Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

DOZOWNIKI DO MYDŁA BEZDOTYKOWE I AUTOMATYCZNE

Bezdotykowe i automatyczne dozowniki do mydła cieszą się coraz większą popularnością. Nic w tym dziwnego. Są innowacyjnymi, bardzo wygodnymi i higienicznymi urządzeniami, które umożliwiają skuteczne dbanie o czystość rąk. Elektryczny dozownik do mydła jest wyposażony w specjalny system oraz czujnik ruchu, zapewniający możliwość bezkontaktowego pobrania odpowiedniej ilości środka myjącego. Stanowi więc wygodne i bezpieczne rozwiązanie, którego nie może zabraknąć w żadnej kuchni, toalecie czy łazience. 

Jak działa dozownik do mydła bezdotykowy?

Tego rodzaju urządzenia wyróżniają się wyjątkową łatwością w obsłudze oraz wygodą. Wbudowane wewnątrz czujniki reagują na zbliżenie dłoni, samodzielnie odmierzając i podając optymalną ilość detergentu. Automatyczny dozownik mydła eliminuje więc konieczność wciskania guzików czy pompek, co jest szczególnie cenne w sytuacji, gdy chcemy uniknąć ryzyka roznoszenia bakterii lub zabrudzenia samego dozownika.

Aspekt związany z czystością urządzenia docenią w szczególności osoby pracujące w różnego rodzaju restauracjach, gdzie dłonie pokryte ciastem bądź sosem to codzienność. Oprócz wygody automatyczny dozownik mydła z czujnikiem zapewnia także oszczędność.

Zwiększona kontrola nad zużywaniem produktu zmniejsza ryzyko jego zmarnowania, a jednocześnie zapewnia efektywne wykorzystanie każdej kropli. Jest to wyjątkowo istotne w dużych lokalach i placówkach, gdzie może się wiązać z zauważalną redukcją kosztów. Dodatkową korzyścią jest eliminacja dużej części jednorazowych plastikowych opakowań i powiązana z tym przyjazność środowisku.

Funkcjonalne i estetyczne dozowniki do mydła 

Każdy automatyczny dozownik na mydło to praktyczne i użyteczne urządzenie ułatwiające codzienną higienę, a także dbałość o zdrowie oraz bezpieczeństwo. Ich obsługa jest bezproblemowa, czujniki ruchu działają szybko i bardzo precyzyjnie, a wiele modeli jest dodatkowo wyposażone we wskaźniki określające stopień zużycia produktu. Dzięki temu w szybki i prosty sposób można sprawdzić, kiedy należy uzupełnić bezdotykowy dozownik do mydła. Takie rozwiązanie daje gwarancję, że środka czyszczącego nie braknie w niepożądanym momencie.

Neutralna, uniwersalna estetyka sprawia, że urządzenia wpasują się w każde miejsce, zapewniając czystość bez burzenia aranżacji pomieszczenia. Dodatkową niekwestionowaną korzyścią jest fakt, że tego rodzaju bezdotykowe urządzenie może stanowić również automatyczny dozownik do płynu dezynfekcyjnego. Dzięki temu doskonale nadaje się do zamontowania w publicznej toalecie, szkole, przychodni czy restauracji. Prosta, intuicyjna konstrukcja zapewnia możliwość skorzystania z urządzenia także osobom starszym i dzieciom. 

Wysokiej jakości materiały, jak stal nierdzewna czy solidny plastik, są trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i zapewniają bezproblemowe użytkowanie przez długi czas. Świetnie sprawdzą się w warunkach domowych, a także w miejscach użyteczności publicznej, gdzie będą narażone na trudne warunki i intensywną eksploatację.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji