Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

LADY CHŁODNICZE

Sklepowe lady chłodnicze - prezentacja Twojej żywności

Lady chłodnicze do sklepu, które zdadzą egzamin w Twojej firmie:

  • Zasilane agregatem lady, dostępne w wielu rozmiarach
  • Wiele wariantów wykończeń lad chłodniczych z podświetlanym spodem
  • W naszej ofercie są urządzenia chłodnicze do prezentacji mięsa oraz nabiału
  • Wiele z podstawowych opcji naszych lad można zmodyfikować pod kątem własnych potrzeb

Nasze lady doskonale nadadzą się do prezentacji żywności w Twoim sklepie. Niezależnie, czy prezentować będziesz w nich mięso, nabiał, czy inne produkty żywnościowe oraz jak dużych rozmiarów urządzenia potrzebujesz. W swojej ofercie posiadamy większość z możliwych konfiguracji, które mogą okazać się doskonałym wyborem dla Twojego sklepu.

Lady chłodnicze - co je charakteryzuje?

Wiele z naszych lad posiada blat roboczy, wykonany z płyty laminowanej, często są to jednak urządzenia z nierdzewnym blatem. Jeśli jednak wyrazisz taką chęć, istnieje możliwość skorzystania z opcji zamówienia blatu, który wykonany będzie z granitu.

Metoda chłodzenia

Urządzenia z tej kategorii najlepiej chłodzić za pomocą chłodzenia statycznego, grawitacyjnego. Dzięki braku wiatraków, dostępnych w systemach chłodzenia dynamicznego, przy dnie urządzenia chłodniczego gromadzić się będą chłodniejsze warstwy powietrza i temperatura będzie tam niższa.

Wymiary lad chłodniczych

Nasze urządzenia posiadają standardową wysokość 1,22 m. W przypadku szerokości mamy możliwość wyboru pomiędzy ladami o wymiarach 1,07/0,68 m lub 0,9/0,51 m. Długość lad chłodniczych daje z kolei największą możliwość dopasowania do naszych potrzeb. Posiadamy lady od wymiarów, przekraczających dwa metry do takich, które nie przekraczają jednego metra długości.

Małe lady chłodnicze - i inne ich warianty

W zależności od Twoich potrzeb, nasze lady posiadają różne warianty wykończeniowe. Każdy z dostępnych u nas modeli urządzeń posiada kolorowy front, różnią je jednak pozostałe detale. Część z modeli cechuje panel boczny w kolorze szarym, część z nich może mieć już jednak panele, dostosowane do koloru frontu. Część z modeli posiada też opcję, w której podstawa urządzenia może być pomalowana na kolor, odpowiadający kolorowi jego frontu. Korpusy naszych lad chłodniczych malowane są proszkowo na wybrane kolory podstawowe. W opcji możesz jednak zamówić malowanie całości korpusu lady na dowolny kolor z palety RAL.

Dostępne w naszej ofercie lady różnią się też kształtami obudów. Dzięki temu jeszcze lepiej możesz dopasować urządzenie do swoich potrzeb - oraz do pomieszczenia, w którym będą ustawione. Posiadamy warianty od lad chłodniczych posiadających w pełni półokrągłe gięte szyby hartowane w zestawieniu z półokrągłą podstawą do wariantów lad z całkowicie prostymi szybami hartowanymi i prostymi ścianami podstawy.

Lady chłodnicze do lodów... i nie tylko

W zależności od tego, jakiego rodzaju produkty będziesz prezentować w swojej ladzie chłodniczej, zastosujesz inny rodzaj ich oświetlenia. Twoi klienci kupują oczami, wobec czego dzięki specjalnemu spektrum światła o tak zwanej barwie mięsnej mięso wyglądać będzie dla nich dużo bardziej atrakcyjnie. Żywe, naturalne kolory świeżych mięs w dobrym gatunku przyciągną wzrok Twojego klienta i sprawią, że zdecyduje się on dokonać zakupu właśnie w Twoim sklepie.

Nie inaczej wygląda sytuacja w przypadku prezentacji nabiału. Tu także wiele zależy od dobrej prezentacji towaru. Odpowiednio dobrana zimna barwa biała lub barwa biała naturalna będzie w tym przypadku idealnym rozwiązaniem i ją należy wybrać jako źródło oświetlenia nabiału w Twojej ladzie chłodniczej. Dzięki temu sprzedawane przez Ciebie produkty z tej kategorii zawsze będą wyglądać świeżo i zachęcać do zakupu. Niezależnie, czy w sferze Twojego zainteresowania znajdują się lady chłodnicze na ryby, do lodów, mięsa, nabiału czy też lady chłodnicze cukiernicze - znajdziesz je w naszym sklepie.

Skonfiguruj opcje dodatkowe swojej lady chłodniczej

Istnieje możliwość dostosowania urządzenia, które u nas zamówisz. Możesz podzielić część ekspozycyjną na dwie części za pomocą przegrody, wykonanej ze szkła lub plexi. Można w niej zamontować też niechłodzoną półkę szklaną. Część przechowalniczą z kolei można dzielić z pomocą przegrody dolnej. A jeśli to ważny czynnik, decydujący o zakupie urządzenia chłodniczego do Twojego sklepu - możesz nawet zamówić wykonanie lady na kółkach.

Być może z punktu widzenia Twoich klientów przydatny okazałby się tak zwany reling, czyli półka frontowa? Jeśli blat okaże się zbyt wąski, istnieje możliwość wykonania go w szerszej opcji lub dodania do urządzenia deski do krojenia. Z punktu widzenia łatwości obsługi urządzenia, możesz zdecydować się też wyposażyć je w filtr przeciwpyłkowy i system automatycznego odparowania skroplin, by nie odpływały ode do pojemnika.

Prezentacja produktów w ladach chłodniczych

Lady chłodnicze sklepowe umożliwiają efektowną prezentację szerokiej gamy produktów - od mięsa i nabiału po sałatki i przekąski. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, nasze lady chłodnicze pozwalają na utrzymanie optymalnej temperatury, co gwarantuje świeżość i atrakcyjność oferowanych produktów.

Wybierając ladę chłodniczą sklepową z naszej oferty, masz pewność, że Twoje produkty będą prezentować się najlepiej jak to możliwe. Każda lada chłodnicza sklepowa widoczna w naszej ofercie jest wyposażona w profesjonalne oświetlenie, które podkreśla kolor i kształt produktów, a także sprawia, że są one bardziej widoczne dla klientów. Nawet najbardziej delikatne produkty, takie jak ciasta czy desery, wyglądają apetycznie i atrakcyjnie.

Dopasowanie lady chłodniczej do potrzeb sklepu

Wybierając ladę chłodniczą sklepową z naszej oferty, masz możliwość idealnego dopasowania jej do potrzeb Twojego sklepu. Dostępne u nas lady chłodnicze charakteryzują się:

  • możliwością wyboru szerokości i długości,
  • wariantami wykończeń jak gięte czy proste szyby hartowane,
  • rozmaitymi kolorami frontu i korpusu,
  • dodatkowymi opcjami jak przegrody, podstawa na kółkach czy deska do krojenia.

Dzięki różnym konfiguracjom dostosowanym do specyficznych wymagań Twojego sklepu, lada chłodnicza sklepowa stanie się nie tylko urządzeniem praktycznym, ale i wizytówką Twojego biznesu.

Dostępność: 2 tygodnie
Producent: RAPA
Kod produktu: L-WB1/141/127

Wyspa chłodnicza lada RAPA L-WB1/141/127

Cena podstawowa 13 728,77 zł Cena 12 355,89 zł
Netto 10 045,44 zł bez VAT
  • -10%
Pokazano 1-12 z 158 pozycji

W zależności od potrzeb i specyfiki działalności, dostępne są różne rodzaje lad chłodniczych, które można dostosować do indywidualnych preferencji i wymagań przestrzeni. Wyróżniamy m.in. lady chłodnicze z szybą giętą - charakteryzują się eleganckim wyglądem i są często wybierane do prezentacji wysokiej jakości wędlin, serów czy ciast. Szyba gięta nie tylko dodaje estetyki, ale także zapewnia lepszą widoczność produktów - lady chłodnicze z szybą prostą oraz wyspy chłodnicze - ich otwarta konstrukcja zachęca do samodzielnego wybierania produktów przez klientów, co może znacząco zwiększyć sprzedaż.

Wybór odpowiedniej lady chłodniczej to decyzja, która wymaga uwzględnienia kilku kluczowych czynników. Przede wszystkim, rozważ rozmiar urządzenia - powinien on odpowiadać dostępnej przestrzeni w Twoim lokalu. Następnie zwróć uwagę na metodę chłodzenia oraz wykończenie - czy preferujesz blat laminowany, czy może nierdzewny? Opcje dodatkowe również są istotne. Możliwość dodania przegród czy oświetlenia może znacząco wpływać na funkcjonalność i estetykę lady chłodniczej.

Do utrzymania czystości lad chłodniczych, zalecamy stosowanie łagodnych detergentów lub specjalistycznych środków czyszczących dedykowanych do tego typu urządzeń. Ważne jest, aby unikać agresywnych substancji chemicznych, które mogą negatywnie wpływać na powierzchnię lady, prowadząc do jej uszkodzenia. Regularne i prawidłowe czyszczenie zapewnia nie tylko estetykę, ale także długotrwałe i bezproblemowe funkcjonowanie lad chłodniczych.