Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

RYŻOWARY I MAKARONIARKI

Urządzenie do gotowania ryżu i makaronu

Makarony i ryż... kto z nas nie gotuje ich przynajmniej co jakiś czas zamiast ziemniaków. W warunkach domowych jest to zadanie względnie proste. Gotujemy wtedy przecież zazwyczaj tylko dla siebie i najbliższej rodziny. W restauracji trzeba jednak przygotować znacznie większe porcje. Trzeba również pamiętać, kiedy które z dodatków do posiłków mają być gotowe. W naszym sklepie możesz zaopatrzyć się w maszyny, które znacznie ułatwią twoją pracę przy gotowaniu makaronów oraz ryżu. Znajdziesz tu zarówno urządzenia o niewielkiej mocy produkcyjnej, jak i bardzo wydajne makaroniarki. Są to zarówno modele wolnostojące, nastawne, jak i takie, które przeznaczono do zabudowy.

Urządzenia wykonane są ze stali nierdzewnej, ich grzałki posiadają zaś zabezpieczenie kwasoodporne. W zależności od wielkości modelu, mogą być one wyposażone w jedną lub dwie wanny. Niektóre z maszyn posiadają też czujnik poziomu wody. Sprzęty nastawne można zestawiać z podstawą otwartą lub szafkową. Zróżnicowane pojemności komory gotowania pozwalają idealnie dostosować się do zapotrzebowania twoich gości na gotowany makaron, ryż albo pierogi.

Elektryczna maszynka do pierogów albo maszynka do gotowania ryżu - dostępne warianty zasilania

Przy gotowaniu ryżu, pierogów czy klusek możesz korzystać z dwóch metod zasilania. Posiadamy bowiem w sprzedaży urządzenia zarówno elektryczne, jak też gazowe. Jeśli często korzystasz ze swojego sprzętu, gaz stanowi dobry wybór z przyczyn ekonomicznych. Paliwo to cechuje stosunkowo niska cena, która w przypadku regularnego użytkowania może ci dać wymierne oszczędności. Czasami brak jest jednak możliwości skorzystania z zasilania gazowego. Brak instalacji lub zamknięta kuchnia mogą skutecznie uniemożliwić wykorzystanie tej technologii. Naturalnym wyborem będzie wtedy elektryczna maszyna do gotowania ryżu. Sprzęty takie są znacznie bardziej mobilne od gazowych, a przy tym zapewniają bardzo wysoki stopień bezpieczeństwa. Ryżowar do sushi rzadko kiedy jest ciągle obciążony pracą. Czyni to zasilanie elektryczne rozsądnym wyborem ze względu na wysokość rachunków za wykorzystywaną energię.

Makaroniara - czy tylko ona jest nam potrzebna?

Makaroniarka elektryczna to nie jedyny sprzęt, który będzie nam potrzebny. Poza urządzeniem do gotowania należy zaopatrzyć się we współpracujące z nim akcesoria. Mowa oczywiście o odpowiednich koszach, bez których praca ze sprzętami byłaby znacznie utrudniona. Akcesoria te cechuje głębokość wynosząca najczęściej od 120 do 215 milimetrów. Kosze wykonane są z nierdzewnego i łatwego w czyszczeniu materiału, dzięki czemu można mieć pewność że posłużą one przez długi czas.

Pokazano 1-12 z 133 pozycji