Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Szerokość (mm)
więcej... mniej
Głębokość (mm)
Wysokość (mm)
więcej... mniej
Filtruj
Leasing dla firm

Całość zakupu odpisz w koszty swojej firmy

Dowiedz się więcej

powered by

NADSTAWKI

Nadstawki na stół ze stali nierdzewnej

Poznaj nadstawki ze stali nierdzewnej z oferty naszego sklepu internetowego:

  • Nadstawki o funkcji grzewczej lub nie spełniające tej roli
  • Doskonale sprawdzające się w trudnych warunkach kuchennych
  • O jednej lub dwóch funkcjonalnych półkach
  • O dużej odporności na korozję

W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy różnorodne warianty nadstawek ze stali nierdzewnej. Są to nadstawki o jednej lub dwóch półkach, zarówno w postaci urządzeń grzewczych, jak i nie posiadające tej funkcji. Zapoznaj się z oferowaną w naszym sklepie gamą gastronomicznych nadstawek na stół.

Nadstawki ze stali nierdzewnej w gastronomii

Nadstawki na stół ze stali nierdzewnej można podzielić ze względu na ilość półek, w które są one wyposażone. W ofercie posiadamy nadstawki zarówno o jednej, jak i o dwóch półkach. Te o dwóch półkach lepiej sprawdzą się zawsze wtedy, gdy Twoja firma potrzebuje większej ilości miejsca na prezentowanie i przechowywanie produktów.

Drugim rodzajem podziału może być rozdzielenie nadstawek na stół na nadstawki grzewcze oraz te, które nie posiadają tej funkcji. Nadstawka grzewcza zasilana jest prądem o napięciu 230 V, zatem do swojego działania potrzebuje jedynie dostępu do zasilania elektrycznego. Urządzenie takie szybko się nagrzewa, dzięki czemu pracę z nim można zacząć prawie natychmiast po jego uruchomieniu. Do ogrzewania półki korzysta z ceramicznych promienników. Dzięki zastosowaniu izolacji cieplnej są to urządzenia, które skutecznie oszczędzają energię.

Funkcjonalne stalowe nadstawki gastronomiczne

To, co dodatkowo charakteryzuje nadstawki ze stali nierdzewnej to możliwość wykonania ich przez producentów w niestandardowych wymiarach. Dzięki temu możesz idealnie dopasować nadstawkę do stołu, na którym będzie ona umieszczona – nawet wtedy, jeśli nadstawki w tych wymiarach nie ma w standardowej ofercie katalogowej.

W ofercie nadstawek znajdują się również te, które przeznaczone są na pojemniki Gastronorm. Dzięki temu łatwo dostosujesz się do tego standardu gastronomicznego. Nadstawki wykonane ze stali nierdzewnej są wyjątkowo łatwe w sterylizacji oraz czyszczeniu, a przy tym wyjątkowo trwałe. Dlatego znalazły szerokie zastosowanie zarówno w komercyjnych kuchniach, przetwórstwie mięsa, jak i przemysłowym przetwarzaniu żywności.

Nadstawki ze stali nierdzewnej

Nadstawki gastronomiczne ze stali nierdzewnej są wyjątkowo odporne na działanie korozji. Wyjątkowo intensywne użytkowanie nie pozbawi ich powierzchni lśniącego połysku. Stąd możliwość ich stosowania nawet w trudnym środowisku kuchennym. Zawarty w materiale chrom sprawia, że stal nierdzewna skutecznie opiera się działaniu wysokiej temperatury. Stal nierdzewna nie ulega jednolitej korozji w wysoce wilgotnym środowisku. Dzięki procesowi tak zwanej pasywacji jest ona w stanie skutecznie opierać się rdzy, podczas gdy zwykła stal by rdzewiała od połączenia wody i powietrza.

Korozja nie jest w stanie się rozprzestrzeniać, a co za tym idzie, rdza nie łuszczy się i nie odpada, nie tworzy zatem miejsc, które zostałyby w następnej kolejności zaatakowane przez korozję. Stal nierdzewna jest odporna na pracę w wielu środowiskach kwasowych, ale również zasadowych. Staje się zatem materiałem, który z wyboru stosuje się na potrzeby przemysłu gastronomicznego.

Nadstawka ze stali, która sprawdzi się w Twojej firmie?

Twój wybór wykonanej ze stali nierdzewnej nadstawki na stół powinien być uzależniony od tego, jak wiele produktów jednocześnie będziesz chciał na niej przechowywać. Producenci tych sprzętów stworzyli bowiem podstawki zarówno o jednej, jak i o dwóch półkach. W ofercie posiadamy nie tylko standardowe nadstawki, ale i nadstawki grzewcze o zasilaniu elektrycznym oraz te, które są przeznaczone na pojemniki Gastronorm.

W razie takiej potrzeby, istnieje możliwość wykonania nadstawki na stół w niestandardowych wymiarach. Zapoznaj się z naszą ofertą stalowych nadstawek na stół. Jeśli byłbyś zainteresowany możliwością wykonania nadstawki o niestandardowych wymiarach, skontaktuj się z obsługą naszego sklepu internetowego.

Pokazano 1-12 z 125 pozycji