Aktywne filtry

Filtr producentów

Cena

  • 4 285,00 zł - 30 188,00 zł

    -

Długość (mm)

Szerokość (mm)

Wysokość (mm)

Głębokość (mm)

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Kompleksowe realizacje

LADY CHŁODNICZE

Sklepowe lady chłodnicze - prezentacja Twojej żywności

Lady chłodnicze do sklepu, które zdadzą egzamin w Twojej firmie:

  • Zasilane agregatem lady, dostępne w wielu rozmiarach
  • Wiele wariantów wykończeń lad chłodniczych z podświetlanym spodem
  • W naszej ofercie są urządzenia chłodnicze do prezentacji mięsa oraz nabiału
  • Wiele z podstawowych opcji naszych lad można zmodyfikować pod kątem własnych potrzeb

Nasze lady doskonale nadadzą się do prezentacji żywności w Twoim sklepie. Niezależnie, czy prezentować będziesz w nich mięso, nabiał, czy inne produkty żywnościowe oraz jak dużych rozmiarów urządzenia potrzebujesz. W swojej ofercie posiadamy większość z możliwych konfiguracji, które mogą okazać się doskonałym wyborem dla Twojego sklepu.

Lady chłodnicze - co je charakteryzuje?

Wiele z naszych lad posiada blat roboczy, wykonany z płyty laminowanej, często są to jednak urządzenia z nierdzewnym blatem. Jeśli jednak wyrazisz taką chęć, istnieje możliwość skorzystania z opcji zamówienia blatu, który wykonany będzie z granitu.

Metoda chłodzenia

Urządzenia z tej kategorii najlepiej chłodzić za pomocą chłodzenia statycznego, grawitacyjnego. Dzięki braku wiatraków, dostępnych w systemach chłodzenia dynamicznego, przy dnie urządzenia chłodniczego gromadzić się będą chłodniejsze warstwy powietrza i temperatura będzie tam niższa.

Wymiary lad chłodniczych

Nasze urządzenia posiadają standardową wysokość 1,22 m. W przypadku szerokości mamy możliwość wyboru pomiędzy ladami o wymiarach 1,07/0,68 m lub 0,9/0,51 m. Długość lad chłodniczych daje z kolei największą możliwość dopasowania do naszych potrzeb. Posiadamy lady od wymiarów, przekraczających dwa metry do takich, które nie przekraczają jednego metra długości.

Małe lady chłodnicze - i inne ich warianty

W zależności od Twoich potrzeb, nasze lady posiadają różne warianty wykończeniowe. Każdy z dostępnych u nas modeli urządzeń posiada kolorowy front, różnią je jednak pozostałe detale. Część z modeli cechuje panel boczny w kolorze szarym, część z nich może mieć już jednak panele, dostosowane do koloru frontu. Część z modeli posiada też opcję, w której podstawa urządzenia może być pomalowana na kolor, odpowiadający kolorowi jego frontu. Korpusy naszych lad chłodniczych malowane są proszkowo na wybrane kolory podstawowe. W opcji możesz jednak zamówić malowanie całości korpusu lady na dowolny kolor z palety RAL.

Dostępne w naszej ofercie lady różnią się też kształtami obudów. Dzięki temu jeszcze lepiej możesz dopasować urządzenie do swoich potrzeb - oraz do pomieszczenia, w którym będą ustawione. Posiadamy warianty od lad chłodniczych posiadających w pełni półokrągłe gięte szyby hartowane w zestawieniu z półokrągłą podstawą do wariantów lad z całkowicie prostymi szybami hartowanymi i prostymi ścianami podstawy.

Lady chłodnicze do lodów... i nie tylko

W zależności od tego, jakiego rodzaju produkty będziesz prezentować w swojej ladzie chłodniczej, zastosujesz inny rodzaj ich oświetlenia. Twoi klienci kupują oczami, wobec czego dzięki specjalnemu spektrum światła o tak zwanej barwie mięsnej mięso wyglądać będzie dla nich dużo bardziej atrakcyjnie. Żywe, naturalne kolory świeżych mięs w dobrym gatunku przyciągną wzrok Twojego klienta i sprawią, że zdecyduje się on dokonać zakupu właśnie w Twoim sklepie.

Nie inaczej wygląda sytuacja w przypadku prezentacji nabiału. Tu także wiele zależy od dobrej prezentacji towaru. Odpowiednio dobrana zimna barwa biała lub barwa biała naturalna będzie w tym przypadku idealnym rozwiązaniem i ją należy wybrać jako źródło oświetlenia nabiału w Twojej ladzie chłodniczej. Dzięki temu sprzedawane przez Ciebie produkty z tej kategorii zawsze będą wyglądać świeżo i zachęcać do zakupu. Niezależnie, czy w sferze Twojego zainteresowania znajdują się lady chłodnicze na ryby, do lodów, mięsa, nabiału czy też lady chłodnicze cukiernicze - znajdziesz je w naszym sklepie.

Skonfiguruj opcje dodatkowe swojej lady chłodniczej

Istnieje możliwość dostosowania urządzenia, które u nas zamówisz. Możesz podzielić część ekspozycyjną na dwie części za pomocą przegrody, wykonanej ze szkła lub plexi. Można w niej zamontować też niechłodzoną półkę szklaną. Część przechowalniczą z kolei można dzielić z pomocą przegrody dolnej. A jeśli to ważny czynnik, decydujący o zakupie urządzenia chłodniczego do Twojego sklepu - możesz nawet zamówić wykonanie lady na kółkach.

Być może z punktu widzenia Twoich klientów przydatny okazałby się tak zwany reling, czyli półka frontowa? Jeśli blat okaże się zbyt wąski, istnieje możliwość wykonania go w szerszej opcji lub dodania do urządzenia deski do krojenia. Z punktu widzenia łatwości obsługi urządzenia, możesz zdecydować się też wyposażyć je w filtr przeciwpyłkowy i system automatycznego odparowania skroplin, by nie odpływały ode do pojemnika.

Aktywne filtry

Dostępność: 2 tygodnie
Producent: RAPA
Kod produktu: L-WB1/141/127

Wyspa chłodnicza lada RAPA L-WB1/141/127

Cena podstawowa 13 728,77 zł Cena 12 355,89 zł
Netto 10 045,44 zł bez VAT
  • -10%
Pokazano 1-12 z 158 pozycji