Aktywne filtry

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

piec inox

PATELNIE EMALIOWANE

Zdrowe gotowanie jest związane nie tylko z używaniem wysokiej jakości produktów spożywczych. Amatorzy kulinarnych eksperymentów coraz częściej zwracają uwagę na staranny dobór naczyń, w których przygotowuje i serwuje się posiłki. Patelnie używane do smażenia i duszenia powinny charakteryzować się między innymi dobrą dystrybucją ciepła, odpowiednią trwałością, możliwością użytkowania na różnych typach kuchenek. Powyższymi właściwościami wyróżnia się grupa patelni emaliowanych o różnych gabarytach. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą produktów prezentowanych w poniższej kategorii.

Patelnia emaliowana - produkt uniwersalny w każdej kuchni

Naczynia pokryte emalią są chętnie wykorzystywane przez profesjonalistów na całym świecie ze względu na szereg wyjątkowych zalet. Są wytwarzane z komponentów mineralnych podlegających recyklingowi. W związku z uzyskaniem w procesie produkcyjnym twardej, odpornej na zarysowania porcelanowej powierzchni, patelnie są szczególnie odporne na uszkodzenia mechaniczne. Żaroodporna emalia jest nieprzywierająca, nie wydziela żadnego aromatu podczas przyrządzania posiłków. Jest użyteczna w szerokim zakresie temperatur - aż do 220 stopni Celsjusza. Zwróć na nią szczególną uwagę, gdy gotujesz dla alergików: charakteryzuje się kontrolowaną, bardzo niską zawartością niklu oraz właściwościami bakteriostatycznymi - jej niezwykła struktura uniemożliwia ich szybkie namnażanie. Utrzymanie higieny jest również bardzo proste - po użyciu sprzęt wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką lub w przypadku intensywnych zabrudzeń umieścić na kuchence, zalać wodą z odrobiną płynu do naczyń i chwilę pogotować.

W naszym asortymencie posiadamy patelnie o różnych wymiarach - do zrealizowania nawet najbardziej kreatywnych potrzeb kulinarnych.

Jeśli zależy Ci na przygotowaniu wielu porcji posiłku jednocześnie, zwróć szczególną uwagę na patelnie o większej średnicy. Duże, głębokie modele z wygodnymi uchwytami ułatwiającymi przenoszenie będą idealnym rozwiązaniem, gdy chcemy zaserwować gościom danie w wyjątkowy sposób. Idealnie w tej sytuacji sprawdzi się patelnia emaliowana 28cm - może być użyta do przygotowania paelli z owocami morza, aromatycznej zapiekanki, soczystego steka i nie tylko... Może również spełniać funkcję naczynia do przechowywania - z łatwością odgrzejemy przygotowany uprzednio posiłek, nie tracąc wyjątkowych walorów smakowych i zapachowych.

 

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz