Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

DOZOWNIKI DO MYDŁA

Poznaj dozowniki mydła i płynów marki Merida Białystok z oferty naszego sklepu internetowego:

  • Dozowniki montowane na ścianie oraz w blacie przy umywalce
  • Dostarczające płyny, pianę lub mgiełkę w sprayu
  • Dozowniki ręczne, łokciowe oraz bezdotykowe
  • Na mydło, krem do rąk, żel lub płyn dezynfekcyjny
  • Renomowane sprzęty marki Merida Białystok

Oferta naszego sklepu składa się z wielu rodzajów dozowników na mydło i inne płyny. Są to produkty o różnorodnych pojemnościach wkładów, dzięki czemu bez problemu dopasujesz je do przewidywanych dla nich zastosowań. Możesz wybrać z szerokiej gamy sprzętów w zależności od tego, jakiego rodzaju płyny mają zawierać, rodzaju montażu lub sposobu uruchamiania. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas dozownikami płynów i mydła.

Dozowniki mydła i płynów Merida Białystok

Wizyty w lokalach gastronomicznych, urzędach, placówkach oświaty czy służby zdrowia często wymagają od nas umycia rąk. Korzystanie w takich lokalach z mydeł w kostce od dawna nie jest już stosowane. Z powodzeniem zastąpiły je różnego rodzaju dozowniki na mydło bądź inne płyny. Dzięki ograniczeniu kontaktu z przedmiotami, użytkowanymi przez innych użytkowników toalety, dozowniki mydła i płynów zapewniają doskonały poziom higieny. Dlatego warto zwrócić uwagę na wyposażenie zarówno przestrzeni dla gości, jak i dla personelu w te niezbędne środki zapewnienia czystości. Część z Twoich klientów bowiem boi się zatrucia nieświeżym lub pełnym czynników chorobotwórczych jedzeniem i jeśli zauważą brak stosowania się do zasad higieny u któregoś z Twoich pracowników, mogą zrezygnować z zamówienia posiłku. Dozowniki mydła Merida Białystok możesz montować na wiele różnych sposobów. Urządzenia mogą być przymocowane bezpośrednio do ściany. Sprzęt może też być montowany bezpośrednio w blacie albo w umywalce.

Dlatego ważne jest, by personel miał możliwość umycia rąk zawsze wtedy, gdy jest to potrzebne. Możliwość tę zapewni pracownikom dobre rozmieszczenie dozowników na mydło i płyny, a następnie regularne uzupełnianie ich zawartości oraz konserwacja sprzętów. Dzięki zapewnieniu wysokiego poziomu higieny sprawisz, że klient zdecyduje się dokonać zamówienia w Twoim lokalu, a nie opuści go nawet przed zapoznaniem się z informacją o serwowanych w Twojej firmie potrawach. Higiena w dużej mierze dotyczy mycia rąk, zarówno przez klientów, jak i Twój personel, dlatego wyposażenie firmowych toalet w profesjonalne dozowniki na mydło i płyny sprawia, że goście mają większe zaufanie do tego, że w kuchni również panuje podobny poziom czystości.

Pojemniki na mydło w płynie – jak działają?

Dozowniki dzielimy na dostarczające mydło oraz inne płyny – krem do rąk, żel lub płyn dezynfekcyjny. W sprzedaży posiadamy również dozowniki pasty do mycia rąk. W zależności od Twoich potrzeb, możesz wybrać dozownik do mydła podający je w formie płynnej lub jako delikatną pianę. Dozowniki płynu dezynfekcyjnego zazwyczaj podają go w formie sprayu. Spray taki tworzy delikatną mgiełkę, która równomiernie pokrywa obszar dłoni. Sprzęty do dozowania marki Merida Białystok dostarczają różnego rodzaju płyny, pianę albo mgiełkę w sprayu. W dozowniku może znajdować się mydło, płyn dezynfekcyjny albo krem do pielęgnacji rąk. Niektóre środki dezynfekcyjne dostarczane są także w postaci żelu.

Dozowniki mydła i płynów mogą charakteryzować się różnymi metodami uruchamiania. W ofercie producentów takiego sprzętu występują ich trzy podstawowe rodzaje. Jedną z nich jest wyposażenie dozownika na mydło lub płyn w przycisk. Może on być wydzieloną częścią dozownika, naciskaną palcem bądź dłonią, a w niektórych przypadkach naciska się obudowę sprzętu. Inną metodę dostarczania płynów prezentują dozowniki łokciowe. Dzięki jego przemyślanej budowie, sprzętu nie trzeba naciskać palcem lub dłonią, co ogranicza zanieczyszczanie go w przypadkach, gdy nasze ręce są wyjątkowo brudne. Trzecia forma dozowania polega na uruchamianiu sprzętu automatycznie, za pomocą czujnika zbliżeniowego. Po zbliżeniu dłoni do takiego urządzenia dozownik automatycznie podaje porcję mydła lub płynu.

Profesjonalne dozwoniki do dezynfekcji

Dozowniki do mydła i dezynfekcji mogą być przeznaczone do toalet o mniejszym lub większym natężeniu ruchu. W przypadku przewidywanego niewielkiego obciążenia można zdecydować się na sprzęty o stosunkowo niewielkich zbiornikach, a sprzęty nie muszą być przystosowane do pracy w trudnych warunkach. W takich przypadkach często liczy się też design dozowników Merida Białystok – dostępność w różnorodnych kolorach lub niespotykanych kształtach. Różne rodzaje dozowników mogą być uruchamiane w odmienny sposób. Najbardziej popularne są sprzęty ręczne, w których płyn, żel albo mydło dozowane jest po naciśnięciu ręką. Rzadziej spotykane są sprzęty dotykowe łokciowe, które uruchamia się łokciem. Są one przydatne szczególnie wtedy, gdy ręce są zbyt brudne i i zabrudzeniu uległby również sprzęt do dozowania płynu. W naszej ofercie znajdziesz też urządzenia bezdotykowe, które działają na zasadzie zbliżeniowej.

W zależności od zastosowań, dozowniki na mydło i płyny najczęściej wyposażone są w zbiornik o pojemności od zaledwie 150 mililitrów aż do 1000 ml. Dostępne są też pojemniki na kanistry, które mają pojemność nawet 5 litrów. Dzięki okienkom do kontroli poziomu napełnienia istnieje możliwość monitorowania, jakaś ilość mydła lub płynu została jeszcze w pojemniku. Wiele z dozowników daje możliwość ustawienia objętości pojedynczej dozy. Zazwyczaj są to trzy możliwe wielkości do wyboru, które są bliskie 0,5, 1 oraz 1,5 ml.

Pokazano 1-12 z 111 pozycji