szklanek

Zmywarka do szklanek idealnie sprawdza się w barach i wszędzie tam, gdzie używa się dużej ilości szklanek. Korzysta z wykonanej z nylonu szczotki, która szybko i sprawnie czyści brudne naczynia. Stabilność zapewnia sprzętowi dno z nogami z przyssawkami. Dzięki temu zmywarka do szklanek nie przesuwa się po stole w trakcie pracy. Poza zmywarką dobrze jest również mieć sprzęt do polerowania szklanek. Dzięki temu nie będzie na nich smug ani zacieków. Proces ten trwa zaledwie kilka sekund i pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Znacznie mniej szkła jest bowiem tłuczonego w trakcie polerowania. Mniejsze jest też ryzyko skaleczeń u pracowników.

Akcesoria barmańskie

Akcesoria barmańskie to wiele różnych przedmiotów, które usprawniają pracę barmanów. Do najważniejszych z nich zaliczyć można dyspensery przeznaczone do magazynowania i dozowania. Ważną grupę stanowią korkociągi kelnerskie i barmańskie otwieracze do butelek bez których trudno byłoby otworzyć większość butelek z alkoholami. Barowa krustownica przeznaczona jest do ozdabiania krawędzi kieliszków. Inne wykorzystywane w barze akcesoria to specjalne deski, kratki, maty, muddlery i pojemniki barowe.

Dostępność: 48h
Producent: Hendi
Kod produktu: .588574

Syfon do wody sodowej Hendi 588574

Cena podstawowa 367,77 zł Cena 300,47 zł
Netto 244,28 zł bez VAT
  • -18,3%
Pokazano 1-12 z 254 pozycji