Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

ROŻNA

Opiekacze i rożna do kurczaków, jagnięcia i prosiaka

Rożna i opiekacze, w które możesz się zaopatrzyć w naszym sklepie internetowym:

  • Urządzenia do kurczaków i innych zastosowań
  • Rożna z zasilaniem gazowym lub elektrycznym
  • Sztyce, kosze, szpikulce i widelce do rożna
  • Sprzęty z systemem automycia

Wielu klientów preferuje kupić w sklepie już upieczonego kurczaka z rożna, a resztę składników obiadu przygotować w domu. Na zapotrzebowanie to odpowiedziała część ze sklepów spożywczych. Czy Twoja firma jest jedną z tych, które już korzystają z takiej możliwości? Jeśli nie, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą opiekaczy i rożnów do kurczaków. Zapraszamy do wyboru sprzętu, który spełni wymagania Twoje i Twoich klientów.

Rożna i opiekacze do kurczaków i nie tylko

Rożna obrotowe mogą służyć do obróbki termicznej kurczaków. W zależności od rodzaju sprzętu i wielkości kurczaka, urządzenia pomieszczą od 6 do 40 sztuk drobiu. Wyposażone są w dwa, trzy, cztery lub pięć obrotowych rożnów. Wyjmowana tacka ociekowa pozwala zapewnić czystość wewnątrz rożna. Regulacja temperatury w urządzeniach zazwyczaj pozwala na ustawienie dowolnej wartości z przedziału od 50 do 250 stopni Celsjusza.

Rożna gazowe i elektryczne

Niezależnie od tego, czy preferujesz rożna gazowe czy elektryczne – w naszym sklepie znajdziesz oba warianty zasilania tych urządzeń. Jeśli jednak nie wiesz jeszcze, która z tych dwóch opcji sprawdzi się lepiej w Twoim lokalu, zapoznaj się z tym artykułem. Jeśli nie masz możliwości doprowadzenia do Twojego lokalu instalacji gazowej, naturalnym wyborem będzie oczywiście wybór rożna elektrycznego. Urządzenia elektryczne zapewniają duży stopień bezpieczeństwa. Są też bardziej mobilne, ponieważ nie wymagają odłączania i ponownego przyłączania do instalacji gazowej po transporcie. Sprawdzają się lepiej w zamkniętych kuchniach. A jeśli nie są bardzo obciążone pracą, są też urządzeniami ekonomicznymi. Zasilanie gazowe sprawdza się z kolei wszędzie tam, gdzie brak jest stabilnego łącza elektrycznego. Dzięki zabezpieczeniom przeciw-wypływowym urządzenia gazowe spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa. Przy częstym korzystaniu rożna gazowe są sprzętami niezwykle ekonomicznymi. Zawdzięczamy to niskim cenom paliwa gazowego.

Sztyce, kosze, szpikulce i widelce do rożna

Masz już urządzenie do obróbki termicznej w postaci rożna, jednak potrzebujesz do niego wyposażenia. Świetnie się składa, ponieważ możemy Ci zaoferować sztyce, kosze, widelce i szpikulce do rożna. Wykonane ze stali nierdzewnej, świetnie sprawdzają się w przyrządzaniu mięsa, drobiu oraz ryb filetowanych lub w całości. Ponad to bez problemu można je myć w zmywarkach. Znajdziesz u nas między innymi kosze na widelcu oraz kosze płaskie do rożna do kurczaków. Możesz też skorzystać z rożna do pieczenia całych prosiaków lub jagniąt. Umieścisz na nim mięso o wadze 12 kg lub 30 kg, zależnie od wybranego modelu.

Pokazano 1-12 z 73 pozycji