Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Szerokość (mm)
więcej... mniej
Głębokość (mm)
Wysokość (mm)
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

SZAFY

Podkategorie

Stalowe szafy magazynowe i przelotowe

Szafy ze stali nierdzewnej, znajdujące się w ofercie naszego sklepu internetowego:

  • Wyposażenie w drzwi suwane bądź skrzydłowe
  • Standardowe lub przelotowe, które dają możliwość dostępu z obu stron szafy
  • Szafy skrzydłowe o jednym lub dwóch skrzydłach
  • Szafy porządkowe, wyposażone w umywalkę

Szafy ze stali nierdzewnej doskonale sprawdzają się między innymi jako meble magazynowe. Wyposażenie w półki i suwane bądź skrzydłowe drzwi sprawia, że z łatwością będziesz mógł przechowywać rzeczy, które nie są Ci potrzebne w obecnej chwili. Zapoznaj się z naszą ofertą mebli z tej kategorii i wybierz szafę ze stali nierdzewnej, spełniającą potrzeby Twojej firmy.

Nierdzewne szafy gastronomiczne

Czasami w związku z sezonowością niektórych produktów lub też dlatego, że zużywasz ich duże ilości, potrzebujesz przestrzeni do ich przechowywania. Jeśli dodatkowo nie są to produkty, które wymagają świetnej wentylacji, chłodzenia lub innych specjalnych warunków, powinieneś skorzystać z naszej oferty szaf ze stali nierdzewnej.

Szafy ze stali nierdzewnej występują zarówno w formie szaf magazynowych, jak i stalowych szaf przelotowych. Wszystkie z nich wyposażone są w praktyczne i wytrzymałe półki, ale to, co je różni to forma otwierania drzwi. Część z modeli wyposażona jest w drzwi suwane, część w skrzydłowe. Drzwi suwane z pewnością lepiej sprawdzą się w warunkach, w których będziesz musiał pracować w ograniczonej przestrzeni i nie będziesz miał zbyt wiele miejsca na otwieranie drzwi skrzydłowych.

Szafy magazynowe – dlaczego stal nierdzewna?

W związku ze swoim przeznaczeniem, szafy magazynowe powinny przede wszystkim charakteryzować się trwałością oraz odpornością na duże obciążenia. Warunki pracy w magazynach zazwyczaj nie są tak idealne, jak w innych firmowych pomieszczeniach, a dodatkowo szafy nie muszą spełniać funkcji reprezentacyjnych. Dlatego też producenci mebli tego typu koncentrują się przede wszystkim na ich walorach użytkowych i wysoce funkcjonalnym, chociaż nadal estetycznym designie. Dlatego właśnie przy wyborze materiału, z którego mają być one wykonane, wybór padł na stal nierdzewną.

Stal tego typu skutecznie opiera się korozji, co nie jest bez znaczenia w warunkach magazynowych, w których nie zawsze istnieje możliwość regularnej kontroli i konserwacji obciążonych magazynowanymi produktami mebli. Nawet w trudnych warunkach stal nierdzewna zachowa swoją lśniącą powierzchnię. Stal nierdzewna jest wyjątkowo łatwa w sterylizacji oraz czyszczeniu, więc nawet w przypadku konieczności gruntownego czyszczenia całej przestrzeni magazynowej nie szafy z takiego materiału nie ulegną zniszczeniu.

Szafy metalowe - funkcjonalne usprawnienia

Szafy ze stali nierdzewnej podzielić można na dwie główne grupy. Będą to szafy przelotowe oraz te, które nie posiadają tej opcji. Szafy przelotowe charakteryzują się tym, że dostęp do ich zawartości może odbywać się z obu stron szafy, ponieważ nie posiada ona tylnej ściany, a zamiast niej zamontowana jest druga para drzwi. Rozwiązanie takie świetnie sprawdzi się wtedy, gdy szafy nie są ustawione przy ścianie pomieszczenia, ale stoją w ten sposób, że można je otworzyć z obu stron. Mogą one zatem stać w przestrzeni na pograniczu dwóch pomieszczeń, których pracownicy za pomocą szafy przelotowej przekazują sobie różnorodne przedmioty.

Mogą też zostać ustawione w ten sposób, że zapewnią pracownikowi dostęp do zawartości rzędu szaf zarówno z jednej, jak i drugiej strony. Tradycyjne szafy magazynowe najlepiej jest ustawić jest przy ścianie, lub też w przypadku większych pomieszczeń – tylnymi ścianami skierowanymi do siebie. Uzyskasz wtedy większą przestrzeń magazynowania, jednak bez możliwości dostępu do zawartości szaf z obu ich stron.

Szafy ze stali nierdzewnej, jak wybrać?

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz różnorodne szafy ze stali nierdzewnej. Wykonanie z wyjątkowo trwałego i łatwego w utrzymaniu higieny materiału sprawia, że będą Ci one służyć przez wiele lat, bez potrzeby ciągłego dbania o ich zabezpieczenie antykorozyjne.

W zależności od tego, jakie funkcje spełniać ma szafa, wybierzesz standardowy mebel magazynowy bądź też szafę przelotową. Wiele z modeli szaf możesz zakupić zarówno w wersji z drzwiami suwanymi, jak i skrzydłowymi. W naszej ofercie posiadamy również szafy porządkowe z umywalką. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

Pokazano 1-12 z 332 pozycji

Podkategorie