Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

DOZOWNIKI DO MYDŁA

Poznaj dozowniki mydła i płynów marki Merida Białystok z oferty naszego sklepu internetowego:

  • Dozowniki montowane na ścianie oraz w blacie przy umywalce
  • Dostarczające płyny, pianę lub mgiełkę w sprayu
  • Dozowniki ręczne, łokciowe oraz bezdotykowe
  • Na mydło, krem do rąk, żel lub płyn dezynfekcyjny
  • Renomowane sprzęty marki Merida Białystok

Oferta naszego sklepu składa się z wielu rodzajów dozowników na mydło i inne płyny. Są to produkty o różnorodnych pojemnościach wkładów, dzięki czemu bez problemu dopasujesz je do przewidywanych dla nich zastosowań. Możesz wybrać z szerokiej gamy sprzętów w zależności od tego, jakiego rodzaju płyny mają zawierać, rodzaju montażu lub sposobu uruchamiania. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas dozownikami płynów i mydła.

Dozowniki mydła i płynów Merida Białystok

Wizyty w lokalach gastronomicznych, urzędach, placówkach oświaty czy służby zdrowia często wymagają od nas umycia rąk. Korzystanie w takich lokalach z mydeł w kostce od dawna nie jest już stosowane. Z powodzeniem zastąpiły je różnego rodzaju dozowniki na mydło bądź inne płyny. Dzięki ograniczeniu kontaktu z przedmiotami, użytkowanymi przez innych użytkowników toalety, dozowniki mydła i płynów zapewniają doskonały poziom higieny. Dlatego warto zwrócić uwagę na wyposażenie zarówno przestrzeni dla gości, jak i dla personelu w te niezbędne środki zapewnienia czystości. Część z Twoich klientów bowiem boi się zatrucia nieświeżym lub pełnym czynników chorobotwórczych jedzeniem i jeśli zauważą brak stosowania się do zasad higieny u któregoś z Twoich pracowników, mogą zrezygnować z zamówienia posiłku. Dozowniki mydła Merida Białystok możesz montować na wiele różnych sposobów. Urządzenia mogą być przymocowane bezpośrednio do ściany. Sprzęt może też być montowany bezpośrednio w blacie albo w umywalce.

Dlatego ważne jest, by personel miał możliwość umycia rąk zawsze wtedy, gdy jest to potrzebne. Możliwość tę zapewni pracownikom dobre rozmieszczenie dozowników na mydło i płyny, a następnie regularne uzupełnianie ich zawartości oraz konserwacja sprzętów. Dzięki zapewnieniu wysokiego poziomu higieny sprawisz, że klient zdecyduje się dokonać zamówienia w Twoim lokalu, a nie opuści go nawet przed zapoznaniem się z informacją o serwowanych w Twojej firmie potrawach. Higiena w dużej mierze dotyczy mycia rąk, zarówno przez klientów, jak i Twój personel, dlatego wyposażenie firmowych toalet w profesjonalne dozowniki na mydło i płyny sprawia, że goście mają większe zaufanie do tego, że w kuchni również panuje podobny poziom czystości.

Pojemniki na mydło w płynie – jak działają?

Dozowniki dzielimy na dostarczające mydło oraz inne płyny – krem do rąk, żel lub płyn dezynfekcyjny. W sprzedaży posiadamy również dozowniki pasty do mycia rąk. W zależności od Twoich potrzeb, możesz wybrać dozownik do mydła podający je w formie płynnej lub jako delikatną pianę. Dozowniki płynu dezynfekcyjnego zazwyczaj podają go w formie sprayu. Spray taki tworzy delikatną mgiełkę, która równomiernie pokrywa obszar dłoni. Sprzęty do dozowania marki Merida Białystok dostarczają różnego rodzaju płyny, pianę albo mgiełkę w sprayu. W dozowniku może znajdować się mydło, płyn dezynfekcyjny albo krem do pielęgnacji rąk. Niektóre środki dezynfekcyjne dostarczane są także w postaci żelu.

Dozowniki mydła i płynów mogą charakteryzować się różnymi metodami uruchamiania. W ofercie producentów takiego sprzętu występują ich trzy podstawowe rodzaje. Jedną z nich jest wyposażenie dozownika na mydło lub płyn w przycisk. Może on być wydzieloną częścią dozownika, naciskaną palcem bądź dłonią, a w niektórych przypadkach naciska się obudowę sprzętu. Inną metodę dostarczania płynów prezentują dozowniki łokciowe. Dzięki jego przemyślanej budowie, sprzętu nie trzeba naciskać palcem lub dłonią, co ogranicza zanieczyszczanie go w przypadkach, gdy nasze ręce są wyjątkowo brudne. Trzecia forma dozowania polega na uruchamianiu sprzętu automatycznie, za pomocą czujnika zbliżeniowego. Po zbliżeniu dłoni do takiego urządzenia dozownik automatycznie podaje porcję mydła lub płynu.

Profesjonalne dozwoniki do dezynfekcji

Dozowniki do mydła i dezynfekcji mogą być przeznaczone do toalet o mniejszym lub większym natężeniu ruchu. W przypadku przewidywanego niewielkiego obciążenia można zdecydować się na sprzęty o stosunkowo niewielkich zbiornikach, a sprzęty nie muszą być przystosowane do pracy w trudnych warunkach. W takich przypadkach często liczy się też design dozowników Merida Białystok – dostępność w różnorodnych kolorach lub niespotykanych kształtach. Różne rodzaje dozowników mogą być uruchamiane w odmienny sposób. Najbardziej popularne są sprzęty ręczne, w których płyn, żel albo mydło dozowane jest po naciśnięciu ręką. Rzadziej spotykane są sprzęty dotykowe łokciowe, które uruchamia się łokciem. Są one przydatne szczególnie wtedy, gdy ręce są zbyt brudne i i zabrudzeniu uległby również sprzęt do dozowania płynu. W naszej ofercie znajdziesz też urządzenia bezdotykowe, które działają na zasadzie zbliżeniowej.

W zależności od zastosowań, dozowniki na mydło i płyny najczęściej wyposażone są w zbiornik o pojemności od zaledwie 150 mililitrów aż do 1000 ml. Dostępne są też pojemniki na kanistry, które mają pojemność nawet 5 litrów. Dzięki okienkom do kontroli poziomu napełnienia istnieje możliwość monitorowania, jakaś ilość mydła lub płynu została jeszcze w pojemniku. Wiele z dozowników daje możliwość ustawienia objętości pojedynczej dozy. Zazwyczaj są to trzy możliwe wielkości do wyboru, które są bliskie 0,5, 1 oraz 1,5 ml.

Dozowniki do mydła w łazienkach publicznie dostępnych

Dozowniki do mydła są niezbędnym elementem wyposażenia każdej łazienki w miejscach publicznie dostępnych, również w lokalach gastronomicznych, gdzie higiena odgrywa kluczową rolę. W ofercie sklepu Gastronet24.pl znajdziesz szeroki wybór dozowników do mydła, które idealnie wpisują się w potrzeby różnorodnych przestrzeni sanitarnych. Oferujemy zarówno klasyczne podajniki mydła, jak i nowoczesne dozowniki na mydło, które charakteryzują się wysoką funkcjonalnością i estetyką.

W naszym asortymencie znajdują się różne modele dozowników – od tych wykonanych z trwałego plastiku po eleganckie rozwiązania ze stali nierdzewnej, co pozwala na dopasowanie do wnętrza każdej łazienki. Szczególnie polecamy dozownik do mydła na ścianę, który jest wyjątkowo praktyczny w intensywnie użytkowanych przestrzeniach, takich jak restauracje czy bary. Dzięki możliwości montażu na ścianie, dozowniki te są łatwe w utrzymaniu i idealnie sprawdzają się w miejscach o ograniczonej przestrzeni.

Eleganckie i niezawodne dozowniki

W ofercie sklepu Gastronet24.pl znajduje się szeroki wybór dozowników na mydło, które łączą w sobie nowoczesne technologie i elegancki design, spełniając wysokie standardy funkcjonalności i estetyki wymagane w lokalach gastronomicznych. Jednym z dostępnych produktów jest automatyczny bezdotykowy dozownik do mydła w żelu marki Stalgast o pojemności 1.1 litra, przeznaczony do mydła w żelu. Ten nowoczesny dozownik wyróżnia się prostotą i łatwością montażu – możliwym zarówno na stojaku 643600, jak i naściennym. Wyposażony jest w wizjer do kontroli poziomu ilości płynów oraz zbiornik wielokrotnego napełniania, co jest wygodne i ekonomiczne. Dodatkowo, zawór niekapek zapobiega kapaniu mydła, co jest istotne w utrzymaniu czystości w przestrzeni publicznej.

Kolejnym produktem jest dozownik mydła w pianie Merida Stella R10 Advanced, który dozuje mydło w formie niezwykle delikatnej piany. Jego obudowa wykonana jest ze stali matowej, co nadaje urządzeniu nowoczesny wygląd. Zaokrąglenia boków urządzeń nadają im lekkości kształtu, co jest ważnym elementem w projektowaniu nowoczesnych łazienek. Spawane i szlifowane łączenia boków zapewniają trwałość i estetykę, a zlicowany metalowy zamek bębenkowy, wspólny dla wszystkich urządzeń linii Merida Stella, gwarantuje bezpieczeństwo i jednolitość wyglądu.

Pokazano 1-12 z 110 pozycji

W sklepie Gastronet24.pl dostępne są różne rodzaje dozowników do mydła, spełniające potrzeby każdego klienta. Znajdziesz tam dozowniki automatyczne, które zapewniają wygodę i higienę poprzez bezdotykowe podawanie mydła. Do wyboru są również modele montowane na ścianie lub w blacie przy umywalce, które świetnie sprawdzają się w różnych przestrzeniach. Sklep oferuje także szeroki wybór płynów i pianek do tych urządzeń.

Wybór dozownika do mydła dla toalet i łazienek publicznych powinien uwzględniać kilka kluczowych czynników. Przede wszystkim, zaleca się wybieranie modeli o większej pojemności wkładu, co zapewni dłuższą eksploatację bez konieczności częstego uzupełniania. Warto także postawić na dozowniki wykonane z trwałych materiałów, które są odporne na uszkodzenia i łatwo utrzymać je w czystości. Kluczowe jest również zapewnienie wygodnego i higienicznego sposobu uruchamiania dozownika - najbezpieczniej jest wybrać modele z przyciskiem lub jeszcze lepiej, z czujnikiem zbliżeniowym.

Dozowniki do mydła mogą być wykonane z różnych materiałów, w zależności od ich przeznaczenia i stylu. Często spotykanymi materiałami są stal nierdzewna (AISI 304), metal oraz tworzywo sztuczne. Każdy z tych materiałów charakteryzuje się wysoką trwałością, łatwością utrzymania czystości oraz odpornością na działanie chemikaliów zawartych w mydle.