Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

SZAFKI BHP

Szafki BHP pracownicze

Meble i szafki socjalne pracownicze z oferty naszego sklepu internetowego:

         Medyczna szafa lekarska

         Szafy kartotekowe na dokumenty

         Socjalna szafa BHP na ubrania

         Szafy przeznaczone na brudną odzież

Poznaj naszą ofertę szaf socjalnych. Są to zarówno meble lekarskie, kartotekowe, jak też szafy na czyste i brudne ubrania. Mogą mieć 1, 2, 3 albo nawet 4 drzwi. W zależności od potrzeb posiadają prosty lub skośny daszek. Wyposażenie w zamek pozwala zabezpieczyć je przed nieautoryzowanym dostępem. Zapraszamy do szerszego zapoznania się z tą kategorią oraz do wyboru najlepszych mebli socjalnych na potrzeby swojej firmy.

Szafa ubraniowa BHP

W wielu zawodach istnieją sytuacje, w których nie ma możliwości wykonywania pracy przez pracownika we własnym ubraniu. Szafy ubraniowe pozwalają personelowi w bezpieczny sposób przechowywać odzież i dodatkowe przedmioty. Występują w wersjach jedno, dwu, trzy oraz czterodrzwiowych. Na wyposażeniu posiadają półkę na nakrycia głowy i drążek z haczykami do wieszania ubrań. Daszek mebla może być prosty lub skośny. Ciekawym wariantem szafy ubraniowej BHP są meble, które mieszczą w sobie przestrzenie dla dwóch pracowników, przy czym każda z nich ma kształt litery „L”.

Szafa na brudną odzież

Wymogi unijne lub przepisy, do których muszą się zastosować zakłady spożywcze mogą zmusić firmę do stosowania się do podwyższonych wymogów sanitarnych. Warto wtedy skorzystać z szafy przeznaczonej do wrzucania brudnej odzieży jednorazowego użytku. Jej pochylony o około 15 stopni daszek ułatwia czyszczenie. Ludzie nieupoważnieni nie mają dostępu do wnętrza mebla – zamykany jest on na kluczyk z zamkiem patentowym. Szafa posiada zamykającą się samoczynnie wrzutnię. Jej specjalny mechanizm sprawia, że niemożliwy jest dostęp do wnętrza. Znajdują się w nim haczyki do montażu worka, dzięki czemu odzież wpada bezpośrednio do niego i można ją później łatwo usunąć.

Szafa kartotekowa

Szafy kartotekowe wyposażone są w szuflady, dzięki czemu ich użytkowanie jest niezwykle łatwe. Podzielić je możemy ze względu na wielkość kartki, które pomieszczą – wyróżnimy tu meble na formaty A5 lub A4. Niektóre mogą przechowywać jeden, inne zaś dwa rzędy dokumentów w każdej z szuflad. Najmniejsze szafy kartotekowe składają się z zaledwie dwóch szuflad. Występują również wersje szaf trzy-, cztero-, pięcio- a nawet sześcioszufladowe.

Metalowa medyczna szafa lekarska

Gabinety lekarskie wymagają specjalnych szaf. Medyczna szafa metalowa posiada drzwi i boki wypełnione przezroczystym, nietłukącym się tworzywem sztucznym. Na jej wyposażeniu znajdują się cztery półki wykonane z blachy. Są one przestawne i istnieje możliwość regulacji ich rozstawienia. Żeby zabezpieczyć szafę przed nieautoryzowanym dostępem, wyposażono ją w drzwi z zamkiem patentowym z trzypunktowym ryglowaniem.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji