Filtruj według
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

FORMY I FOREMKI

Kuchenne formy i foremki do ciast

Oferowane przez nas foremki i formy do ciast, muffinek i pralin:

          Foremka do wypieków muffinek i babeczek

          Kuchenna forma do wycinania

          Forma do ciast i pralin

          Papierowa foremka pergaminowa

Zapraszamy do zapoznania się z kategorią form i foremek do wypieków. Znajdziesz w niej wiele różnorodnych akcesoriów, które pomogą Ci stworzyć pyszne słodkości na potrzeby Twoich klientów. Będą to między innymi foremki do wypieku babeczek oraz zyskujących dużą popularność muffinek. Z większych form warto zainteresować się tymi, które służą do przygotowania ciast i pralin. Nasz sklep oferuje również dużą ilość różnorodnych akcesoriów do wycinania kształtów z ciasta. Jeśli zaś chcesz korzystać z foremek jednorazowych, możemy Ci polecić papierowe foremki pergaminowe. Wszystkie te akcesoria kuchenne znajdziesz w bieżącej kategorii sklepu internetowego. Zapraszamy do zakupów!

Forma do ciast i pralin

Jedne lokale gastronomiczne koncentrują się na daniach obiadowych, inne na śniadaniach, podczas gdy jeszcze inne wolą rozpieszczać swoich gości słodkimi smakołykami. Twoi klienci uwielbiają tworzone przez Ciebie wypieki a Ty chcesz, by mogli cieszyć się jak najlepszymi ciastami. Warto się wtedy zaopatrzyć w formy do ciast i pralin. Nasz sklep z przyjemnością dostarczy Ci prostokątne formy aluminiowe o różnorodnych wymiarach.

Foremka do wypieków muffinek i babeczek

Babeczki znamy od jakiegoś czasu, jednak moda na muffinki pojawiła się u nas całkiem niedawno. Zdążyły one już podbić serca wielu klientów, dlatego warto zainteresować się tym nowym trendem. Podejrzewamy bowiem, że zostanie on z nami na dłużej. Wiele ze wspomnianych akcesoriów do muffinek pozwala przygotować również tymbale. Jeśli jednak preferujesz akcesoria jednorazowe, warto byś zainteresował się papierowymi foremkami z pergaminu. Są one ukształtowane w formie koszyka. Dla uatrakcyjnienia ich wyglądu nadrukowano na nich napis „Szef kuchni”. Akcesoria takie pakowane są po 150 sztuk.

Kuchenna forma do wycinania gwiazdek

Idą święta, a Ty potrzebujesz przygotować ciasteczka w świątecznych kształtach? Jeśli tak, warto zainteresować się formami do wycinania. Znajdziesz tu różnorodne kształty i rozmiary. Będą to między innym gwiazdki, motyle, kwadraty, koła, owale oraz trójkąty. Co więcej, większość akcesoriów występuje w wielu rozmiarach. W ramach jednego zestawu dostaniesz od sześciu do czternastu sztuk foremek o stopniowo rosnącej wielkości.

Pokazano 1-12 z 26 pozycji