Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

POJEMNIKI GN 1/4

W gastronomii liczy się praktycznie każdy szczegół — od rodzaju używanych sprzętów, aż po niewielkie akcesoria. Niezwykle ważne jest to, by do swojego lokalu wybierać produkty, które są trwałe, a ich jakość wykonania wysoka. Dotyczy to zarówno akcesoriów używanych w kuchni, jak i tych umieszczonych w ladzie. Klienci często najpierw jedzą oczami i to po wyglądzie lokalu decydują czy coś w nim zamówią. W ofercie naszego sklepu gastronet24.pl znajdziesz szeroki wybór wytrzymałych pojemników GN ¼, z którymi stworzysz atrakcyjnie wyglądającą aranżację swojej lady chłodniczej!

Pojemnik GN ¼ — do bezpiecznego przechowywania jedzenia

Oferujemy pojemniki w rozmiarze ¼ wykonane m.in. z poliwęglanu, tritanu oraz ze stali nierdzewnej. Każdy z tych materiałów cechuje wysoka trwałość oraz brak interakcji z przechowywaną w nich żywnością (nie pochłaniają jej zapachu ani smaku). W naszej ofercie znajdziesz również pasujące do pojemników przykrywki, umożliwiające bezpieczne trzymanie żywności w lodówkach czy chłodniach.

Pojemniki GN 1/4 ze stali nierdzewnej — wykorzystasz je w ladach chłodniczych i bemarach

Dostępne na naszej stronie gastronet24.pl pojemniki ze stali nierdzewnej są świetnym wyborem do lad chłodniczych lub do bemarów, ponieważ utrzymują panującą w nich temperaturę. Dzięki temu serwowane jedzenie jest odpowiednio podgrzane lub schłodzone. 

Przejrzyj naszą ofertę i wybierz trwałe pojemniki dla siebie! Zastanawiasz się, na które się zdecydować, by pasowały do serwowanej przez ciebie żywności lub żeby ich ułożenie było estetyczne i praktyczne? Oferujemy również usługi z zakresu projektowania i aranżacji wnętrz lokali gastronomicznych. Skontaktuj się, by uzyskać więcej informacji!

Pokazano 1-12 z 90 pozycji