Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

WĘDZARKI

Urządzenia do wędzenia żywności

Dostępne w naszym sklepie wędzarki i potrzebne do nich akcesoria:

  • Wędzarki oraz marynowarki
  • Aparaty i piece wędzarnicze
  • Pistolety wędzarnicze
  • Zrębki wędzarnicze i zapachowe do wędzarek

Wędzenie potraw nadaje im niepowtarzalny zapach i smak. Jeśli Ty i Twoi klienci uwielbiacie wędzone produkty, warto zastanowić się nad zakupem urządzenia do wędzenia mięs, ryb czy warzyw. Możesz wybrać zarówno urządzenie samodzielne jak i takie, które współpracuje z piecem. Z pewnością przyda Ci się też pistolet wędzarniczy oraz jeden z wielu dostępnych zapachów zrębków wędzarniczych. Po wszystkie te produkty zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Wędzarka, aparat czy piec wędzarniczy?

Urządzenia do wędzenia mogą występować w dwóch podstawowych odmianach. Jedną z nich jest wersja współpracująca z piecami. Drugą wersję stanowi niezależny piec wędzarniczy, który do działania nie potrzebuje innych urządzeń. Piec wędzarniczy elektryczny idealnie nadaje się do wędzenia wołowiny, szynki, ryb oraz warzyw. Wykonanie ze stali nierdzewnej zapewnia wędzarce dużą trwałość. Temperaturę wewnątrz urządzenia możesz regulować za pomocą wbudowanego w drzwi termostatu. Urządzenia do wędzenia składają się z pojemnika wędzarniczego, uchwytu i kabli. Cechuje je prosta obsługa, a często również możliwość jednoczesnego wędzenia oraz pieczenia.

Pistolety wędzarnicze

Profesjonalne pistolety wędzarnicze pozwalają wzbogacić jedzenie oraz napoje naturalnymi aromatami pochodzącymi z dymu wędzarniczego. Mogą one pochodzić z orzesznika albo jabłoni i nie ma konieczności ich podgrzewania. W sprzęcie korzysta się ze zrębków zapachowych, nie ma jednak przeszkód, by użyć również przypraw albo herbaty. Żaden z tych materiałów nie wymaga namaczania przed procesem palenia. Sprzęty cechuje łatwa instalacja, demontaż, czyszczenie i przede wszystkim użytkowanie. Dym wydalany jest do zamykanych woreczków i pojemników. Pistolety wędzarnicze można stosować nawet do miękkich owoców i warzyw.

Zrębki wędzarnicze i zapachowe do wędzarek

Jak już wiemy, zrębki wędzarnicze i zapachowe służą do nadawania naturalnych aromatów potrawom i napojom. Jakie aromaty posiadamy w sprzedaży i możemy Ci zaoferować? W naszym sklepie znajdziesz zrębki wędzarnicze z drzew owocowych: z drewna śliwy, czereśni, jabłoni a także z drewna moreli. Pozostałymi aromatami wędzarniczymi, które są w naszej ofercie, są te z drewna bukowego, dębowego, olchowego GOLD, klonu oraz orzecha włoskiego. Znajdziesz u nas także mieszankę wędzarniczą drewna bukowego i olchowego. Wszystkie zrębki wędzarnicze z naszego sklepu pakowane są w worki o pojemnościach 250 gram.

Dostępność: 4 tygodnie
Producent: RM Gastro
Kod produktu: 00022408

VS Wędzarka Vision Smoker RM Gastro

Cena podstawowa 6 148,77 zł Cena 4 919,02 zł
Netto 3 999,20 zł bez VAT
  • -20%
Pokazano 1-12 z 49 pozycji