Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

PŁYNY DO MYCIA SZYB

Tafla szkła szyby okiennej, powierzchnia lustra czy szklanego blatu stołowego wymaga specjalnej pielęgnacji. Bez odpowiedniej techniki mycia i dostosowanych do tego typu powierzchni środków efekty czyszczenia mogą okazać się niezadowalające, a na szkle czy tafli lustrzanej pozostaną nieestetyczne zacieki, smugi, a nawet – w przypadku środków pośledniej jakości – niemożliwe do usunięcia przebarwienia.

Potrzebna Ci chemia do mycia szyb wysokiej jakości? Zastanawiasz się, czy profesjonalny płyn do mycia szyb bez smug istnieje? A może interesuje Cię koncentrat do mycia szyb, który wystarczy na bardzo długi czas? W takim razie trafiłeś w dobre miejsce, bo u nas znajdziesz to, czego Ci potrzeba do zadbania o szklane powierzchnie w swoim domu i mieszkaniu. Prowadzisz przedsiębiorstwo zajmujące się profesjonalnym sprzątaniem przeróżnych obiektów? Prowadzisz restaurację? Przejrzyj naszą ofertę, a z pewnością skorzystasz na środkach, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Środki, płyny do mycia szyb i luster

W naszej ofercie znajdziesz płyn do mycia szyb (przeróżne marki, pojemności, wersje środków!), który nie będzie zostawiał smug, nie spowoduje uszkodzenia powierzchni szklanych, nie doprowadzi do powstawania nieestetycznych zacieków (przy odpowiedniej technice mycia szkło będzie lśniło i stanie się niezwykle przejrzyste) czy – co gorsza – przebarwień. Płyn do mycia szkła z naszej oferty pozwoli Ci tego uniknąć!

Profesjonalny płyn do mycia szyb to środek, którego użyjesz zarówno do zmywania okien, szklanych blatów, przeszklonych drzwi do pomieszczeń czy drzwiczek mebli (domowych, kuchennych i innych), a także tafli luster. Dlaczego wybór odpowiedniej chemii ma tak duży wpływ na efekt końcowy? Z wielu powodów. Odpowiedni produkt pozwala nie tylko oczyścić konkretną szklaną powierzchnię, ale przez dłuższy czas bardzo utrudnia osiadanie na niej obiektów o stałym stanie skupienia (na przykład kurzu), utrzymując efekt antystatyczny. Płyn do mycia okien jest więc nie tylko środkiem czystości, ale także substancją zapobiegającą zbyt szybkiemu brudzeniu się szyb.

W naszej ofercie znajdują się preparaty o silnych właściwościach zwilżających, dzięki czemu czyszczone powierzchnie uzyskają piękny estetyczny efekt szklistości. Pamiętaj, że nasze preparaty wykorzystasz też do czyszczenia podłóg charakteryzujących się wysokim połyskiem. Chcesz, aby Twój polerowany beton zalśnił ponownie? Wykorzystaj koncentrat, preparat do mycia okien i szkła właśnie w tym celu!

Środki z naszej oferty mają konkretne pH, dlatego warto dostosować je do określonego typu czyszczonej powierzchni, by uzyskać maksymalny efekt estetyczny i higieniczny. Oferujemy preparaty o pojemności od kilkuset mililitrów do nawet dziesięciu litrów! Zaopatrz się w jednej z nich, a z pewnością docenisz ich działanie. Twoje szyby, lustra i podłogi na pewno staną się nie tylko przejrzyste, ale również lśniące.

Pokazano 1-12 z 31 pozycji