Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

FILIŻANKI

Filiżanki z porcelany

Porcelanowe filiżanki w ofercie naszego sklepu internetowego:

         Zarówno nowoczesne, jak i tradycyjne wzornictwo

         Niestandardowa kolorystyka, nawiązująca do kolorów ziemi lub pociągnięć pędzlem

         Tradycyjne filiżanki białe, écru, ivory

         Możliwość tworzenia pełnych zestawów ze spodkami i innymi elementami zastawy stołowej

Filiżanki to część zastawy stołowej, której nie może zabraknąć na stole żadnego miłośnika kawy i herbaty. U nas zaopatrzysz się w duży wybór naczyń z tej kategorii. Tradycyjne, nowoczesne, białe i kolorowe – mamy je wszystkie. Dodatkowo, bez trudu dobierzesz do nich pasujące spodki, imbryki lub dzbanki do mleka. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą… i do zakupów!

Porcelanowa zastawa stołowa

Naczynia z porcelany dają wiele możliwości, jeśli chodzi o zdobienie i wzory wykończenia. Bez trudu wybierzesz zatem nie tylko kształt, ale często również kolor ceramiki. Producenci porcelany mają znaczne możliwości, by nadać tym szlachetnym produktom jeszcze bardziej unikalnych cech. Ta specjalna ceramika wysokiej jakości dotarła do nas z Chin. Zyskała tak dużą popularność, że wkrótce zaczęto ją również wytwarzać w Europie. Od osiemnastego wieku, od kiedy tworzymy ją na Starym Kontynencie, przeszła długą drogę. Nie zawsze musi już być tylko w prześwitującym, białym kolorze. Obecnie bez trudu znajdziesz porcelanowe filiżanki  w kolorach écru, ivory, ale również w wielu innych barwach. 

Filiżanki porcelanowe

Filiżanki z porcelany bardzo często stanowią część większych zastaw. Jeśli nawet nie będzie to pełen zestaw do kawy lub herbaty, to trudno wyobrazić sobie filiżankę przynajmniej bez towarzyszącego jej spodka. Bardzo często można spotkać też dzbanki do mleka albo imbryki, charakteryzujące się takim samym wyglądem jak filiżanki. Jeśli nie lubisz przypadkowych zestawień, a przyznajmy sobie to szczerze – mało kto je lubi – bez trudu dobierzesz pełne, spójne zestawy filiżanek, spodków, dzbanków do mleka i imbryków. I chociaż porcelana nie jest tak odporna jak szkło hartowane na uszkodzenia mechaniczne, to wysoka estetyka tej szlachetnej ceramiki prezentuje się zdecydowanie lepiej. Daje też możliwość wyboru zastawy zarówno tradycyjnej, jak i nowoczesnej.

Niestandardowe filiżanki z porcelany

Jedni kochają popularne i bezpieczne rozwiązania. Inni preferują własną, odmienną ścieżkę. Wszyscy jednak kochają kawę lub herbatę. Dlatego na potrzeby tych drugich powstały te mniej standardowe opcje filiżanek z porcelany. Filiżanka niebieska, żółta, pomarańczowa czy zielona, na której kolor jest jakby nałożony pędzlem. To dobre rozwiązanie dla tych, którzy pragną wnieść do swojej kuchni trochę nieskrępowanej, dziecięcej radości. Nieregularnie nakrapiane naczynia w kolorze niebieskim, zielonym, terracotta i białym to z kolei opcja dla tych, którzy lubią kolory ziemi i nawiązania do natury.

Pokazano 1-12 z 155 pozycji