Aktywne filtry

Filtr producentów

Cena

  • 4,00 zł - 4 190,00 zł

    -

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

Kompleksowe realizacje
obiektów
885 552 429

Kompleksowe realizacje

POJEMNIKI TERMOIZOLACYJNE

Szukasz sposobu na utrzymanie temperatury gotowych dań podawanych w Twoim lokalu? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Stanowią je specjalne pojemniki, dzięki którym posiłki dłużej utrzymają świeżość. Świetnie sprawdzają się zarówno w punktach stacjonarnych, jak i podczas dostawy zamówień.

Co ważne, sposób ich wykonania sprawia, że nie stwarzają żadnego problemu podczas przenoszenia i transportu. Będą to więc bardzo przydatne pojemniki cateringowe, które znajdują zastosowanie w wielu miejscach, w ramach rozmaitych okazji.

Kiedy warto kupić pojemnik termoizolacyjny na jedzenie?

Zastosowanie konstrukcji oferowanych w naszym sklepie może być bardzo szerokie. Świetnie sprawdzają się między innymi w restauracjach, a także w barach szybkiej obsługi i jadłodajniach. Pozwalają one dłużej utrzymać właściwą temperaturę potraw, dzięki czemu klienci za każdym razem mogą poczuć ich pełen smak. W naszym katalogu znajdziesz termosy styropianowe, w których można przechowywać praktycznie każdy rodzaj jedzenia – także zupy. Trudno o bardziej uniwersalne rozwiązanie.

To oczywiście nie koniec, ponieważ pojemnik termiczny na żywność to również podstawowy element wyposażenia w trakcie realizacji rozmaitych dostaw. Zanim danie dotrze do klienta minąć może nawet kilkadziesiąt minut. Oferowane przez nas pudełka sprawią więc, że pozostaną one ciepłe. To samo tyczy się usług cateringowych, realizowanych między innymi z okazji wesel, imprez firmowych, uroczystych kolacji oraz wielu innych przyjęć. Zawsze możesz mieć pewność, że przygotowane wcześniej potrawy pozostaną świeże.

Jakie pudełko termiczne na jedzenie wybrać? Na co możesz się zdecydować?

Zadbaliśmy o to, aby przechowywanie i przenoszenie każdej potrawy było maksymalnie komfortowe i bezpieczne. Z tego właśnie powodu w naszej ofercie możesz znaleźć produkty bardzo zróżnicowane pod względem sposobu wykonania, jak również zastosowania. Spośród nich możemy wymienić:

- pojemnik termoizolacyjny na tort – zawierać może element chłodzący, dzięki któremu nie musisz martwić się o kondycję bitej śmietany, kremu czy też galaretki,

- box termoizolacyjny – głęboki pojemnik, w którym zmieścisz dużo produktów, takich jak mięso, warzywa, sery, wyroby mączne i wiele, wiele innych,

- pojemniki cateringowe – specjalnie przystosowane nie tylko do przechowywania sporej ilości jedzenia, ale również do jego transportowania. Dają gwarancję, że potrawy nie stracą swoich właściwości i atrakcyjnego wyglądu,

-  pojemnik termoizolacyjny na pizzę – idealny do dostaw. Utrzymuje optymalną temperaturę, a co najważniejsze, występuje w wielu rozmiarach,

- zbiorniki z uchwytem – przygotowywane do przenoszenia butelek z napojami. Jeśli zostaną wyposażone w czynniki chłodzące, podtrzymają niskie temperatury.

Tak duże zróżnicowanie produktowe znacząco ułatwia Ci zakupy. Tym bardziej że możesz skupić się także na konkretnych parametrach, takich jak wymiary oraz pojemność pojemników. Przydadzą się więc zarówno w przypadku mniejszych, jak i większych dostaw bądź przyjęć.

Co jednak najważniejsze, wszystkie proponowane przez nas pojemniki termoizolacyjne są przygotowywane z materiałów wysokiej jakości. Co to oznacza? Żeby z jednej strony skutecznie utrzymują temperaturę potraw przez długi czas, a z drugiej są w pełni odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz wpływ rozmaitych czynników zewnętrznych. Z powodzeniem możesz więc korzystać z nich na co dzień. Bez obaw o świeżość oraz temperaturę gotowych potraw, oraz napojów. Sprawdź więc całą ofertę i kup wyposażenie dla swojej firmy.

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 107 pozycji