Aktywne filtry

Cena

  • 119,00 zł - 29 464,00 zł

    -

Filtr producentów

Pojemność (l)

Wymiary (mm)

Szerokość (mm)

Wysokość (mm)

Głębokość (mm)

Średnica (mm)

Moc (kcal/h)

Zaslianie elektryczne (V/Hz)

Waga (kg)

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

piec inox

RYŻOWARY I MAKARONIARKI

Maszynki do gotowania makaronów, ryżu i pierogów

Makaroniarki w ofercie naszego sklepu internetowego:

  • Urządzenia do gotowania makaronu i ryżu, a nawet pierogów
  • Makaroniarki z zasilaniem elektrycznym lub gazowym
  • Sprzęty do zabudowy, nastawne i wolnostojące
  • Kosze do gotowania makaronu

Makarony i pasty... ryż i pierogi... jeśli chcesz mieć urządzenie, które jest w stanie gotować wszystkie wymienione produkty, dobrze trafiłeś. Wspomniany sprzęt to makaroniarka i możesz go kupić w naszym sklepie internetowym. Znajdziesz tu zarówno urządzenia o niewielkiej mocy produkcyjnej, jak i bardzo wydajne sprzęty. Są to zarówno makaroniarki wolnostojące, nastawne, jak i takie, które przeznaczone są do zabudowy.

Maszynki, dzięki którym ugotujesz makaron, ryż i pierogi

Makaroniarki podzielić można na sprzęty wolnostojące, nastawne oraz urządzenia służące do zabudowy. Urządzenia wykonane są ze stali nierdzewnej, ich grzałki posiadają zaś zabezpieczenie kwasoodporne. Makaroniarka może zostać wyposażona w jedną lub dwie wanny. Niektóre z urządzeń mają dodatkowo czujnik poziomu wody. Sprzęty nastawne można zestawiać z podstawą otwartą lub szafkową. Makaroniarki możesz zakupić w zróżnicowanej pojemności komory gotowania – wszystko zależy od tego, jak duże jest zapotrzebowanie Twoich gości na gotowany makaron, ryż albo pierogi.

Sprzęty gazowe i elektryczne do gotowania makaronu i ryżu

Przy gotowaniu makaronu i ryżu w makaroniarkach możesz korzystać z dwóch metod zasilania. Posiadamy bowiem w sprzedaży urządzenia elektryczne i gazowe. Zasilanie gazowe będzie doskonałym wyborem tam, gdzie brak jest stabilnego łącza elektrycznego. Jeśli często korzystasz ze swojego urządzenia do gotowania makaronu, gaz jest też dobrym wyborem z przyczyn ekonomicznych. Paliwo to cechuje stosunkowo niska cena, która w przypadku regularnego użytkowania sprzętu może Ci dać wymierne oszczędności. Zabezpieczenia przeciw-wypływowe sprawiają, że makaroniarki gazowe mogą spełnić wysokie wymogi bezpieczeństwa. Czasami brak jest jednak możliwości skorzystania z urządzenia gazowego. Brak instalacji gazowej lub zamknięta kuchnia mogą skutecznie uniemożliwić wykorzystanie technologii gazowej. Naturalnym wyborem będzie wtedy zdecydowanie się na elektryczne urządzenie do gotowania ryżu i makaronu. Sprzęty takie są znacznie bardziej mobilne od gazowych, a przy tym zapewniają bardzo wysoki stopień bezpieczeństwa. Warniki do makaronu rzadko kiedy są ciągle obciążone pracą. Czyni to makaroniarkę elektryczną urządzeniem, którego bieżące użytkowanie nie generuje zazwyczaj przesadnie wysokich kosztów.

Kosze i maszynki do makaronu

Poza urządzeniem do gotowania makaronu i ryżu należy zaopatrzyć się we współpracujące z nim akcesoria. Mowa oczywiście o koszach do makaroniarek, bez których praca z tymi urządzeniami byłaby znacznie utrudniona. Akcesoria te cechuje głębokość wynosząca od 120 do 215 milimetrów. Kosze do makaronu wykonane są z nierdzewnego i łatwego w czyszczeniu materiału. Oferujemy też ręczne i elektryczne maszynki do produkcji makaronów. Pozwala ona na własnoręczne przygotowanie makaronu tagliatelle oraz fettuccine.

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 170 pozycji