Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

SCHŁADZARKI I ZAMRAŻARKI SZOKOWE

Schładzarki i zamrażarki o błyskawicznym działaniu

Zachowaj jakość potraw dzięki naszym schładzarkom i zamrażarkom szokowym:

  • Posiadamy w ofercie schładzarki i zamrażarki szokowe oraz wielofunkcyjne schładzarko-zamrażarki, pełniące te dwie funkcje jednocześnie
  • Nasze schładzarki i zamrażarki szokowe są dostosowane do Gastronorm, więc wykorzystasz w nich pojemniki GN różnego typu
  • Bez problemu znajdziesz u nas urządzenia chłodnicze i mroźnicze, spełniające normę piekarniczą
  • W razie takiej potrzeby w naszych urządzeniach zapiszesz indywidualne programy chłodzenia lub mrożenia

Nasze służące do szybkiego schładzania lub zamrażania przygotowanych potraw urządzenia pozwolą Ci pracować szybciej i bardziej wydajnie. Schładzarki i zamrażarki szokowe pozwalają w przystępny sposób schłodzić gotowe potrawy do bezpiecznej temperatury. Dzięki temu zminimalizujesz w znacznym stopniu okres najszybszego namnażania się bakterii, a Twoje potrawy długo zachowają swoją pierwotną świeżość.

Zamrażarki i schładzarki szokowe zgodne z Gastronorm

Co zrobić, gdy potrzebujesz w swojej pracy urządzenia chłodniczego lub mroźniczego, zgodnego z pojemnikami GN? Wielu z naszych klientów poszukuje schładzarek i zamrażarek szokowych, które poza swoją podstawową funkcją spełniają to właśnie kryterium. W naszej ofercie posiadamy wiele schładzarek, jak i zamrażarek szokowych, które spełniają normę Gastronorm.

Jest to bowiem doskonałe rozwiązanie, które dzięki stosowaniu się do powszechnie uznawanego standardu znacząco usprawni i przyspieszy Twoją pracę. Nasze zamrażarki i schładzarki szokowe cechuje wiele opcji - od tych, których pojemność wystarczy na kilka pojemników GN po takie, które zmieszczą ich kilkanaście. Wiele z nich spełnia ponad to normę piekarniczą i w związku z tym będziesz mógł w nich stosować blachy piekarnicze o wymiarach 600 x 400 mm.

Skonfiguruj swoją schładzarkę lub zamrażarkę szokową

Własne programy chłodzenia i mrożenia

Jeśli Twoja praca tego wymaga, w naszych schładzarkach i zamrażarkach szokowych możesz mieć możliwość zapisania własnych programów. Dzięki cyklom, które zaprogramujesz specjalnie na potrzeby obrabianej właśnie potrawy, uzyskasz mniejszy ubytek wagi finalnego dania. Wiele z urządzeń chłodniczych ma możliwość ustawienia cyklu hard lub soft dla schładzania szokowego oraz cyklu hard w przypadku zamrażania szokowego.

Komunikacja USB i SD

Częstokroć będziesz miał też możliwość ściągać i wgrywać przepisy za pomocą wbudowanych w Twojej chłodziarce lub zamrażarce szokowej portów USB i SD. Pozwolą one też ściągnąć i wgrać dane HACCP oraz aktualizacje oprogramowania Twojego urządzenia chłodniczego. Chłodziarka lub zamrażarka obniży temperaturę potrawy do zadanego przez Ciebie poziomu za pomocą regulacji prędkości wentylatora i temperatury. Funkcja multilevel pozwoli Ci nastawić czas obróbki potrawy dla każdej półki z osobna.

Jak działają zamrażarki i schładzarki szokowe

Klucz do metody działania zamrażarek i schładzarek szokowych tkwi w nazwie tej grupy produktów. Metoda ta polega na szybkim schłodzeniu potraw, szybki cykl chłodzenia ma bowiem na celu zmniejszenie temperatury dań od 90 do 3 stopni Celsjusza. Cykl mrożenia to zaś zmrożenie potrawy od 90 do -18 stopni Celsjusza.

Wszystko to jest też możliwe dzięki optymalnemu rozkładowi temperatury, co dzieje się za pomocą chłodzenia wnętrza zamrażarki lub schładzarki szokowej powietrzem obiegowym. Tego rodzaju chłodzenie dynamiczne przyspiesza z kolei proces obniżania temperatury nawet do 90 minut w przypadku chłodzenia i 240 minut w przypadku mrożenia potraw. Częstokroć możemy schłodzić nawet do 50 kilogramów potraw w jednym cyklu, zmrozić zaś do 30 kilogramów.

Precyzja działania schładzarek i zamrażarek szokowych

Nasze schładzarki i zamrażarki szokowe są w stanie osiągnąć najwyższą precyzję dzięki zastosowaniu specjalnych technologii. Jedną z nich jest stosowana w urządzeniach chłodniczych sonda termiczna. Częstokroć jest to sonda stożkowa, która mierzy temperaturę w rdzeniu chłodzonego lub mrożonego produktu.

Dzięki programowi Wifi supervizor możesz się z kolei komunikować ze swoim urządzeniem bezprzewodowo i na bieżąco kontrolować dane HACCP. Jeśli nie masz możliwości ciągłego kontrolowania pracy chłodziarki lub zamrażarki szokowej, Twoje urządzenie chłodnicze samo zrobi to za Ciebie. Przejdzie ono automatycznie w tryb chłodzenia, gdy zakończy się cykl schładzania szokowego. Podobnie sprawa mieć się będzie w przypadku zakończenia cyklu zamrażania szokowego. Urządzenie przejdzie w tryb stałej, niskiej temperatury, którą osiągnęło we wnętrzu komory w wyniku procesu mrożenia.

Dostępność: 48h
Producent: Hendi
Kod produktu: .232606

Multiblast GN 5x 1/1 Hendi 232606

Cena podstawowa 25 090,77 zł Cena 20 499,16 zł
Netto 16 665,98 zł bez VAT
  • -18,3%
Pokazano 1-12 z 89 pozycji