Aktywne filtry

Cena

  • 231,00 zł - 5 636,00 zł

    -

Filtr producentów

Wysokość (mm)

Szerokość (mm)

Głębokość (mm)

Wymiary (mm)

Waga (kg)

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

piec inox

SZUFLADY I DRZWI

Bloki szuflad oraz drzwi do mebli nierdzewnych

Poznaj szuflady i drzwi z naszego sklepu internetowego:

         Szuflady do mebli nierdzewnych

         Bloki szuflad z prowadnicami

         Drzwi do szafek

         Wybór drzwiczek lewych i prawych

Zapraszamy do poznania elementów mebli nierdzewnych – szuflad i drzwi. W naszej ofercie znajdziesz zarówno pojedyncze szuflady, jak i ich bloki. Jeśli chodzi o drzwi do szafek stalowych, zaopatrzysz się u nas zarówno w drzwiczki prawe, jak i lewe. Posiadamy w sprzedaży elementy meblowe różnych producentów. Dlatego jesteśmy pewni, że znajdziesz u nas poszukiwany przez siebie element. Sprawdź asortyment tej kategorii i wybierz drzwi i szuflady do swoich mebli.

Drzwi lewe i prawe do szafek nierdzewnych

Każdy z producentów mebli gastronomicznych oferuje również dodatkowe akcesoria do swoich produktów. W wielu przypadkach można dodatkowo dokupić drzwiczki do szafek nierdzewnych. Może się bowiem zdarzyć sytuacja, w której nagle pojawi się potrzeba montażu nowych elementów w Twoim meblu. Wiele z oferowanych drzwiczek ma możliwość zamykania na lewo lub na prawo. Posiadamy jednak w ofercie również drzwi zamykane na prawo lub lewo. Wiele z modeli pasuje do całych linii produktowych wybranego producenta. Często różnią się rodzajem uchwytu do otwierania – w niektórych przypadkach są one zintegrowane w listwie drzwiowej, w innych zaś stanowią wystający z bryły szafki element.

Szuflady i bloki szuflad do mebli nierdzewnych

Szuflada do mebli nierdzewnych pozwala w łatwy sposób magazynować różne mniejsze przedmioty. Nic więc dziwnego, że wiele szafek jest w nie wyposażonych. Jeśli potrzebujesz nabyć nowe elementy swoich mebli, znajdziesz u nas ich duży wybór. Mogą to być pojedyncze szuflady ze stali nierdzewnej z prowadnicami oraz hakami do montażu. Mamy w ofercie też całe zestawy i bloki szuflad do mebli nierdzewnych.

Stalowe szuflady i drzwi do mebli nierdzewnych

Szuflady i drzwi to niezbędne elementy mebli wykorzystywanych w profesjonalnej gastronomii. Podobnie jak meble, je również wykonuje się ze stali nierdzewnej. W wilgotnym środowisku zaplecza kuchni nie ma bowiem szans, by uległa ona korozji. Wszyscy wiemy, że na zwykłej stali rdza pojawia się dość często – to jedynie kwestia czasu. Następnie łuszczy się i odpadają jej kolejne płaty. Szuflady i drzwi do mebli ze stali nierdzewnej są odporne na ten proces. Chroni je proces tak zwanej pasywacji, dzięki której korozja jest powstrzymywana już w zalążku. To i inne zalety sprawiają, że stal nierdzewna jest powszechnie wykorzystywana w gastronomii. Jakie inne zalety można by wymienić? Po pierwsze – jest bardzo łatwa zarówno w czyszczeniu, jak i sterylizacji. Pozwala to w prosty sposób uniknąć potencjalnego bakteryjnego skażenia żywności. Po drugie – stal jest bardzo trwała. Zarówno na uszkodzenia mechaniczne i działanie wysokich temperatur, ale również kwasów i zasad. Nie ma się więc czemu dziwić, że materiał ten jest tak popularny w produkcji naczyń i pojemników kuchennych, wyposażeniu kuchni komercyjnych, przemysłowym przetwarzaniu żywności i przetwórstwie mięsa.

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 81 pozycji