Aktywne filtry

Filtr producentów

Cena

  • 25,00 zł - 4 612,00 zł

    -

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Kompleksowe realizacje

LODÓWKI DO MLEKA

Jeśli chcesz przygotowywać idealne kawy mleczne, Twój ekspres do kawy może potrzebować dodatkowych akcesoriów. Głównym z nich będzie w takim przypadku lodówka do mleka. Poza nią warto jeszcze zaopatrzyć się w termometr oraz spieniacz. Perfekcyjna kawa mleczna wymaga bowiem odpowiedniego przygotowania. Zobacz, co znajdziesz w naszej ofercie.

Profesjonalna chłodziarka na mleko

Niektórzy z amatorów gorącej kawy preferują tak zwaną małą czarną. Będzie to kawa bez żadnych zbędnych według nich dodatków. Inni z kolei wolą kawę z odrobiną mleka. By móc ją przygotować w sprawny sposób, potrzebny jest specjalny pojemnik na mleko do ekspresu w formie chłodziarki. Takie urządzenie przeznaczone jest do współpracy z automatycznymi ekspresami do kawy.

Chłodziarka do mleka wyposażona jest w uniwersalny otwór na wężyk. Dzięki temu automatyczny ekspres do kawy może w łatwy sposób pobierać mleko z lodówki. Poza tymi urządzeniami warto zaopatrzyć się również w dodatkowe akcesoria z naszej oferty. Będą to termometry do mleka, dzięki którym wiadomo, czy ma ono idealną temperaturę. W kategorii tych akcesoriów znajdą się również spieniacze do mleka, które pomogą osiągnąć idealnie doskonałą piankę.

Rodzaj ekspresu a możliwość podłączenia chłodziarki do mleka

Czy mini lodówka na mleko do ekspresu przyda się jako dodatkowy sprzęt do Twojego lokalu? Na te pytanie można odpowiedzieć, kiedy zrozumiemy, w przypadku których ekspresów w produkcji kawy wykorzystywane jest mleko. Nie wszystkie sprzęty mają bowiem możliwość przygotowania kawy mlecznej. Jeśli dane urządzenie będzie w stanie wyprodukować jedynie napój zbliżony do kawy po turecku albo podstawowe espresso, lodówka do mleka okaże się w takim przypadku nieprzydatna. Co innego, jeśli myślimy o automatycznych ekspresach do kawy. Są one w stanie przygotować różnorodne kawy mleczne dla gości Twojego lokalu gastronomicznego, np. lungo, cappuccino, latte, ale też samo gorące spienione lub niespienione mleko.

Schładzalnik mleka - dlaczego warto go mieć?

Proponowane przez nas tego typu urządzenia mają za zadanie schładzać i przechowywać mleko w odpowiednio niskiej temperaturze, w ten sposób chroniąc je przed zepsuciem. Dzięki obecności w nich termostatu masz pewność, że mleko nie zamarznie, a będzie jedynie właściwie przygotowane do przyrządzenia pysznej kawy. 

Sprzęty w formie schładzalników do mleka są kompatybilne z ekspresami automatycznymi do kawy. Kompaktowa budowa sprawia, że chłodziarki na mleko nadają się idealnie zarówno do użytku profesjonalnego, jak i prywatnego. Urządzenia te wyposażone są w uniwersalny otwór na wężyk, dzięki któremu można połączyć znajdujący się w lodówce karton mleka ze stojącym obok niej ekspresem do kawy.

Termometry i spieniacze - dodatkowe akcesoria na GastroNet24.pl

Akcesoria do ekspresów automatycznych to nie tylko pojemnik na mleko do expresu z funkcją chłodzenia. W tej kategorii naszego sklepu internetowego znajdziesz także termometry i spieniacze, które pozwolą Ci na przygotowywanie jeszcze ciekawszych kaw dla swoich gości. 

Termometr pozwala określić, czy temperatura mleka jest odpowiednia. Gdy strzałka skierowana jest na zielone pole na tarczy oznacza to, że mleko osiągnęło temperaturę idealną do przygotowania np. cappuccino. Taki sprzęt wyposażony jest w klips umożliwiający mocowanie do dzbanka oraz nierdzewną sondę i co najważniejsze - pracuje w temperaturach od -10 do 110 stopni Celsjusza. 

Inne przydatne akcesoria z naszego asortymentu to spieniacze do mleka, zwane także Cappuccinatore. Działają one na zasadzie doprowadzenia odpowiedniej siły dopływu powietrza, dzięki czemu mleko staje się perfekcyjnie spienione. To zaś sprawia, że pojawia się idealna pianka, które pozwalają na stworzenie smacznej kawy mlecznej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Aktywne filtry

Dostępność: 48h
Producent: Hendi
Kod produktu: 271247

Termometr do mleka Hendi 271247

Cena podstawowa 33,21 zł Cena 25,57 zł
Netto 20,79 zł bez VAT
  • -23%
Pokazano 1-7 z 7 pozycji