Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

PAPIERY I RĘCZNIKI

Papiery i ręczniki stosowane w gastronomii

Poznaj papiery i ręczniki z oferty naszego sklepu internetowego:

  • Papiery toaletowe i podkładki na deskę sedesową
  • Ręczniki papierowe pojedyncze oraz w rolach
  • Czyściwa papierowe, bawełniane, poliestrowe i włókienne
  • Serwetki gastronomiczne

Nasz sklep internetowy posiada szeroką ofertę czyściw, papierów toaletowych oraz ręczników papierowych. Ponad to, można w nim znaleźć również serwetki gastronomiczne, a nawet papierowe podkładki higieniczne na deskę sedesową. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą papierów i ręczników dostępnych w naszym sklepie.

Papiery i ręczniki w lokalach gastronomicznych

Jeśli prowadzisz restaurację bądź inny lokal, zajmujący się przygotowywaniem posiłków, doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że podstawą Twojego sukcesu są czyste i zadbane pomieszczenia. Dzięki utrzymaniu swojego lokalu na wysokim poziomie higieny sprawisz, że klienci chętniej będą w nim zostawać i zamawiać potrawy z Twojego menu. Twoi goście rzadko mają bezpośredni dostęp do kuchni, jednak często do podjęcia decyzji wystarczy im informacja o stanie higieny na sali oraz w toalecie.

Twój lokal musi więc być wyposażony z jednej strony w odpowiedni zestaw środków do utrzymania czystości, z drugiej zaś w niezbędny sprzęt, dzięki którym cały proces stanie się dużo łatwiejszy. Dzięki naszej ofercie papierów i ręczników obsłudze znacznie łatwiej będzie utrzymać higienę w Twoim lokalu.

Ręczniki papierowe i serwetki gastronomiczne

Ręczniki papierowe występują zarówno w rolach, jak też jako składane w literę „Z” lub „V” ręczniki pojedyncze. Papierowy ręcznik świetnie sprawdza się w wielu różnorodnych zastosowaniach, jednak najczęściej używany jest w kuchni. Jest delikatny i miękki, dzięki czemu nie rysuje szkła, można więc nim wycierać między innymi lustra i okna. Jednorazowe ręczniki papierowe są higieniczne, więc dzięki ich użyciu można zaoszczędzić na praniu ręczników wielorazowych. Świetnie sprawdzają się jako pochłaniacz tłuszczu z frytek bądź placków ziemniaczanych, ale nie jest im straszny również tłuszcz z rosołu. Ręczniki papierowe mogą występować zarówno z gofrowaną, jak i niegofrowaną fakturą. Ich standardowe perforowanie występuje zaś w przedziałach pomiędzy 25 a 35 centymetrów.

Ręczniki papierowe mogą składać się z jednej, dwóch lub trzech warstw papieru, a nawet być dodatkowo wzmacniane. Przy wyborze ręcznika należy sprawdzić, czy jest on przeznaczony do zastosowania w pojemnikach mini lub maxi. Część z ręczników papierowych posiada certyfikaty, które dopuszczają je do kontaktu z mokrą i suchą żywnością. Inne z kolei można po zużyciu bezpiecznie wyrzucić do toalety, ponieważ nie zapychają jej, a rozpuszczają się tak jak papier toaletowy. W naszej ofercie znajdują się również gofrowane, białe serwetki gastronomiczne wykonane ze stuprocentowej celulozy.

Papier toaletowy i podkładki na deskę sedesową

Papier toaletowy jest dostępny w dwóch formach - w rolkach oraz składanych w literę „Z” listkach. Papiery rolkowe zazwyczaj pakowane są w praktyczne zgrzewki lub worki, zawierające od 6 do 72 sztuk. Papier toaletowy w listkach jest z kolei oferowany w kartonach, w których może być od 30 do 40 paczek, zawierających listki przeznaczone do umieszczania w pojemnikach.

W ofercie posiadamy zarówno wersje ekonomiczne papieru toaletowego, jak i papier premium o dużo lepszej jakości, zawierający sto procent celulozy. Papiery toaletowe mogą występować w kolorze piaskowym, białym oraz szarym. Dostępny jest również papier toaletowy, który posiada certyfikaty: ECOLABEL oraz ekologiczny FSC. W naszym sklepie internetowym znaleźć można także papierowe podkładki higieniczne na deskę sedesową.

Czyściwa

Czyściwa wykorzystywane w gastronomii służą do wycierania znacznych zabrudzeń, takich jak woda, oleje czy tłuszcze, jednak mają też wiele innych zastosowań. Zapewniają dzięki temu higienę i wysoki standard pracy. Należy je dobierać odpowiednio do zapotrzebowania Twojej firmy. W ofercie producentów znaleźć można akcesoria wykonane w stu procentach z bawełny, papierowe, poliestrowe czyściwa antystatyczne oraz czyściwa włókienne. Te ostatnie mogą mieć różne proporcje składu materiałowego, zazwyczaj wykonane są z mieszanki poliestru, wiskozy oraz bawełny.

Czyściwa papierowe wykonane w stu procentach z celulozy stanowią przemysłową odmianę ręczników papierowych i służą do usuwania mniejszych zabrudzeń. Od ręczników różnią się tym, że mają w stosunku do nich inną grubość warstw papieru. Czyściwa włókienne uporają się z ciężkimi zabrudzeniami, a najlepiej z nich wchłaniają wilgoć te, które wykonano z naturalnych materiałów. Oferowane w naszym sklepie czyściwo dostępne jest głównie w rolach oraz listkach, posiadamy również czyściwo bawełniane w dyspenserze. Stosowanie czyściwa pozwala zaoszczędzić zarówno wodę, jak też prąd i czas. Dzieje się tak dzięki temu, że jest ono w stanie zastąpić tradycyjne, używane wielokrotnie ścierki, jednak w przeciwieństwie do nich nie wymaga prania.

Pokazano 1-12 z 126 pozycji