Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

ZMYWARKI PODBLATOWE

Gastronomiczne zmywarki podblatowe

Zmywarka podblatowa, czyli skuteczne zmywanie naczyń i sztućców przy pomocy jednego z naszych sprzętów:

  • Różne zastosowania: do naczyń szklanych, stołowych, sztućców oraz urządzenia uniwersalne
  • O wysokiej wydajności w myciu naczyń oraz sztućców
  • Dzięki funkcji wyparzania naczyń możesz mieć całkowitą pewność, że będą one w pełni czyste
  • Zmywarki podblatowe z dodatkowymi funkcjami: dozownikiem płynu myjącego, pompą spustową czy też zmiękczaczem

Dobrze dobrana zmywarka podblatowa pomoże Ci w dużym stopniu ograniczyć czas, który każdego dnia musisz poświęcać na zmywanie naczyń i sztućców. Te stworzone na potrzeby lokali gastronomicznych urządzenia są wyjątkowo wydajne i szybkie, a przy tym z szerokiej gamy zmywarek podblatowych masz możliwość wybrania takiego modelu, który najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie. Zapoznaj się z ofertą zmywarek podblatowych dostępnych w naszym sklepie i wybierz najlepsze urządzenie dla siebie.

Zmywarki podblatowe, jaką pełnią funkcję?

Zmywarka podblatowa to idealne rozwiązanie dla firm, które nie muszą jednocześnie zmywać bardzo dużych ilości naczyń i sztućców. Wydajność tych sprzętów nie jest może największa, jednak ich gabaryty pozwalają umieścić zmywarki podblatowe praktycznie nawet w najmniejszych lokalach gastronomicznych. Jeśli szukasz niewielkiego sprzętu o szerokim zakresie pracy, z pewnością zdecydujesz się na urządzenie uniwersalne. Jeśli jednak chcesz używać sprzętów wyspecjalizowanych, możesz skorzystać z rozwiązania stworzonego na potrzeby mycia naczyń porcelanowych, szklanych albo sztućców. Możliwość wyparzania mytych akcesoriów kuchennych daję ci pewność, że powstrzymujesz rozprzestrzenianie się potencjalnie niebezpiecznych drobnoustrojów. Część urządzeń możesz dodatkowo doposażyć w pompę spustową, zmiękczacz czy też dozownik płynu myjącego.

Zmywanie naczyń i sztućców stanowi czynność, która musi być regularnie wykonywana w każdej profesjonalnej kuchni. Częstokroć jednak brak jest czasu, by jednocześnie zajmować się zarówno bieżącymi zamówieniami, jak i myciem brudnych naczyń. W takich przypadkach doskonale sprawdzą się wprowadzone do oferty przez producentów urządzeń gastronomicznych zmywarki podblatowe. Zajmują one zdecydowanie mniej miejsca niż zmywarki kapturowe, mają też od nich mniejszą wydajność. Urządzenia sprawdzą się więc wszędzie tam, gdzie nie jest Ci potrzebny sprzęt o aż tak dużych możliwościach mycia. Są to jednak równie wszechstronne urządzenia – zmywarki przystosowane do mycia naczyń szklanych, stołowych, sztućców oraz należące do tej kategorii sprzęty uniwersalne.

Zmywarka podblatowa i jej zastosowanie

W naszej ofercie znajdują się zmywarki podblatowe o różnorodnych zastosowaniach. W zależności od Twoich potrzeb możesz zdecydować się na urządzenia wyspecjalizowane w myciu naczyń szklanych, stołowych bądź sztućców, możesz też wybrać uniwersalny model zmywarki podblatowej. Zmywarka podblatowa bistro jest w stanie myć sztućce, naczynia i szkło w jednym cyklu, zapewniając higieniczne i lśniące rezultaty.

Urządzenia standardowo wyposażone są przez producentów w funkcję wyparzania mytych naczyń i sztućców. Dzięki temu przydatnemu usprawnieniu masz możliwość powstrzymania dalszego rozprzestrzenienia się czynników chorobotwórczych, które mogły pojawić się na brudnych naczyniach – zostaną one skutecznie usunięte przez Twoją zmywarkę.

Zmywarka podblatowa - najważniejsze cechy

Wydajność Twojej zmywarki podblatowej zależy w dużej mierze od wielkości kosza, w który ją wyposażono oraz od ilości cyklów mycia, które sprzęt ten jest w stanie wykonać w ciągu godziny. Większość urządzeń ma możliwość wyboru pomiędzy cyklami różnej długości. Stosuje się je wtedy, gdy niektóre mocniej zabrudzone naczynia wymagają od Ciebie skorzystania z dłużej trwających cyklów. Wydajność Twojej zmywarki podblatowej może wtedy być nieco niższa niż w przypadku mycia czystszych naczyń.

Zmywarki podblatowe myją naczynia oraz sztućce tak skutecznie, gdyż wyposażone są w pracujące niezależne od siebie zestawy ramion. Ramiona te spełniają w urządzeniach dwie funkcje – najpierw myją załadunek zmywarki, a po zakończeniu tego procesu płuczą jej zawartość, by pozbyć się z niej zarówno pozostałości brudu, jak i śladów detergentów. Dla jeszcze lepszego efektu mycia na rynku pojawiły się zaś urządzenia ze zmiękczaczem.

Zmywarki podblatowe – która z nich będzie najlepsza?

W zależności od Twojego zapotrzebowania na efekty pracy zmywarki podblatowej, zdecydujesz się na urządzenie uniwersalne, które będzie w stanie myć różnego rodzaju naczynia i sztućce w trakcie jednego cyklu lub też na urządzenia specjalistyczne. Zaliczyć tu można sprzęty przeznaczone do oddzielnego mycia szkła, różnego rodzaju naczyń lub sztućców.

Dodatkową możliwością dopasowania urządzenia do specyficznych warunków Twojej firmy jest wybór zmywarki ze zmiękczaczem, precyzyjnym dozownikiem płynu myjącego lub pompą spustową, a nawet funkcją zimnego płukania. Wszystkie te rodzaje zmywarek podblatowych znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego.

Ergonomiczne zmywarki podblatowe

Zmywarki podblatowe to idealne rozwiązania dla lokali gastronomicznych dążących do zarówno efektywnego jak i ergonomicznego wykorzystania przestrzeni. Dzięki swojemu niewielkiemu rozmiarowi, wpasowują się doskonale pod blat roboczy, tworząc funkcjonalnie rozwiniętą strefę do mycia naczyń. Ergonomia zmywarki podblatowej polega na umożliwieniu bezproblemowego mycia zarówno naczyń, jak i sztućców bez angażowania dodatkowej powierzchni roboczej. Tym samym przyczyniają się one do lepszego rozplanowania przestrzeni w kuchniach, jakie oferują lokale gastronomiczne.

Zmywarka podblatowa jest nie tylko kompaktowa, ale również oferuje szeroki zakres funkcji, które ułatwiają proces mycia. Zastosowanie zaawansowanych mechanizmów prowadzi do skrócenia czasu zmywania naczyń oraz do poprawy jakości czyszczenia. Kluczowe zalety zmywarki podblatowej to:

  • Oszczędność miejsca - umieszczenie pod blatem roboczym pozwala na skuteczniejsze wykorzystanie przestrzeni w kuchni.
  • Efektywność - zmywarki podblatowe zapewniają wysokiej jakości zmywanie, redukując tym samym czas pracy i wysiłek zespołu kuchni.
  • Wszechstronność - zmywarki podblatowe mogą myć różne typy naczyń i sztućców, co zwiększa ich użyteczność.

W ten sposób, zmywarki podblatowe nie tylko optymalizują przestrzeń w lokalach gastronomicznych, ale także umożliwiają zwiększenie efektywności i wydajności pracy. Odpowiedni dobór modelu zmywarki podblatowej umożliwia dopasowanie go do indywidualnych potrzeb restauracji, uzyskując w ten sposób maksymalne korzyści.

Dostępność: 1 tydzień
Producent: Asber
Kod produktu: GE-500

Zmywarka do naczyń 500x500 ASBER GE-500

Cena podstawowa 7 766,22 zł Cena 5 436,35 zł
Netto 4 419,80 zł bez VAT
  • -30%
Pokazano 1-12 z 182 pozycji

Rodzaje zmywarek podblatowych różnią się w zależności od ich specyfiki. Najpopularniejsze to urządzenia uniwersalne, które skutecznie myją różnorodne naczynia i sztućce. Na rynku dostępne są także specjalistyczne modele dedykowane do konkretnych typów naczyń, takich jak szkło. Wybór odpowiedniej zmywarki podblatowej powinien być uzależniony od indywidualnych potrzeb użytkownika. Możemy też wybierać zmywarki o różnych wymiarach, jak i z dozownikami.

Wybór zmywarki podblatowej to decyzja, która wymaga przemyślenia. Wiele czynników wpływa na ostateczny wybór, takich jak wielkość kosza, wydajność urządzenia, czyli liczba cykli mycia na godzinę. Ważne są także funkcje dodatkowe - dozownik płynu myjącego czy pompa spustowa mogą znacząco ułatwić użytkowanie. Jakość wykonania urządzenia również ma znaczenie - dobrze jest postawić na sprawdzonych producentów.

Czyszczenie zmywarek podblatowych jest kluczowe dla zachowania ich efektywności i higieny. Regularne usuwanie osadów brudu i tłuszczu ze ścianek komory oraz filtrów urządzenia jest zazwyczaj wystarczające. Do tego celu możemy używać specjalistycznych detergentów przeznaczonych do mycia zmywarek lub domowych środków, takich jak ocet czy soda oczyszczona. Pamiętaj, że regularne czyszczenie gwarantuje długotrwałe działanie sprzętu.